Jump to content
[I-B-R-O]

Stranka Demokratske Aktivnosti

Recommended Posts

1. HOZANOVIĆ RIFET 3 2.551 30,24 %

2. PAJIĆ RASIM 1 2.405 28,51 %

3. RU

[quote name='snake' post='278293' date='21.10.2008, 16:33']to ce biti vrlo glup prijedlog bez obzira cija ideja bude...
pa ako cete podrzavati glupe ideje, ejvala vam..ja vam necu halaliti onaj [b]moj dio[/b] doprinosa i poreza sto se slije u opstinski budzet :icon_cheesygrin:[/quote]

sa tim se ne mo

[quote name='divlji_andjeo' post='278291' date='21.10.2008, 16:30']de samo dodaj sabane titule...da vidim ko nam kroji sudbinu i kome ste kupili fakultete :D

ne smijes ti na kafu,jel de?? :D[/quote]

Načelnik je imenovao i plaća rad Savjeta Plana ( sastavljen od cazinskih eminentnih stručnjaka iz svih oblasti) . Ako neko mo

vidis 4 sss uzmimo da je i taj sto ne znas sss... mada garant jes :D

ovi sto su v

[quote name='snake' post='278296' date='21.10.2008, 16:36']jaki ste nema sta..
daj geografsko porijeklo diploma :lol:[/quote]

2. Bihać
3. Sarajevo
4. Bihać
6. Sarajevo
7. Bihać
9. Sarajevo

pa počet ćemo ko sdp, dati im svima za domaću zadaću da nauče napamet po jedno pitanje i onda da svi izađu na aktuelnom satu i da se poput sdp-ovaca isprovaljivaju :lol: :lol:

[quote name='divlji_andjeo' post='278299' date='21.10.2008, 16:39']vidis 4 sss uzmimo da je i taj sto ne znas sss... mada garant jes :D

ovi sto su všs racunaj da im je kupljen fax... eto rasima pajica recemo da nije,da ne bi rekli da sam u sda :D i da vi imate nosioca liste rvi i zlatnog ljiljana i da su ga smijenili...eto :D

ovo ostalo nikakve veze nema uopste sa prije svega strukturom stanovnistva u opcini da bi bili kompetentni da predstavljaju ikako stanovnistvo i da iznose misljenje onih koji su glasali za njih...

povjetarac-povjetarko,vjetre :D zar ima cazinskih eminentnih strucnjaka :D ???

kakvi politicari,jel ima iko da ima zavrseno nesto drustvenih nauka???[/quote]

ti si lutko stvarno dibidus od politike :rolleyes:

a kao da se tvoji nisu u proslom mandatu isprovaljivali???

hajd,eto iz prve koliko su puta za govornicu izisle one dvije zene sto ste imali u vijecu???

ja abr priznam,ja sam medicinar ;)

[quote name='divlji_andjeo' post='278299' date='21.10.2008, 16:39']ovo ostalo nikakve veze nema uopste sa prije svega strukturom stanovnistva u opcini da bi bili kompetentni da predstavljaju ikako stanovnistvo i da iznose misljenje onih koji su glasali za njih...

povjetarac-povjetarko,vjetre :D zar ima cazinskih eminentnih strucnjaka :D ???

kakvi politicari,jel ima iko da ima zavrseno nesto drustvenih nauka???[/quote]

Mene čudi da takve kadrove ( samozvane medicinare) narod na pro

pa daj pobroj te strucnjake...

andjeo nije politika za tebe, nastavi se ti baviti medicinom, al tesko se i tu dati tebi u ruke :lol:

[quote name='divlji_andjeo' post='278311' date='21.10.2008, 17:05']pa daj pobroj te strucnjake...[/quote]
Hance nemoj ti o politici molim te ko boga,jatebi ree jednom da to nije za tebe,ali me neposlusa

S postovanjem :poke:

[quote name='ka5an' post='278340' date='21.10.2008, 18:47']Pod 5 je svicarski penzioner.[/quote]

I dobra ljudeskara,jel tako :icon_biggrin:

[quote name='ka5an' post='278340' date='21.10.2008, 18:47']Pod 5 je svicarski penzioner.[/quote]

valjda najbolje zanimanje od navedenih :lol: :lol:

[quote name='ANWAR_AL_BUSNEVI' post='278392' date='21.10.2008, 21:16']mene sram treba da bude ?!?!? pa zar se ja

Nekoga ovdje puno boli skim ce A-sda u koaliciju,puno se trudi da nesto dokaze,ne razumijem zasto se toliko trudi.
Mozda bi trebao da se bavi skim ce njegova partija u koaliciju!
Ali ko ce ga znati,mozda je postao simpatizer pobjednicke partije a sam sebi nece da prizna :icon_biggrin:

[quote name='bih_ac' post='278486' date='22.10.2008, 01:07']Nekoga ovdje puno boli skim ce A-sda u koaliciju,puno se trudi da nesto dokaze,ne razumijem zasto se toliko trudi.
Mozda bi trebao da se bavi skim ce njegova partija u koaliciju!
Ali ko ce ga znati,mozda je postao simpatizer pobjednicke partije a sam sebi nece da prizna :icon_biggrin:[/quote]

Ma naravno da se zna ko će sa kim, ponoviću samo jo

[quote name='jedancoek' post='278487' date='22.10.2008, 01:13']Ma naravno da se zna ko će sa kim, ponoviću samo jo

[quote name='bih_ac' post='278369' date='21.10.2008, 19:07']I dobra ljudeskara,jel tako :icon_biggrin:[/quote]
Fin covjek ali nije za vijeca po meni.Bilo je Asda kvalietnijih od njega. Edited by ka5an

[quote name='ka5an' post='278501' date='22.10.2008, 08:20']Fin covjek ali nije za vijeca po meni.Bilo je Asda kvalietnijih od njega.[/quote]

ne bih se slo