Jump to content
Sign in to follow this  
bull

C&C: Red Alert 3

Recommended Posts

[quote name='[TaKe_dOwN' post='280572' date='30.10.2008, 02:18']To ti kao indirektno impliciras na mene XD
Damn, nisam je planirao igrat do ponedjeljka, ali sutra cu na fuxu pwnati :)

Ev jos 1h i skinuto :D
Upravo zbog toga idem leci - necu da cijelu noc pocnem ceperati po kampanjcu :S[/quote]

:lol: Nisam ja implicirao na tebe al kad si se vec nasao :icon_cheesygrin:

[quote name='Chroono_targer' post='281024' date='01.11.2008, 03:12']:lol: Nisam ja implicirao na tebe al kad si se vec nasao :icon_cheesygrin:[/quote]
Grrr... ma da, a nikako nismo izmjenjivali upise u knjigu gostiju u vrijeme pisanja posta, hehe.

Evo ja sad malo upalio i sigrao :)
Stvar je navike, i garantujem da ce mene drzati do pojave Starcrafta2. Malo me nervira pathfinding jer se jedinice nekad glupo ponasaju. Presao sam ev u 3h Sovietsku kampanju :P
Ocito kampanja ne pruza dugotrajan uzitak.
Dodatak co-commandera nekad jaaako puno pomaze jer cisto je neke stvari pretesko izvesti - tj. pobjednika razvaliti ko beba zvecku.

Volio bi se okusati u MP-u s nekim jer su se na njega vise fokusirali :P

[quote name='[TaKe_dOwN' post='281124' date='01.11.2008, 16:51']Volio bi se okusati u MP-u s nekim jer su se na njega vise fokusirali :P[/quote]

Mislim da ovo Impliciras na mene da sto prije nabavim, izvjezbam se i pocnemo bitke :)

Mislim da se jedinice inace u svim RA-serijalima nekad glupo ponasaju ;)

[quote name='Chroono_targer' post='281453' date='02.11.2008, 17:21']Mislim da ovo Impliciras na mene da sto prije nabavim, izvjezbam se i pocnemo bitke :)

Mislim da se jedinice inace u svim RA-serijalima nekad glupo ponasaju ;)[/quote]
Hehe, da :D

Ma mislio sam na pathfinding, tipa jedinica se zaglavi izmedju stijena, ili nekad se ne moze odluciti koji put da uzme, onaj preko vode ili preko kopna, tako da prvo mora letati 3-4 puta tamo-amo. Onda tu ubrajam i stvari kao sto je clipping; kao sto sam rekao nekad se jedinice zaglave totalno u stijeni, dok drugi puta prodju kroz nju.

Najzalosnija scena: 4 inzinjera saljem da zauzmu neku gradjevinu na nekom uzvisenju, i vako gubim svakog, mada protivnika nema ni blizu. Tek kasnije skintam da oni zapravo trce "od zid" tog uzvisenja, umjesto da su otisli okolo i zauzeli gradjevinu na ulazu. (los pathfinding i los prikaz jedinica na mapi - jer inzinjeri se nisu ni prikazivali na njoj, jedva sam ih uocio).

S druge strane budemo vidjeli kak ce stvari ici u MP-u, pa cemo onda raport isto objaviti :)

[quote name='[TaKe_dOwN' post='281475' date='02.11.2008, 19:01']Ma mislio sam na pathfinding, tipa jedinica se zaglavi izmedju stijena, ili nekad se ne moze odluciti koji put da uzme, onaj preko vode ili preko kopna, tako da prvo mora letati 3-4 puta tamo-amo. Onda tu ubrajam i stvari kao sto je clipping; kao sto sam rekao nekad se jedinice zaglave totalno u stijeni, dok drugi puta prodju kroz nju.

S druge strane budemo vidjeli kak ce stvari ici u MP-u, pa cemo onda raport isto objaviti :)[/quote]

Nazalost i sam sam se uvjerio u ove tvoje tvrdnje pathfinding je stvarno :rolleyes: al eto izade i 3 patch za RA3 (EA vidjela da su nesto zaebali al bolje patch izdaj sto prije neg da se prizna greska odmah ) sve u svemu je dobra igra do SC2 za igrati al sto kazes kad odigramo MP full report ce usljediti. ;)

[quote name='Chroono_targer' post='282420' date='06.11.2008, 01:19']Nazalost i sam sam se uvjerio u ove tvoje tvrdnje pathfinding je stvarno :rolleyes: al eto izade i 3 patch za RA3 (EA vidjela da su nesto zaebali al bolje patch izdaj sto prije neg da se prizna greska odmah ) sve u svemu je dobra igra do SC2 za igrati al sto kazes kad odigramo MP full report ce usljediti. ;)[/quote]

Skini patch i odmah stvar rijesi za sva vremena. Torrent za crack sam ti poslao na PM, jer nije bas legalan (bogami XD).
Mene do sada lijepo sluzi, i nije bilo delje nekih srceparajucih problema.

Evo [url="https://secure.logmein.com/products/hamachi/list.asp"]HAMACHI[/url] mreza koju sam za decke sa pcplaya napravio, pa skoci na nju:
IME: RA3@pcplay
PASS: pcplay

Imam jos dvije, ali tamo su prejaki igraci, tako da se za njih cujemo kasnije, hehe.

Evo igrao sam 2 partije online, premalo da izvucem neki super duper zakljucak, ali definitivno dovoljno da dam osobni dojam situacije.
Igranje MP-a je dosta zanimljivo, jer uvijek postoji situacija kako ces se izvuci. Malo mi je smetao lag, ali to je sigurno do nesinkroniziranosti internet mrze (igralo nas 4). Jedna stvar je uzasno napravljena, kao kod svih EA igara, lan loby, ali to je vjerojatno da hamachi veze (cudno je da konstantno kicka); ali dobro, nekako smo sriktali.

Stvar je dosta dinamicna i daje ti vremena da nekom das uzvrtni udarac, gdje su naravno pametan izbor i snalazljivost kljucni.
Warhammer40k:Soulstorm mi ima dinamicniji mp, ali za C&C igru ea generacije, sigurno je oov vrh. Jasno je primjetno da spama jedinica nema, dakle nece vam niko 1000 tenkova ruknuti u baze (osim ako mu to dopustite).

Igrao sam sovietima. Sve jedinice su bile koristene, osim raketara i conscripta koji bi mogli biti malo jaci kako bi dosli u upotrebu (a mozda je i do mene jer vise volim vozila). Kirov nije izletio, jer ja na zadnjem stepenu razvoja, dok se kod nas puno rushalo (bjasem drugi na poredku xD).

Sve u svemu, imamo vec dogovorene nove matcheve. Svakako bolje od Tiberium Warsa, samo, opet velim, da je brze ne bi se zalio, ali valjda je namjera da ne bude prebrzo.

Krecem igrati sad sa Saveznicima i Japancima kako bi konacno ustanovio koja mi fakcija odgovara :)
Sovieti su super, i imaju fora tech tree -> ali tu mi lezi nedostatak jer bas ne odgovara mom stilu. Budem vidio, mozda cak i opet zavrsim na Sovietima, jer mi ovi ne budu ama bas nikako lezali.

Opet kazem, ako neko zeli igrati, neka se loguje na hamachi mrezu koju sam naveo u postu iznad.