Jump to content
[I-B-R-O]

Stranka Demokratske Aktivnosti

Recommended Posts

da Alija moze ustati i vidjeti sta se radi ajoj.. kako se cijepa sda na asda i jos malo ce biti cijela abeceda..

[quote name='ASSKER' post='275997' date='14.10.2008, 23:43']da Alija moze ustati i vidjeti sta se radi ajoj.. kako se cijepa sda na asda i jos malo ce biti cijela abeceda..[/quote]

Sta mislis kad bi TITO sad usto pa vidio sta osta od nakve ljepotice JUGE :o

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='275930' date='14.10.2008, 21:49']Ja vala ovaj deno nepodnosi SDP ali to ti je partija sa kontinuitetom koja nije nastala juče kao npr.ASDA koja je osnovana samo kako bi pojedinci sačuvali svoje fotelje a sad bi se ko vratili u SDA ali neka budu sretni ovi u SDA jer su se rije

[quote name='bih_ac' post='276044' date='15.10.2008, 01:20']Deno je dosta realan,jest da je mozda previse direktan ali cojek je pun emocija,(ili ga je neko pecnuo iz SDP :karate_smile: ).
Bilo kako bilo, stajem na njegovu stranu :kiffer:[/quote]
ima jos ljudi koji bi voljeli biti realni ali CENTRALNI KOMITET ne prasta, cinjenica koja ide ovome u prilog je ta da ih je sve manje i manje!!! :icon_biggrin:

[quote name='deno_s' post='276088' date='15.10.2008, 10:50']ima jos ljudi koji bi voljeli biti realni ali CENTRALNI KOMITET ne prasta, cinjenica koja ide ovome u prilog je ta da ih je sve manje i manje!!! :icon_biggrin:[/quote]
Da su SDA i SDP u Cazinu primjenili kantonalni recept u Cazinu bi bilo sve drugacije(ne ka

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='275930' date='14.10.2008, 19:49']Ja vala ovaj deno nepodnosi SDP ali to ti je partija sa kontinuitetom koja [b]nije nastala juče kao npr.ASDA koja je osnovana samo kako bi pojedinci sačuvali svoje fotelje[/b] a sad bi se ko vratili u SDA ali neka budu sretni ovi u SDA jer su se rije Edited by Punisher

[quote name='Punisher' post='276478' date='16.10.2008, 16:39']Njihov plan bio je perfektan - odluku Predsjedni

[quote name='deno_s' post='276564' date='16.10.2008, 21:09']pa da, to je tebi visina, spustati nekome slusalicu, jesi mustra... :an:[/quote]

Obrati se kolegi

[quote name='Punisher' post='276618' date='16.10.2008, 22:54']S obzirom da ste vi prisustvovali ovoj sjednici, mozete li vi iznijeti pravu "istinu" i objasniti kako je u stvari bilo. Jer, sto god da objavim vi to nazivate ili "lazima", ili u najboljem slucaju petljancijama. Ako netom objavljena verzija dogadjaja vezanih za povode i sami tok sjednice glavnog odbora SDA ne odgovara pravom stanju stvari i njihovoj interpletaciji sa moje strane - dajte demantujte to i ukratko opisite kako je sve teklo gledano iz vaseg ugla. Pa, bili ste licno prisutni, kako i sami to kazete. Neozbiljno mi izgleda vasa reakcija u smislu:"....ma sve su to..." Vecinu informacija do kojih dolazim i njihovo interpletiranje ste, u najvecem broju slucajeva proglasili lazima, a da skoro nikad niste uspjeli na jedan argumentovan nacin dati odgovor. Cak i onda kada sam prilozio validna dokumenta ovjerena potpisima i pecatima.
Ma dajte molim vas.....
[img]http://free-zg.t-com.hr/lomic/FreeWeb/bigblog/recikliranje%20-%20karikatura.jpg[/img][/quote]

ne sikirajte se uvazeni druze punisher, Asda samo ceka da crvenim virusom zarazeno tijelo SDA ozdravi, pa da ga ponovo asimilira, kao da se maltene radi o jednom vecem dijelu ( asda ) i manjem, kao sto rekoh zarazenom dijelu organizma ( sda ) , koje je odbaceno dok se samo po defaultu ne oporavi..smijurija..
to je konstatirao takodjer uvazeni nacelnik na tv Hayat , neku noc..

zanimljiva je bila konstatacija senada hadzifejzovica, koji je poslije reisa i avaza, prvi u bosnjaka, kako sva tri gosta u studiju ( Hajder iz Nase stranke, Halitovic - nezavisni iz B. Krupe, i ogresevic iz cazina ) , spadaju medju one, rijetke, cija predizborna kampanja nije bila bazirana na nacionalnoj retorici.. :icon_cheesygrin:
mislim, Hajder i Halitovic sigurno nisu, al Asda da je sekularno orijentirana, to je vec SF tematika..

ili, jos jedan proljev uvazenog Hadzi(efendije)fejzovica, kako je cazin rijetka opstina na kojoj je privatizacija provedena uspjesno, i u kojoj su najveci udio imali lokalni , a ne strani investitori ( to je naravno super model, zvani senadov model privatizacije ) !!! naime, Senadu je takodje uspjesno ako se svi proizvodni kapaciteti dovedu u bescijenje pa onda po seljacki koncipiranim tenderima omoguci grupi tipova da ponude najvecu mogucu cijenu u svemiru, pa onda onaj prvi odustane, a drugi ili treci to dobije u bescijenje...i jos nakon toga se naravno sve porusi i pretvori u livadu, al bez trave..

mozda je ovo bila mala digresija, nek mi saban halali al moro sam :icon_cheesygrin:

Zelim puno uspjeha A-SDA stranci jer njihovim odvajanjem
dokazalu su da postoji jos sakica ljudi koji zele i hoce da prate
ideologiju r.Alije Izetbegovica.
Ti ljudi su jako hrabri,jer u najvecoj politickoj krizi oni su otisli
korak ispred drzeci se onog pravog istinskog svjetla SDA stranke.

