Jump to content
[I-B-R-O]

Stranka Demokratske Aktivnosti

Recommended Posts

[quote name='bih_ac' post='277070' date='17.10.2008, 20:09']Ako mislis na bradu ide to ubrzo :lol:[/quote]
Ja vala neke ljude u Asdi a bradom nikako ne mogu zamisliti :lol: :lol: :lol:

[quote name='ka5an' post='277080' date='17.10.2008, 21:22']Ja vala neke ljude u Asdi a bradom nikako ne mogu zamisliti :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ja sam cuo da ce se vjecnici sada po tome razlikovati :lol:

[quote name='bih_ac' post='277082' date='17.10.2008, 20:24']Ja sam cuo da ce se vjecnici sada po tome razlikovati :lol:[/quote]Ima nekih u Asdi kojima brada ne moze narasti sve i da hoce.Jedino da je nacrta :)

[quote name='ka5an' post='277087' date='17.10.2008, 21:30']Ima nekih u Asdi kojima brada ne moze narasti sve i da hoce.Jedino da je nacrta :)[/quote]

Ne sikiraj se,imaju oni recept za brzi rast,kako nisi cuo za to? :postovanje_smile:

Ma nisam jer me to ni ne interesuje.Sto se mene tice mogu sa sobom raditi sta god hoce.

Iskreno izgledali bi mi samo monotono da imaju svi brade ali sumnjam da od toga ima ista.Ima vecih problema od njegovanja brade u nasoj opstini. Edited by ka5an

[quote name='bih_ac' post='277048' date='17.10.2008, 20:14']Opozicija ce naredne 4 godine ispitivati samo da li je on vehabija i kakvi su njegovi pogledi na to. :rolleyes:
[b]Uh kako to njemu smeta,samo da mogu znati [/b]:)[/quote]

jel ovo boldirano ima neki skriveni smisao , ili mi se samo cini :icon_cheesygrin:

[quote name='snake' post='277168' date='18.10.2008, 08:21']jel ovo boldirano ima neki skriveni smisao , ili mi se samo cini :icon_cheesygrin:[/quote]

imali neko kompetentan i dovoljno realan da nam da definiciju vehabije (osim one vizeuelne) pa da vidimo dali ti ljudi imaju nesto zajednicko s ASDA'om. ja koliko se sjecam prica krenula od onog trenutka kad su hozan i nacelnik isli u iran, a iran i vehabije - nidje veze.

[quote name='bosev' post='277179' date='18.10.2008, 11:02']imali neko kompetentan i dovoljno realan da nam da definiciju vehabije (osim one vizeuelne) pa da vidimo dali ti ljudi imaju nesto zajednicko s ASDA'om. ja koliko se sjecam prica krenula od onog trenutka kad su hozan i nacelnik isli u iran, a iran i vehabije - nidje veze.[/quote]

Sto se tice vehabija i spojivosti sa njima,ovdje na forumu moze svako da iznosi sta hoce,
ali po meni,to mozemo samo neozbiljno shvatati i saliti se,jer fakat to je smijesno,a sa druge strane,
privatna stvar ljudi na koju mi ne mozemo utjecati.
Kod nas ako covjek ima imalo vjere u sebi odmah je vehabija i svasta nesto,ali .... :frusty:

[quote name='bosev' post='277179' date='18.10.2008, 09:02']imali neko kompetentan i dovoljno realan da nam da definiciju vehabije (osim one vizeuelne) pa da vidimo dali ti ljudi imaju nesto zajednicko s ASDA'om. ja koliko se sjecam prica krenula od onog trenutka kad su hozan i nacelnik isli u iran, a iran i vehabije - nidje veze.[/quote]
da li su oni bili informirani i dobro upoznati da u Iranu nema Vehabija. mozda su im savjetnici omaHnuli. ja kolko znam da je Saudi.Arabija dala reisu kredit,uslovi za dobijanje kredita je bio ulog,posto ga Ceric nije imao onda su Saudi odlucili da mu daju Vehabije.

[quote name='bih_ac' post='277422' date='18.10.2008, 23:23']Sto se tice vehabija i spojivosti sa njima,ovdje na forumu moze svako da iznosi sta hoce, ali po meni,to mozemo samo neozbiljno shvatati i saliti se,jer fakat to je smijesno,a sa druge strane, privatna stvar ljudi na koju mi ne mozemo utjecati. Kod nas ako covjek ima imalo vjere u sebi odmah je vehabija i svasta nesto,ali .... :frusty:[/quote]
ne bih se slozio s tobom,u ljudima je bilo i prije vjere ali nije bilo Vehabija.vrijeme je za obracun sa reisom-Cericem,tako glasi naslov u sarajevskim elektronskim medijima.

