Jump to content
Sign in to follow this  
bull

C&C: Red Alert 3

Recommended Posts

Autor članka: [b]TequilA

[/b]

Nakon sedam godina, [i]Red Alert[/i] se ponovno vraća! [i]Electronic Arts[/i] je nedavno izdao saopćenje da legenda jo

ja sam mislio da je yuris revange taj 3 dio red alerta ... uuuuuuu mocno fakat ovaj 3 nastavak moracu da igram a tad ce cod da bude malo u sijeni :D

izgleda ovo premocno ... i like it :/
inace sam ludio za C&C , znao sam igrat po dan i noc , naravno bez cheatova :D

[quote name='sanel87' post='215561' date='Feb 20 2008, 16:33']Igrivoscu sigurno nece biti ravan prvim nastavcima al` eto, treba dati sansu :D ![/quote]
Ma nemas ti pojma... hehhe :D

Igrivost ce biti ista kao u svakog C&C nastavka :D, svaki je bio pogodak, te igrao se masovno po svijetu :D
Red Alert 1 i 2 su predstavljali pocetke, nes sto ljudi nikad nisu vidjeli u rts, tako da ih je odusevio - nakon toga su firme kopirale koncept, pa se malo izgubio draz :D
RA nam ponovo stize, te ima da pwnam :D hehe, igra mi je zakon uvijek bila, dinamicna, te jaaako brza sto je super :D te vjerujem da ce se igrati, mozda ne kod nas (jer, i ranije sam rekao, cu ja biti najbolji tako da se Ruski odmah nece svidjeti igra, jer cu ga ubiti ko beba zvecku, i on ce svima reci kako se njemu ne svidja, a ako se njemu, "brutalu", ne svidja, pola mojih potencijalnih zrtava nece je htjeti igrati, whahahhahah) ali ce se u svijetu igrati :D

Daj, kako izazivam rokija, cojek nece da se javi :D - sigurno nije bio na forumu 100god :D

malo sam lunjao malo lutao al evo me nazad

hmmmm

cuj RA3 hihihihihihihhih
naravno da cu je igrat hihihih
ne igrat vec studirati hihihih
svidjaju mi se ovi namudani cepelincici

for mather russa\ian

bice krvi bice krvi

bujrum adi ........

Igrica po meni svih vremena jes da je nisam igrao mozda godinu dana ali nebi mi tebalo puno da se prisjetim...hah sad sam nestrpljiv :mellow:

omfg 3 izlazi ?
zna li neko kad ce starcraft 2 izlaziti ?

ROFL , to moram igrati...igro sam Red Alert II jos na playstationu haha C&C 3 : Tiberium Wars sam igro na PCu jos kad sam bio cetvrti razred :lol: .

<3<3<3<3<3<3<3 Adi smatram te kao ozbiljnog i casnog protivnika.

Vidimo se peko "nisana" :)

dobra igra,gledo sam neke screenShutove,mocno....
nema jos na netu...

[quote name='bUDO_hodza' post='218767' date='Mar 2 2008, 11:36']dobra igra,gledo sam neke screenShutove,mocno....
nema jos na netu...[/quote]
Do 10. marta izlazi

[quote name='TequilA' post='218770' date='Mar 2 2008, 12:56']Do 10. marta izlazi[/quote]
Nema sanse da do 10. izadje... mozda 10.marta iduce godine :D (sala, hihi)...
Naime, prwa ekskluziva EAa, prwi preview igre se pojavljuje u aprilskom izdanju casopisa PCgamer, dakle tad ce se tek vidjeti prwe in-game slike - do sam postoje samo 3 screenshota, ako se SS mogu zvati :D

Tacan datum izlaska igre nije najavljen, ali vjeruje se da je krajem godine, ili pocetkom iduce...
Pogledajte na oficijelnoj stranici :P
Ja bi isto volio da izidje ranije, ali igre se ne prawe same :P

EDIT:
jos jedan dokaz: BETA testiranje igre je najavljeno za ljeto ili jesen 2008., pa racunajte...

