Jump to content
Sign in to follow this  
eXorcist

Formula 1. sezona 2008

Recommended Posts

[quote name='lucky' post='229685' date='Apr 25 2008, 17:44']u drugom slobodnom treningu ponovo Kimi prvi ... samo sto su sada iza njega dva renoa ... piqeut i alonso ...

gledajte to o povratku schumachera ... mislim nemogu reci ali mislim da sam jedan od najvecih njegovih fanova na forumu ... ali gledajmo sta se desava u ovoj sezoni koja je pred nama ... on je dokazao da je masjtor i da je broj jedan u formuli 1 i neznam da ce se uskoro pojaviti vozac koji ce srusiti njegove rekorde ...[/quote]

A nista mi ne kazes za Hamiltona? Haj' subota ce pokazasti svoje, a nedelja ce valjda biti konacan pravi pocetak sezone za mog pulena?

Hamilton se nije iskazao ; mislim da ce ova utrka u Barceloni za njega biti jedna od najgorih u ovoj sezoni ...
@ lucky ... sigurno se jos puno godina nece pojaviti niko kao on , ali doci ce i vrijeme kada ce bolidi biti 5 puta brzi i bolji , i tad ce sigurno biti neko kao Schumacher ... neko ko je dostojan F1 i neko ko moze da osvoji sve ! Svaka mu cast , bio je za mene najbolji i najlegendarniji ma da sam i veliki fan Mikke Hakkinena

evo rezultata kvalifikacija za sutrasnju utrku :

Rezultati kvalifikacija:
1. K. R

Mislimda je Alonso ima lagan bolid te ce do 10 kruga u Box...jer po svim informacijama koje imam, a dobro sam informisan,Reno je napredovao ali ne toliko da bi mogao biti ispred Mclarena.....Hemiloton je malo tezi bar kako previdjaju....i Masa je malo tezi od Kimija...sve ce se rjesit do 30 kuga, ako Kimi uspije napravit prednost....ma sda bih volio gledat i ostale u doborm izdanje..a da i vjerovatno je i BMW malo tezi posto je to njihova taktika bila u protekle 4. sezone..

Dobar rezultati, mogu samo reci da me BMW iznenadio ove sezone, vrlo dobri su nema sta, Kubica je dobbar vozac, predvidjam da ce nekada voziti za ferari :P :D !

to su i moja predvidanja , vozac kao Kubica ima sigurno performanse da postane dio Ferrari zajednice ... pomalo mi postaje zao McLarena , jer iz utrke u utrku su sve slabiji

[quote name='lucky' post='229879' date='Apr 26 2008, 18:32']evo rezultata kvalifikacija za sutrasnju utrku :

Rezultati kvalifikacija:
1. K. R Edited by danira

kao i uobicajno fanovi Hamiltona se oslanjaju na odustajanje drugih vozaca a ne njegovu vjestinu.Ja ocekivam sutra oba ferraria na podiju,Kimi prvi a massa ako bude sve u redu na 2. ili 3. mjestu.

[quote name='danira' post='229919' date='Apr 26 2008, 21:21']To je @Lucky podebljao radi mene 100%. Nisam nesto najsretnija 5. mjestom, ali kad oduzmem ta vremena ne dobijem neku veliku razliku pa imam pravo da se jos nadam. Posle godine sam uzela 2. mjesto na toj stazi. Trka se vozi cini mi se 66 krugova, i svasta je moguce...samo da niko ne nastrada...kako god ima trke ima i sezone...moje je da se nadam (i njegovo) inace nit' bi gledali (nit' bi se trkali). Moguce je i to da Alonso i Massa "odrade" za mog pulena, jer su nepazljivi i Alonsko ce zeljeti nauditi Kimiju, a Masa ce ga u tome zeljeti onemoguciti pa tu nisu iskljucena "odustajanja", samo ako Kimi ne bi utek'o odmah na pocetku pa stvorio vecu prednost za boksove. U svakom slucaju bice veoma interesantno. [b]Zato se i trkamo, zar ne.[/b][/quote]
trkamo se da bi bili prvi ... :D

