Jump to content
lucky

Projekti u općini Cazin

Recommended Posts

sve i da ih imam nemogu stavljati službena dokumenta firme, no nije teško izračunati ugovoreni avans je 30% od ukupnog iznosa, pa ako laže koza ne laže rog ugovor je bio cca 1.600.000,00 KM bez PDV-a od toga 30% pa et vidite. šabane ti bi trebao znati ipak si učestvovao u kreiranju tog ugovora, et ode šaban sa milion na 700.000,00, poput lovačkih priča, zar nisi prvo rekao da nije vraćen sav avans, sad kažeš vraćen, ko bi ti uhvatio za kraj, nije lijepo iznositi neistine ipak si ti državni činovnik. Ne reče ti nama šta je sa ostalim dugovanjima, sa zgradom, šta je sa ostalim izvođačima, priča se da od nekih izvođača i kredite vraćate, šabane šabane, šta vam je taj direktor tolko skrivio kad ga toliko trpate? Da te pitam, šta je sa spomenicima :-) ? I na kraju, nemam namjeru voditi daljnji dijalog stobom, počećete mi prijetiti, u zadnje vrijeme samo vam to ide od ruke, a onda to moram prijaviti i ti ćeš onda biti ljut na mene.

joj al ovaj saban ima informacije, cak do svicarske mu dobace sluzbenu dokumentaciju fonda :)
mislim da je krivicno djelo iznosenje sluzbenih dokumenata van granica drzave hahahahhaahah
  • Upvote 3

[quote name='left_side' timestamp='1322546335' post='445258']
sve i da ih imam nemogu stavljati službena dokumenta firme, no nije teško izračunati ugovoreni avans je 30% od ukupnog iznosa, pa ako laže koza ne laže rog ugovor je bio cca 1.600.000,00 KM bez PDV-a od toga 30% pa et vidite. šabane ti bi trebao znati ipak si učestvovao u kreiranju tog ugovora, et ode šaban sa milion na 700.000,00, poput lovačkih priča, zar nisi prvo rekao da nije vraćen sav avans, sad kažeš vraćen, ko bi ti uhvatio za kraj, nije lijepo iznositi neistine ipak si ti državni činovnik. Ne reče ti nama šta je sa ostalim dugovanjima, sa zgradom, šta je sa ostalim izvođačima, priča se da od nekih izvođača i kredite vraćate, šabane šabane, šta vam je taj direktor tolko skrivio kad ga toliko trpate? Da te pitam, šta je sa spomenicima :-) ? I na kraju, nemam namjeru voditi daljnji dijalog stobom, počećete mi prijetiti, u zadnje vrijeme samo vam to ide od ruke, a onda to moram prijaviti i ti ćeš onda biti ljut na mene.
[/quote]

ma hajde lefti kako ne možeš....a dokumenta općnskog vijeća ili općine stavljaš kad god si u prilici....

ok, ne možeš staviti, možeš reći sa kojom po redu situacijom ste opravdali avans....i kojim datumom....

moram te demantirati, ipak nemam nikakve veze sa državnim ili činovničkim poslom.....šta god ti mislio....

ako su vam dužni za zgradu zašto to već niste utužili, pa neka fond utuži one koji su njima dužni, to je prilično jasna stvar....naravno trebate okončati radove koji još uvijek nisu završeni, iako sa vanjske strane izgledaju završeno...

kojim spomenicima...????
  • Upvote 1

Ipak sam ja izgleda bio u pravu,narucioc radova nije platio izvodjace radova,i zbog toga stali radovi.
Kako se neki sad ne sjecaju spomenika koje su kao lopovi u 4h ujutro sklanjali jos samo nisu imali maske na licu,a govorili su da se spomenici izmjestaju privremeno i da ce se po zavrsetku radova biti vraceni na mjesta gdje su bili,izgleda ovdje ne vrijedi ona [b]"ljudi se vezu za rijeci a bikovi za rogove" [/b]nas nacelnik i A-SDA izgleda se ne mogu vezati za rijeci,pa tako spomenike zele ostaviti tamo gdje su ih sad premjestili,a zato ih sad MUP odvodi i ispituje zbog tih spomenika.Samo da napomenem vama iz A-SDA da ima ljudi koji su spremni vratiti te spomenike takodje u 4h ujutro na mjesto gdje su bili prije,a vi sad razmislita.Zasto ne ucinite nesto za kucu Pozderaca koja je zasticeni spomenik a propada kako vas bolan nije sramota. Edited by Krokodil Dundee
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Ja sam iz svega ovoga skonto da je zbog nedostatka novca pukla "ljubavna veza" izmedju ASDA-e i Elektrometala. Znaci li to da ce biti i problema u opcinskom vijecu, posebno kada na red dodje usvajanje raznoraznih izvjestaja za proteklu godinu? Sumnjam da ce neki privatni vijecnici koje Cigo ima u opcinskom vijecu dici svoje rucice dok mu se ne isplati sve i marka.
  • Upvote 3