-------------------

Ne znam od kud ti 10.mart :P

EDIT2:
Command & Conquer 3: Kane's Wrath expanzija izlazi 24.03. :D:D weeeeeeeeeeeee... jedva cekam ;)

[quote name='[TaKe_dOwN' post='218776' date='Mar 2 2008, 13:11']Naime, prwa ekskluziva EAa, prwi preview igre se pojavljuje u aprilskom izdanju casopisa PCgamer,
dakle tad ce se tek vidjeti prwe in-game slike - [b]do sad postoje samo 3 screenshota[/b], ako se SS mogu zvati :D[/quote]

vidis....

[img]http://aycu28.webshots.com/image/43307/2003263434782358146_rs.jpg[/img]
[img]http://aycu20.webshots.com/image/42979/2003237091242862822_rs.jpg[/img]
[img]http://aycu19.webshots.com/image/42098/2003285133692610238_rs.jpg[/img]
[img]http://aycu30.webshots.com/image/45549/2003286932556013857_rs.jpg[/img]
[img]http://aycu21.webshots.com/image/45420/2003269638597155350_rs.jpg[/img]
[img]http://aycu28.webshots.com/image/43987/2003207107120897945_rs.jpg[/img]

hihihhiihihihihihiihihihi

najkasnije 4-5 dana ja cu je imati

nije sala a ni laz bice u prodaji.....

[quote name='bUDO_hodza' post='218781' date='Mar 2 2008, 13:33']vidis....

[color="#FF8C00"]- BUDINE SLIKE - [/color][/quote]

Cool :D
Gdje si ovo iskopao :D, gledam na oficijelnim stranama imaju samo 3 :P, gdje bi inace sve trebale biti ;)

Uglavnom, post gore se svodio da ne izlazi 10.marta sigurno ;)

btw. hvala za slike ;)

EDIT:
[quote name='doc']hihihhiihihihihihiihihihi

najkasnije 4-5 dana ja cu je imati

nije sala a ni laz bice u prodaji.....[/quote]
hehe, sta ces imati ;) kad ce izaci tek krajem godine ;)
Cak ni BETA verzija jos nije naprawljena - mozda ALPHA, ali ta nije igriva. Roketaj, ima da bude rata kad izadje ;)

btw. ponavljam se, ali: za 2 dana izlazi expanzija za C&C: Tiberium Wars - Kane's Wrath, koja ce nam ponuditi koju frakciju vise, kao i prijasnji dijelovi C&C serijala;)

na ofcjlnm stranicama nemas mnogo u slikama,bit je u tekstu khkhk
slike sam naso na jednom od mojih omiljenih foruma,tu ujedino i cekam na download igre.....

rusko poslusaj adija,
nabavi je krajem godine :D

----------------------------------------

ev listo sam malo po jutjubu i naso kratki pregled ekipe,imaju cak i namudani zepelini,mislis rusko da ti je to spas :D

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=jbTgHkgDvzA&feature=related"]Red Alert 3[/url]

[quote name='bUDO_hodza' post='218798' date='Mar 2 2008, 15:07']ev listo sam malo po jutjubu i naso kratki pregled ekipe,imaju cak i namudani zepelini,mislis rusko da ti je to spas :D

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=jbTgHkgDvzA&feature=related"]Red Alert 3[/url][/quote]

Hmm...
Nije to oficijelni Red Alert 3, nego C&C: GENERALS: RA3 MOD, dakle MOD za generals koji je naprawio neki fan, po uzoru na RedAlert...
Imao sam ga ja, nije nesto :D jer nije ni ista izgradnja, nit engine odgovoara :D

Dakle, samo je mod, moze se downloadati na svakom torrent siteu :D

[quote name='[TaKe_dOwN' post='218810' date='Mar 2 2008, 16:51']Hmm...
Nije to oficijelni Red Alert 3, nego C&C: GENERALS: RA3 MOD, dakle MOD za generals koji je naprawio neki fan, po uzoru na RedAlert...
Imao sam ga ja, nije nesto :D jer nije ni ista izgradnja, nit engine odgovoara :D

Dakle, samo je mod, moze se downloadati na svakom torrent siteu :D[/quote]

nisu u mene ni slike oficijelne,
ako cemo ici logikom "pise da jeste ralert 3",jel tako :D

ajde

zna li neko kad ce starcraft 2 izaci ? btw cuo sam da Comand And Conquer Red Alert 3 Izlazi tek u septembru ?

