Jump to content
lucky

Projekti u općini Cazin

Recommended Posts

na pokretanje ove teme je potaknuo post od hadzi ...
znaci ko ima kakvih informacija da se rade ili u kojoj su fazi projekti koje Općina Cazin radi ili planira raditi ...
ove sto su u fazi izvodjenja dokle se je doslo sa njima ...
a ove sto se tek planiraju ... kada se predvidja pocetak njihovog izvodjenja ...
pa bom bujurum pisati ...

[quote name='left_side' post='215813' date='Feb 21 2008, 11:05']nego da te pitam zasto na tabli ispred nove zgrade gimnazije pise kraj radova decembar 2006.?? mozda ste vi cengicevci jos u 2006 al ima nas koji nismo?
kako to da nerko kaze da nema sa vodovodom ljubijankici nista a odjednom se hvali kako je bas on napravio( mada jos nije) vodovod?
zasto je srusen tender za dodjeljivanje zemljista preko puta poste??
i za tebe licno pitanje-kad si ti to obiljezio godisnjicu smrti nurije pozderca ili kad si ti ikad odao pocast nuriji?
za otvorena vrata nacelnika-pitaj ljude koji nisu cengicevci,za promjenu, koliko su puta najavljivali se kod nacelnika i nikad ih nije primio.[/quote]
kad je u pitanju Gimnazija, bitno je da ce biti zavrsena, a zasto kasni, prisjeti se ko je i zasto pisao peticije dedamo gimnaziju iz centra grada ha? ha? pa ko je i zasto u federalnom ministarstvu ponistavao tendere i za ciji racun, s kim je i zasto je sluzbenik ministarsva do kasno u noc po dobro poznatim cazinskim lokacijama tebi left_ side pio i skim je pio i jeo? i zasto je to tako i zbog cega se to desavalo? i nemoj onda da bez veze pricas pise zavrsetak radova 2006 god,kad je tad poceta praviti
nerko je rekao da nema veze sa kuvajtskim kreditom i vodovodom Tahirovici i neizvrci cinjenice da je to rekao za Vodovod ljubijankice

i svako pa i ti imas otvorena vrata kod nacelnika, ako nacelnik ne primi primi neko iz njegovog kabineta

evo jos nesto iz ''izolovane opcine'' kako kaze lollipop

Općina Cazin zvanično je u

ne znam kako se u citavu pricu , jer se tice upravljanja vodenim resursima i zastite istih, uklapaju oni milioni litara gubitaka koje je prosle godine javno na opstinskom vijecu priznao direktor FU-DO...

naime, 2 miliona litara ispumpane vode se ne naplati, iz stojekakvih razloga, ili su u pitanju fizicki gubici ili je problem u neplacanju, ili cak, kako sam cuo darivanju vode povlastenim "zonama" oko cazina...

sve se naravno pokuasav kompenzirati stalnim podizanjem cijena vode ovima koji placaju..

[quote name='hadzi' post='215816' date='Feb 21 2008, 11:16']kad je u pitanju Gimnazija, bitno je da ce biti zavrsena, a zasto kasni, prisjeti se ko je i zasto pisao peticije dedamo gimnaziju iz centra grada ha? ha? pa ko je i zasto u federalnom ministarstvu ponistavao tendere i za ciji racun, s kim je i zasto je sluzbenik ministarsva do kasno u noc po dobro poznatim cazinskim lokacijama tebi left_ side pio i skim je pio i jeo? i zasto je to tako i zbog cega se to desavalo? i nemoj onda da bez veze pricas pise zavrsetak radova 2006 god,kad je tad poceta praviti
nerko je rekao da nema veze sa kuvajtskim kreditom i vodovodom Tahirovici i neizvrci cinjenice da je to rekao za Vodovod ljubijankice

i svako pa i ti imas otvorena vrata kod nacelnika, ako nacelnik ne primi primi neko iz njegovog kabineta[/quote]
bice i bosna u EU -al kad???? pusti ti price,jeo pio, placao nekom nesto, u vas uvjek postoji zavjera, jos pricate o udbaskim metodama, neko vas sabotira itd...zasto nije zavrsena do roka? postavljen je rok nisam ga ja postavljao, sad ko kriv vam vas covjek iz ministarstva koji je ko bio potkupljen.
nacelnik je rekao da nema veze sa vodovodom ljubijankici a sad ko on ga zavrsava, ja ako trebam kod nacelnika i najavim se kod nacelnika gospodski je primiti me a ne da me salje tamo nekim svojim poltronima koji i onako nisu nista drugo nego ikebane.