Moja prognoza 1.Kimi 2. Masa 3. hamilton ili Heidfeld,pa bvidjet cemo sutra jesam li pogodio tj. danas u 15:30h

Dva Ferrarija na postolju ...a i Hamilton bi se tu mogao naci ako Massa zezne , a drugcije nema sanse :P

Massa mi nesto u zadnjim utrkama i treninzima ima dosta neki proklizavanja ..izvrtanja .. izgleda da mu se nesvidja u Ferrariju :D

[b]U pripremi film o zivotu Michaela Schumachera[/b]

Uskoro bismo mogli gledati fim o

Uprkos prognozama "super poznavalaca" ovog sporta, ja sam zadovoljna 3. mjestom mog pulena Hamiltona na stazi gdje nema bas mogucnosti za neka preticanja i slicne akrobacije. Nakon starta svega dva znacajna preticanja, ostalo sve voznja ukrug.

et Kimmi polako ali sigurno ide ka novom naslovu , cudim se da je Hamilton zavrsio i treci :)

[quote name='Alucard23' post='229980' date='Apr 27 2008, 00:16']Moja prognoza 1.Kimi 2. Masa 3. hamilton ili Heidfeld,pa bvidjet cemo sutra jesam li pogodio tj. danas u 15:30h[/quote]

Sta reci nego masjtor svih majstora..da je bilo odigrati kladionicu uh uh uh....pogodio bih i digo pare hahahahhaa

Bravo majstore,al haj nisma nija bio daleko.Jos jedna pobjeda za ferrari.Nisam imao prilike da gledam trku.

moram iznijeti cinjenicu da je Hamilton imao srece sa izlaskom SC ...

@danira , ako si gledala danas uvod u formulu 1 mogla si cuti razlog loseg starta Hamiltona na prosloj utrci ... upravo ono sto sam ti reko : Decko se uspavo !

[quote name='lucky' post='230126' date='Apr 27 2008, 21:14']moram iznijeti cinjenicu da je Hamilton imao srece sa izlaskom SC ...

@danira , ako si gledala danas uvod u formulu 1 mogla si cuti razlog loseg starta Hamiltona na prosloj utrci ... upravo ono sto sam ti reko : Decko se uspavo ![/quote]

Ne moras se izvinjavati.

[quote name='Alucard23' post='230103' date='Apr 27 2008, 19:04']Sta reci nego masjtor svih majstora..da je bilo odigrati kladionicu uh uh uh....pogodio bih i digo pare hahahahhaa[/quote]

Cestitam prognozu !

[quote name='Alucard23' post='230327' date='Apr 28 2008, 18:49']Hvala slatka :D[/quote]

Ima tema sta mislit o osobi iznad. To slatka nije za ove teme, a jos i nisam slatka. Nego kakvo je tvoje misljenje za 15 dana u Turskoj kako ce Hamilton proci. Ja mislim da se on polako vraca u svoju lanjsku formu.

[quote name='danira' post='230394' date='Apr 28 2008, 21:29']Ima tema sta mislit o osobi iznad. To slatka nije za ove teme, a jos i nisam slatka. Nego kakvo je tvoje misljenje za 15 dana u Turskoj kako ce Hamilton proci. Ja mislim da se on polako vraca u svoju lanjsku formu.[/quote]

Sve zavisi od setup-a, jer Turska je zahtjevna staza za setup.Hamilton jos nije ni krenuo u Formu,mislim da ce proradid u Kanadi,jer tad Mclaren piprema novu ajro paket..do tad tesko...Frerari je sad najjaci sto se tice toga,jer imaju neki novi defjuzor koji pritisce bolid za 30% vise na tlo, a znas koliko je 30%

Novost!!!!Ovako prema njemcakim medima Ferari je vozio utrku s nekih 70% snage...jos nesto Kimi ce vrlo vjerovastno zavrsot karieru 2009,kad ce Rosberg preci u Ferari

Mercedess MC je zakon za mene :D al jbg kimi presho u ferari i poceo sam navijati za ferarija mada mi je drag i hamillton :D ma bitno je da oni voze a mi uzivamo i cudimo se brzini :D