[quote name='omg-It's-BaroN' post='218975' date='Mar 3 2008, 09:06']zna li neko kad ce starcraft 2 izaci ? btw cuo sam da Comand And Conquer Red Alert 3 Izlazi tek u septembru ?[/quote]
Za starcraft imas drugu temu :P
[spoiler]inace starcraft 2 je TBA, dakle ne zna se tacno datum izlaska - valjda ce na ljeto, tak se spekulise;)[/spoiler] <--- odgovor :P

A za C&C:RA3 :D nadajmo se da ce beta testiranje zavrsiti u septembru :D da ja vas istucem ko beba zvecku ;) hihi

[quote name='[TaKe_dOwN' post='219065' date='Mar 3 2008, 12:41']Za starcraft imas drugu temu :P
[spoiler]inace starcraft 2 je TBA, dakle ne zna se tacno datum izlaska - valjda ce na ljeto, tak se spekulise;)[/spoiler] <--- odgovor :P

A za C&C:RA3 :D nadajmo se da ce beta testiranje zavrsiti u septembru :D [b]da ja vas istucem ko beba zvecku ;) hihi
[/b][/quote]

fakat ste ovisni , aj nacicu ja igraca , znam da ces ga ownati ;) , ali barem poigrajte , probija mi mozak ... kaze da je najbolji :D Edited by omg-It's-BaroN

Ew dobio sam nes svjezije informacije :D

Igra se ocekuje za Bozic ove godine, dakle u decembru (valjda zbog booma u kupovini) :D
Dalje, sta trebamo da ocekujemo...

Da da, Tanya i "ćuke" nam ostaju, sta je RA bez njih :D hihi
Grafika ce biti jedan level vise Tiberium Warsa, te se jos radi na unapredjivanju efekta. Uskoro se ulazi u ALPHA fazu testiranja, a na ljeto je BETA faza. U Alpha fazi se pocinje balansirati mult-player, kao jedan od najvaznijih dijelova.

Dakle, potvrdjene su nam 3 frakcije: ALIES, SOVIETS i EMPIRE OF THE RISING SUN (japanci) :D
Prwi se baklje zapadnom tehnogijom, drugi, predpostavljate, su hladni sovjeti koji se drogiraju votkom i tesla tenkovima :P, a treci koriste sofisticiranu tehnologiju japanaca - roboti, meche, i sta ja znam, uglavnom ovo je neprijatelj tipa YURI. Vjerujem da cu uzimati japance, hahah... :D
Podfrakcije nisu planirane za ovu fransizu, al nikad se ne zna - tak kazu devolperi :P - sto znaci da necemo vidjeti ameriku, francusku, koreju i sl. sa njihovom jednom specijaliziranom jedinicom.
Smatram da ce za pola godine poslije nego se pojavi RA3 - mozda nes vise - da ce se pojaviti expanzija kao kod vecine C&C fransiza nove generacije, znaci vidjecemo ipak podfrakcije neke, jer pazite... RA2 je imao YURI'S REVENGE, GENERALS je imao ZERO HOUR, TIBERIUM WARS ce evo za koju sedmicu dobiti KANE'S WRATH, koji svi ukljucuju podfrakcije sa novim jedinicama i specijaliziranim oruzjem za doticne ALIES i "DRUGE"

Toliko od mene, peace out...

Za kraj - naslovnica nadolazeceg PCgamer-a :D sa prwim oficijelnim PERVIEWom doticne igre :D (dakle najava BETA verzije... mljac) :D weeeeee: : :

[img]http://img144.imageshack.us/img144/4219/pcgcover0408largefo0.jpg[/img]

Uzivajte :-)

Vrijedi kupiti PC Gamer ili naci na netu pa procitati malo vise o dolazecem RA