[quote name='asko.h.b' timestamp='1322643798' post='445338']
Ja sam iz svega ovoga skonto da je zbog nedostatka novca pukla "ljubavna veza" izmedju ASDA-e i Elektrometala. Znaci li to da ce biti i problema u opcinskom vijecu, posebno kada na red dodje usvajanje raznoraznih izvjestaja za proteklu godinu? Sumnjam da ce neki privatni vijecnici koje Cigo ima u opcinskom vijecu dici svoje rucice dok mu se ne isplati sve i marka.
[/quote]

Postavlja se pitanje da li vijecnici koje spominjes uopste trebaju Asda u vidu "mahača". DNZ je preuzeo ulogu vecine u opcinskom vijecu a oni to znaju visestruko bolje naplatiti.

Postavlja se pitanje sta je vecina koja je izabrala predsjedavajuceg u OV donijela dobro gradjanima Cazina tj sta se je dobilo zbog toga sto su vijecnici SDP-a(tada) podrzali predsjedavajuceg iz reda Asda.

Npr. MZ Slatina je u nekom tamo planu trebala dobiti 50.000 KM radi sanacije krova na Drustvenom domu medjutim izgleda da od tih para nema nista kao ni od mnogih drugi projekata koji su bili odobreni uz zahtjeve tadasnje vecine u OV-u.

PS. IZgleda da je Asda "nategla" koga je god mogla u ovom sazivu a na kraju ce jedino iz tih neprirodnih koalicija profitirati DNZ :D
  • Upvote 2

[quote name='pingvin' timestamp='1322646750' post='445344']

Postavlja se pitanje sta je vecina koja je izabrala predsjedavajuceg u OV donijela dobro gradjanima Cazina tj sta se je dobilo zbog toga sto su vijecnici SDP-a(tada) podrzali predsjedavajuceg iz reda Asda.

:D
[/quote] Odgovor na ovo pitanje možeš potražiti kod predsjdnika OO SDP i KO SDP koji su pod prijetnjom (u pisanom obliku) izbacivanja iz stranke natjerali vjećnike da glasaju za ASDA i budu podrška istim. Možeš ih upitati kako se krojio budžet usk-a 2010 godine i pokrivanje rupa u budžetima u bihaću i cazinu, u prostorijama općinskog načelnika u Cazinu, upitaj ih je li cijena podrške predsjedavajućem bilo 5 miliona iz kantonalnog budžeta u općinu bihać, budžeta koji su usvojili poslanici asda i sdp-a 2010 godine? Da li je hajka na vjećnike i obračun s njima samo bilo po onoj "držite lopova"?

[quote name='left_side' timestamp='1322660184' post='445356']
Odgovor na ovo pitanje možeš potražiti kod predsjdnika OO SDP i KO SDP koji su pod prijetnjom (u pisanom obliku) izbacivanja iz stranke natjerali vjećnike da glasaju za ASDA i budu podrška istim. Možeš ih upitati kako se krojio budžet usk-a 2010 godine i pokrivanje rupa u budžetima u bihaću i cazinu, u prostorijama općinskog načelnika u Cazinu, upitaj ih je li cijena podrške predsjedavajućem bilo 5 miliona iz kantonalnog budžeta u općinu bihać, budžeta koji su usvojili poslanici asda i sdp-a 2010 godine? Da li je hajka na vjećnike i obračun s njima samo bilo po onoj "držite lopova"?
[/quote]
Nisam ja ovo napisao iz razloga da optuzim bilo koga za nesto vec da naglasim da je podrska predsjedavajucem i deblokadi vijeca bila samo uvertira u raspad sistema u opcini Cazin. Kako stvari stoje ubzo cemo svi udariti qrcem od ledinu :D

[quote name='asko.h.b' timestamp='1322643798' post='445338']
[/quote]

dobro si rekao, privatni vijećnici.... :mail:

[quote name='left_side' timestamp='1322660184' post='445356']
Odgovor na ovo pitanje možeš potražiti kod predsjdnika OO SDP i KO SDP koji su pod prijetnjom (u pisanom obliku) izbacivanja iz stranke natjerali vjećnike da glasaju za ASDA i budu podrška istim. Možeš ih upitati kako se krojio budžet usk-a 2010 godine i pokrivanje rupa u budžetima u bihaću i cazinu, u prostorijama općinskog načelnika u Cazinu, upitaj ih je li cijena podrške predsjedavajućem bilo 5 miliona iz kantonalnog budžeta u općinu bihać, budžeta koji su usvojili poslanici asda i sdp-a 2010 godine? Da li je hajka na vjećnike i obračun s njima samo bilo po onoj "držite lopova"?
[/quote]

jel ti to priznaješ da si podlegao pritisku i glasao suprotno svojim uvjerenjima...??
  • Upvote 1

ispada da je po opstinu cazin najpogubnije kad vlast profunkcionira, jet tada ne funkcionira nista :)

[quote name='šaban' timestamp='1322662336' post='445363']
dobro si rekao, privatni vijećnici.... :mail:

jel ti to priznaješ da si podlegao pritisku i glasao suprotno svojim uvjerenjima...??
[/quote] kao što su vjećnici asda i načelnik privatni vjećnici i privatni načelnik west grupe.
  • Upvote 1

[quote name='left_side' timestamp='1322668259' post='445368']
kao što su vjećnici asda i načelnik privatni vjećnici i privatni načelnik west grupe.
[/quote]
Zanimljiva konstatacija.

