Jump to content
Sign in to follow this  
eXorcist

Formula 1. sezona 2008

Recommended Posts

Australija je bila desaster za ferrari,vecinom su vozaci krivi.Sammo neznam kako je hamilton uspio da bez ikakvih problema prođe cijelu utrku,svaka čast.Ferrari ponovo kasni za mclarenom u Maleziji,nadam se da ce biti ovaj put bolje.

Massa prvi na treningu ... Kimi drugi ... Kovalainen treci ... Hamilton cetvrti ...
Massa brzi od Kimija za skoro polasekunde a Kimi od Kovalainena za 0,4 sekunde ... stvar taktike ili je Ferari "proradio" ... vidjet cemu sutra ujutro ...

OBA FERRARIJA startat će iz prvog startnog reda u drugoj utrci nove sezone Formule 1 na Velikoj nagradi Malezije. Felipe Massa s prve pozicije, a Kimi R

HAMILTON i KOVALAINEN kaznjeni i startaju sa 8 i 9 mjesta . Nisam zapamtio o cemu je rijec :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='223927' date='Mar 22 2008, 19:13']HAMILTON i KOVALAINEN kaznjeni i startaju sa 8 i 9 mjesta . Nisam zapamtio o cemu je rijec :D[/quote]

opstrukcija Alonsa ... kada je ovaj bio u brzom krugu ...

pobjeda Kimija ... bravo majstore ... idemo dalje ...
trka protekla bez puno odustajanja ... koliko se sjecam 4 odustajanja u kojima i Masa ... koji je glupo izletio sa staze ...

svaka cast Kimmiju ... aBd titulu ganjat i ove godine ... greska Masse nadamo se na bolje sljedeci put :)

Svaka cast Kimiju, 16. pobjeda u karijeri...

Masa je autsajder bez elektronike, Kimi i Hamilton a Boga mi i Kubica su moji favoriti ove godine. Hamilton je trenutno najbolji vozač Formule 1. Navijam za njega. Svi će sve uraditi da on ne pobjeđuje, ali on ima ono što drugi nemaju: srce k'o autobus...

[quote name='danira' post='224112' date='Mar 23 2008, 22:39']Masa je autsajder bez elektronike, Kimi i Hamilton a Boga mi i Kubica su moji favoriti ove godine. Hamilton je trenutno najbolji vozač Formule 1. Navijam za njega. Svi će sve uraditi da on ne pobjeđuje, ali on ima ono

Hamilton numero uno !!!

[quote name='omg-It's-BaroN' post='224208' date='Mar 24 2008, 15:42']kimmi the iceman on top =)[/quote]

Hell yeaaaah hehe :D dobar dobar iceman :D, ja gledao kod Brace jedno 8 % utrke, ali cool je bila haha :D

[quote name='danira' post='224336' date='Mar 25 2008, 09:26']Hamilton numero uno !!![/quote]

pogledaj na utrkama kome na bolidu pise 1 ... :D :D :D

[quote name='lucky' post='224421' date='Mar 25 2008, 12:12']pogledaj na utrkama kome na bolidu pise 1 ... :D :D :D[/quote]
Pogledaj ti tabelu nakon 2 trke !
[url="http://www.f1-hr.com/poredak.php"]http://www.f1-hr.com/poredak.php[/url]

[img]http://www.f1-hr.com/Galerija/mclaren/5.jpg[/img]

Nek je neko napokon počeo navijati za Mclaren Mercedes, jo

[quote name='danira' post='224491' date='Mar 25 2008, 14:20']Pogledaj ti tabelu nakon 2 trke !
[url="http://www.f1-hr.com/poredak.php"]http://www.f1-hr.com/poredak.php[/url][/quote]

MAh ta tabela sad neznaci nista .. na kraju se sve rijesava :D

I bas mi drago da jos neko prati formulu1 i to jos zensko kao sto jedancoek kaze :D

xxxxxxxxxxxxxx

[b]Alonso najavio odlazak iz Renaulta[/b]

Spanski vozač Formule 1 Fernando Alonso najavio je mogućnost odlaska iz Renaulta na kraju sezone.

Dvostruki svjetski prvak, koji se vratio u Renault nakon godine provedene u McLarenu, imao je razočaravajući početak sezone.

"U Renault sam jer

nece njega vise niko :D on sto je vozio vozio je , moze otici u India Force :D

Ferrariji su dominirali danas,Hamilton je cak zavrsio i u pjesku.Dobar pocetak za vikend.Citao sam da se vozaci zale na pjesak na stazi koji prestvlja ne velik ali nezamariv problem.

Eh prvo mjesto je sebi osigurao Robert Kubica,sav cast timu Bmw-a,na drugom mjestu se nalazi Massa a nakon njega Hamilton na trecem mjestu.Daljni poredak je:

4. Kimi Raikkonen (Fin/Ferrari) 1:33,418
- 3. red:
5. Heikki Kovalainen (Fin/McLaren-Mercedes) 1:33,488
6. Nick Heidfeld (VBr/BMW-Sauber) 1:33,737
- 4. red:
7. Jarno Trulli (Ita/Toyota) 1:33,994
8. Nico Rosberg (Njem/Williams-Toyota) 1:34,015
- 5. red:
9. Jenson Button (VBr/Honda) 1:35,057
10. Fernando Alonso (

Kraljevi pustinje su danas postali Fellipe Massa i Kimi Raikonen.Massa je osvojio prvu veliku nagradu u ovoj sezoni.Kimi je zavrsio na drugom mjestu.Na trecem je bio Kubica.Bmw polako postaje opasan protivnik.Mclaren je imao dosta peha ovaj vikend,Hamilton je bio negdje tamo 13.,slab strat i jedan sudar su ga kostali bodova.

Obavjestavam clanove foruma na ovoj temi da sam tri dana u zalosti zbog Hamiltonove nesretne utrke danas 6.aprila 2008. Nemojte mi to, molim vas, "nabijati na nos", ja danas priznajem poraz i zalim, duboko zalim.Ipak, nadam se da ce on vec u slijedecoj utrci u Spainiji/Barcelona za 21 dan, biti opet onaj moj Hamilton.