Daj clanak da i mi malo citamo.Mogu se linkovi postavljati tu na forumu :)

[quote name='bih_ac' post='277089' date='17.10.2008, 19:34']Ne sikiraj se,imaju oni recept za brzi rast,kako nisi cuo za to? :postovanje_smile:[/quote]

friska-bajata vijest od prije dva -tri dana da su svedski znanstvenici konacno pronasli lijek za celavost,pa se nadam da ce djelovati i na bradu.kratke,uredne brade u razno-raznim stilovima su danas pomodarstvo.Vehabijske po vjer,propisima moraju dodirivati pojas.

[quote name='ka5an' post='277466' date='19.10.2008, 00:36']Daj clanak da i mi malo citamo.Mogu se linkovi postavljati tu na forumu :)[/quote]
[url="http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=55046"]http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic....f=3&t=55046[/url]

[quote name='siroko' post='277465' date='19.10.2008, 02:33']ne bih se slozio s tobom,u ljudima je bilo i prije vjere ali nije bilo Vehabija.vrijeme je za obracun sa reisom-Cericem,tako glasi naslov u sarajevskim elektronskim medijima.[/quote]

Nismo na istim duzinama , ja sam mislio na spojivosti sa Hozanom i Nerminom.. :(
---------------------------------------------------------------------------------------
[i][b]Preliminarni rezultati (19.10.2008.)
[/b][/i]
Stranka demokratske aktivnosti (A-sda) : 8.368 33,15 %
Stranka demokratske akcije (SDA) : 8.367 33,14 %
Socijaldemokratska partija (SDP) : 3.185 12,62 %
Demokratska narodna zajednica (DNZ) : 2.870 11,37 %
Stranka za BiH : 813 3,22 %

Jesam li vam rekla da će HOZIRIS BOG SUNCA biti Predsjedavajući OV?
Ha,a neko je rekao da su moje informacije netačne?!
Nema Miskića,sad će im Hoziris davati toplinu i svijetliti!

[quote name='Gyna2' post='277844' date='20.10.2008, 15:32']Jesam li vam rekla da će HOZIRIS BOG SUNCA biti Predsjedavajući OV?
Nema Miskića,sad će im Hoziris davati toplinu i svijetliti![/quote]

ako Asda bude imala 11, hoce...

[quote name='Gyna2' post='277844' date='20.10.2008, 15:32']Jesam li vam rekla da će HOZIRIS BOG SUNCA biti Predsjedavajući OV?
Nema Miskića,sad će im Hoziris davati toplinu i svijetliti![/quote]
samo je Jedan Bog
vrijeme grka je davno iza nas
Miskica ima cojek zivi i radi u Liskovcu
Hozan daje samo toplinu al kad ima 39 temperaturu i vise tad se moze koristoiti i kao radijator

a sad ozbiljno imal ko info tacno ko kolko i koji su vijecnici

[url="http://www.izbori.ba/Mandati20101400/index.asp"]http://www.izbori.ba/Mandati20101400/index.asp[/url]

znaci dobili smo , u stvari , dobili su vecinu u ov-u...

ipak udje Miso umjesto jagode

Sada ćemo imati dva amputirca u vijeću. Da li će jedan Zlatni ljiljan i Mi

[quote name='jedancoek' post='277880' date='20.10.2008, 16:31']Sada ćemo imati dva amputirca u vijeću. Da li će jedan Zlatni ljiljan i Mi

[quote name='jedancoek' post='277880' date='20.10.2008, 16:31']Sada ćemo imati dva amputirca u vijeću. Da li će jedan Zlatni ljiljan i Mišo lagano dizati ruke za koaliciju sa DNZ-om, biće zanimljivo....[/quote]
shodno govoru tipicnog komunjre

pitno je da se dize a cuo sam da se lakse dize kad se nema noge tako da treba cuvati noge da nam zene ne posijeku

[quote name='zilho' post='277885' date='20.10.2008, 16:40']shodno govoru tipicnog komunjre

pitno je da se dize a cuo sam da se lakse dize kad se nema noge tako da treba cuvati noge da nam zene ne posijeku[/quote]

Jedan se već klete da neće sa DNZ-om, a vidjećemo

asda 11
sda 10
sdp 4
dnz 4
sbih 1

[quote name='jedancoek' post='277886' date='20.10.2008, 16:42']Jedan se već klete da neće sa DNZ-om, a vidjećemo šta kaže ovaj drugi što ga je Asda hvalila.[/quote]
svak se svasta kleo a rijetki ostali dosljedni

[quote name='zilho' post='277898' date='20.10.2008, 17:00']svak se svasta kleo a rijetki ostali dosljedni[/quote]

Po tome se poznaju ljudi....