da nemam pojma sta se desava u cazinu, na osnovu par postova koji su skolski primjer propagande, pomislila bih da se pise o dubaiju.

p.s. otvorena vrata kod nacelnika imaju samo oni koji su glasali za njega :lol:

sta se radi na polju mladih skolovanih kadrova koji ne vide svoju buducnost u cazinu?

postoji li kakva stimulacija?

ajde, portparoli, brzo :lol:

[quote name='[LoLLipop]' post='215866' date='Feb 21 2008, 14:45']da nemam pojma sta se desava u cazinu, na osnovu par postova koji su skolski primjer propagande, pomislila bih da se pise o dubaiju.

p.s. otvorena vrata kod nacelnika imaju samo oni koji su glasali za njega :lol:[/quote]
moram da ti kazem kad se malo provozam kroz Cazin pomislim....oh Boze otkud ja u dubaiju ;)

salu na stranu, ipak se općina Cazin najbr

ah,zar se cazin razvija???

koji dio,da ja to obadjem???

jes jes,dubai,al prije nove ere dubai...i ja to cesto pomislim...jos sad ako bude ta fontana pred opcinom,wow,onda cu se bas ibretiti,cojece,pa ja sam u dubaiu...al cu opet pasti u ocaj,cim gore krenem prema zitaranci...i dalje okolo...

[quote name='divlji_andjeo' post='215882' date='Feb 21 2008, 15:27']ah,zar se cazin razvija???

koji dio,da ja to obadjem???

jes jes,dubai,al prije nove ere dubai...i ja to cesto pomislim...jos sad ako bude ta fontana pred opcinom,wow,onda cu se bas ibretiti,cojece,pa ja sam u dubaiu...al cu opet pasti u ocaj,cim gore krenem prema zitaranci...i dalje okolo...[/quote]
nisam ti ja kriv ako nevidis prst pred okom

i sto ti nevidis dalje od parka i kruznog toka, pa sve do zitarnice, vao covjece, pa stani malo, razbudi se, nije Cazin samo kruzni tok i zitarnica

mene mama naucila da dalje od svog nosa ne gledam,kaze da bih se mogla saplesti i pasti...

pa cekaj,sda je nacinio da cazin bude samo to,kruzni tok i zitaranca...a ti to ko vidis dalje od prsta pred nosom???ko bi rekao da ima medju sdaovcima i dalekovidih osoba...

de mi reci,onda gdje je to cazin???

[quote name='divlji_andjeo' post='215888' date='Feb 21 2008, 15:40'][b]gdje ima dima ima i vatre...[/b]

pa sta ako komunjare idu,nece valda u sdp,kad ona nije komunisticka stranka :P

a jel meni neko moze reci,koja je stranka sad na vlasti,sda ili ova asda???[/quote]

To zaista nije nikakav kriterij. Za

[quote name='Amel' post='215890' date='Feb 21 2008, 15:45']To zaista nije nikakav kriterij. [b]Za

[quote name='divlji_andjeo' post='215889' date='Feb 21 2008, 15:42']mene mama naucila da dalje od svog nosa ne gledam,kaze da bih se mogla saplesti i pasti...

pa cekaj,sda je nacinio da cazin bude samo to,kruzni tok i zitaranca...a ti to ko vidis dalje od prsta pred nosom???ko bi rekao da ima medju sdaovcima i dalekovidih osoba...

de mi reci,onda gdje je to cazin???[/quote]

[quote name='hadzi' post='215816' date='Feb 21 2008, 11:16']kad je u pitanju Gimnazija, bitno je da ce biti zavrsena, a zasto kasni, prisjeti se ko je i zasto pisao peticije dedamo gimnaziju iz centra grada ha? ha? pa ko je i zasto u federalnom ministarstvu ponistavao tendere i za ciji racun, s kim je i zasto je sluzbenik ministarsva do kasno u noc po dobro poznatim cazinskim lokacijama tebi left_ side pio i skim je pio i jeo? i zasto je to tako i zbog cega se to desavalo? i nemoj onda da bez veze pricas pise zavrsetak radova 2006 god,kad je tad poceta praviti

i svako pa i ti imas otvorena vrata kod nacelnika, ako nacelnik ne primi primi neko iz njegovog kabineta[/quote]

Sad mi budale, a ti pametan. A-SDA ovske la

[quote name='Amel' post='215895' date='Feb 21 2008, 16:00']Sve si sama i upitala i odgovorila. Za

samo da ti kazem,projekat raskrsnice ili tzv trga alije izetbegovica ti je vrijedan preko 2 miliona markica...za 500 000 ne mozes ni pjesacko ono ostrvo ukloniti :D

taj projekat je velika jagma...kako cujem donacije iz svicarske dolaze...