[quote name='left_side' timestamp='1322668259' post='445368']
kao što su vjećnici asda i načelnik privatni vjećnici i privatni načelnik west grupe.
[/quote]

razočarao si me cazinski robin hoode... :wizard:

zar je moguće da si ti glasao suprotno svojim uvjerenjime....kako da znamo da sada radiš po njima a ne po nekoj novoj direktivi.....???

[quote name='pingvin' timestamp='1322646750' post='445344']
Postavlja se pitanje da li vijecnici koje spominjes uopste trebaju Asda u vidu "mahača". DNZ je preuzeo ulogu vecine u opcinskom vijecu a oni to znaju visestruko bolje naplatiti.

Npr. MZ Slatina je u nekom tamo planu trebala dobiti 50.000 KM radi sanacije krova na Drustvenom domu medjutim izgleda da od tih para nema nista kao ni od mnogih drugi projekata koji su bili odobreni uz zahtjeve tadasnje vecine u OV-u.

PS. [b]IZgleda da je Asda "nategla" koga je god mogla u ovom sazivu a na kraju ce jedino iz tih neprirodnih koalicija profitirati DNZ[/b] :D
[/quote]
Kao sto ce tebe nategnuti oni kojima se dodvoravas ovakvim konstatacijama ko fol, a ustvari nisi svjestan da prozivas njih sa pricom o uspostavi OV. Draga lista a i blizi se.

neko je za knatonalnu listu pustio da se nategne čitav SDP i proda Asdi,a sad glumi glumca i napada našeg profesora i vijećnike
  • Upvote 1

Kao što se vidi iz ovog razgovora ovdje jedino rješenje je liberalizacija i isključivanje države i vlasti iz svega... cim je vlast, opcina, kanton, drzava najveci poslodavac imat cemo stalno ovakve neke rasprave...

[url="http://www.cazin.net/cazin/7061-zapocinje-implementacija-projekta-centralnog-kanalizacionog-sistema-opcine-cazin.html"]http://www.cazin.net/cazin/7061-zapocinje-implementacija-projekta-centralnog-kanalizacionog-sistema-opcine-cazin.html[/url]

[quote name='mir&dobro' timestamp='1325942502' post='447235']
Ljudi, pa CAZIN je blokiran!!!
"đe ba zapelo"??
[/quote]

zapelo kod ovih lopova u KSF i kod nacelnika

U svom saopćenju načelnik tvrdi kako se "radi o pokušaju rušenja državnog sistema" :frusty:

Jel načelnik svjestan težine iznesene gluposti,,,,pardon ,,,,,,svojih riječi??

[quote name='mir&dobro' timestamp='1325965163' post='447267']
U svom saopćenju načelnik tvrdi kako se "radi o pokušaju rušenja državnog sistema" :frusty:

[/quote]
ma nacelnik lupa ko maxim po diviziji...trese se fotelja pa onda ne zna ni sta govori ni sta radi :jester:

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1325968724' post='447272']
ma nacelnik lupa ko maxim po diviziji...trese se fotelja pa onda ne zna ni sta govori ni sta radi :jester:
[/quote]

pa pravu je covjek.Ja sutra ode na autoput parkirati svoja dva auta i nemoze mi niko nista...

[quote name='mir&dobro' timestamp='1325965163' post='447267']

[/quote]I ja sam imao isti komentar na spomen gore citiranog.

Drzavni udar ima sasvim druge elemente i ni u cemu se ne moze poistovijetiti sa situacijom koja se desava u Cazinu. Da slucaj u Cazinu ima elemente "drzavnog udara" reagirala bi specijalna policija kao i u slučaju paljenja zgrade Vlade u Sarajevu od strane demobilisanih boraca. Meni slucaj u Cazinu nema ni elemente "puča" a primjer puca smo mogli vidjeti u Libiji prije par mjeseci tako da je ta izjava, u najmanju ruku, bila smijesna.

Inače, puc i drzavni udar se mehanizmi nasilnog preuzimanja vlasti.

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1326035674' post='447313']
pa pravu je covjek.Ja sutra ode na autoput parkirati svoja dva auta i nemoze mi niko nista...
[/quote]Nemoj jer ces zavrsiti u zatvoru, vjerovatno ti nemas atribute koje EM ima u svojim rukama.

Sama pomisao da policija ne reagira i ne izalazi u javnost vezano za ovaj slucaj navodi covjeka na razmisljanje da EM ima neke ili "beneficije" ili argumente. Vrijeme ce pokazati o cemu se ovdje radi. Edited by pingvin