[quote name='divlji_andjeo' post='215909' date='Feb 21 2008, 17:12']samo da ti kazem,projekat raskrsnice ili tzv trga alije izetbegovica ti je vrijedan preko 2 miliona markica...za 500 000 ne mozes ni pjesacko ono ostrvo ukloniti :D

taj projekat je velika jagma...kako cujem donacije iz svicarske dolaze...[/quote]

Kako ti čuje

cujem ja dobro,fala na pitanju...

nacelnik vec kupio fontanu,bez tendera bez icega u svicarskoj...koja sama vrijedi trecinu tog pola miliona...a dje onda dodje ravnanje parka,dje dodju nasipi,zatim radna snaga...

pravi i potvrdjen,iz ovalnog ureda :D

putevi se prave preko komunalno stambenog fonda a ne preko nacelnika niti opstine...

nisi cojku odgovorio gdje se raspisuju ti tenderi???

jemde bi se i on prijavio ;)

uzima on njega,ali ne u cazinu...

narod se djeli na sda i Asda :P

to ti je incubus u naredne 4 godine :D

de vala odgovori covjeku koje firme su radile konkretne puteve koji su napravljeni u prosle 2 godine... tako nesto npr. pa da svi vidimo... i mene zanima (vjerujem i brojne ostale)

[quote name='divlji_andjeo' post='215914' date='Feb 21 2008, 18:25']cujem ja dobro,fala na pitanju...

nacelnik vec kupio fontanu,bez tendera bez icega u svicarskoj...koja sama vrijedi trecinu tog pola miliona...a dje onda dodje ravnanje parka,dje dodju nasipi,zatim radna snaga...

pravi i potvrdjen,iz ovalnog ureda :D[/quote]

steta sto nije ko iz SDP-a nacelnik :lol: po vasim pricama Cazin bi bio New York , a isti ste ko i ostali ganjate samo svoj interes...

premlada si da se petljas u politiku, uostalom odkud tebi ti svi podaci? :lol:

[quote name='divlji_andjeo' post='215914' date='Feb 21 2008, 17:25']cujem ja dobro,fala na pitanju...

pravi i potvrdjen,iz ovalnog ureda :D[/quote]

Mislim da

[quote name='Amel' post='215921' date='Feb 21 2008, 17:33']To je program rada za 2008. godinu[/quote]

cekaj, to znaci da ce se u ovoj godini zavrsiti svi projekti koje si ti u postu, kojeg sam ja citirao, naveo?
zivi bili pa vidjeli
mozemo li onda u 2009. kritizirati ako stvari ne budu uradjene ili ne?

[quote name='Amel' post='215923' date='Feb 21 2008, 17:40']Bravo. Gospodin zna, ali se pravi da ne zna. Dogovorite se oko podjela. Pa vjerovatno znate koje firme se bave asfaltiranjem, Elektrometal, Huremagić, RAD i druge.[/quote]

ma znamo mi sve firme, ali ti ocito raspolazes informacijama kojima mi ne...
dakle ja bih volio vidjeti nesto tipa ovako

mjesto to i to, put taj i taj, duzina toliko i toliko km, vrijednost projekta ta i ta, [b]izvodjac taj i taj[/b]

i tako za par vaznijih puteva uradjenih za vrijeme vladavine sadasnje ekipe...

[quote name='Incubus' post='215926' date='Feb 21 2008, 17:46']cekaj, to znaci da ce se u ovoj godini zavrsiti svi projekti koje si ti u postu, kojeg sam ja citirao, naveo?
zivi bili pa vidjeli
mozemo li onda u 2009. kritizirati ako stvari ne budu uradjene ili ne?[/quote]

To je program rada. Ako Bog da biće odrađeni. Nadam se samo da neće biti raznih opstrukcija koje su već počele od opozicije.