Ma kako se to vama cinilo,narod i gradjani citave Bosne i Hercegovine
su prepoznali istinu u novoj stranci koja je u biti ona stara.

p.s

kod SDA kandidata gospodina Nijaza Husica mrzim ono njegovo "prije svega"
U nekih devedeset minuta je to rekao 50 puta,streber !(streber mozete izbrisati ako ocete )

:rolleyes:

Pa normalno da ce ih blatiti i pogrdno nazivati.
U ovom slucaju naziv "vehabije" upucen njima ne razumijem kao ni ti.
Nermin Ogresevic ima modernu bradu,nikako slicnu vehabijskoj.
Mozda je to zbog njegovog sekretara (ne znam jel jos)
gospodina Hamdije Ljubijankica (tako mi se cale zvao) koji je fakultet zavrsio
u Siriji (editovano)
Bilo kako bilo,to su politicki napadi na stranku koja je preporodila BiH :D
Zar si ti mislio da ce oni tek tako lako proci bez bolitickih blamaza i ponizavanja?
Heh,pa Bosna je to,ona mrzi tudji uspjeh!

p.s
[i]
takodjer ne volem novopecene krvatase koji komentarisu moje bevjesno stanje,....
ako nemate pametnijeg posla,ucite tasaturu napamet....cazinske sarajlije !!! [/i]

Nermin Ogresevic je istinski borac i jedini koji slijedi pravo svjetlo SDA stranke,nazalost preporodjene!

aj vista

[quote name='bUDO_hodza' post='277007' date='17.10.2008, 17:20']Bilo kako bilo,to su politicki napadi na stranku koja je preporodila BiH :D[/quote]
U ostalim gradovima kantona pa dalje prema Sarajevu i ostatku BiH ne misle bas tako.Mozda nas ovo jos vise udalji od BiH jer ovo je nesto lokalnog karaktera htjeli mi to priznati ili ne.Mozda je to pravi razlog pozivanja SDA na koaliciju.Asda je pobijedila i samo moze pobijediti u Cazinu sto te vraca na recenicu prije ako ti to ista znaci.

Dobili su 4 godine pa vidjecemo sta ce biti dalje.

Sretno.

[quote name='ka5an' post='277013' date='17.10.2008, 18:51']U ostalim gradovima kantona pa dalje prema Sarajevu i ostatku BiH ne misle bas tako.Mozda nas ovo jos vise udalji od BiH jer ovo je nesto lokalnog karaktera htjeli mi to priznati ili ne.Mozda je to pravi razlog pozivanja SDA na koaliciju.Asda je pobijedila i samo moze pobijediti u Cazinu sto te vraca na recenicu prije ako ti to ista znaci.

Dobili su 4 godine pa vidjecemo sta ce biti dalje.

Sretno.[/quote]

Kako ti rece :"Dobili su 4 godine pa vidjecemo sta ce biti dalje."
Mislim da je to dovoljno vremena da citavu Bosnu uvjere.
Ja nisam politicki opredjeljen pa volim svagdje "prcati" :D
Ja se gospodinu Ogresevicu divim,to je bio jako hrabar potez.
Nazalost,bosansku politiku ja ne razumijem kao ostali,
ja nemam pristup tajnim dokumentima,nisam clan ni jedne stranke,
ja ne glasam,ali mogu da prepoznam istinu.:)
(uhhh,jebote jesam ja ovo reko :D) ha ha.....
I ja bi vise boravio na podforumu politika da imam te neke "pristupe",
nazalost moji pristupi su ograniceni samo na slikanje,s toga pokusavam
uhvatiti Tihica i Abdica u sexualnim odnosima :D

Pazi sad ovo.

Mozda je Nermin zloupotrebljavao vlast.
Mozda je "mazno" koju marku iz naseg budzeta...
Ono sto ja ne mogu da zaboravim je ,da je gospodin Ogresevic
to radio veoma kulturno (mozda previse vidljivo,ali...!),uvijek je imao pokrice
u nekim projektima.
Posto sam ja "zivi baustelac" u svim tim projektima se nikad ne zna prava suma,
s toga niko nema pravo da pricao o pronovjeri drzavnog novca ili opcinskog.
(nevezano za tebe,ovo je upuceno onim iz sda stranke i nezavisnom kandidatu,
cazinska dama je previse kulturna da bi prckala po ovom polju!)

Nermin je (mozda) svoj lopovluk prekrio s onim asfaltom sto uvijek spominje,
ali on je to tako super ucinio (previse vidljivo ne dokazivim).Svaka cast.

Stranka demokratske aktivnosti ce dozivjeti veliki uspjeh i u drugim gradovima,
opcinama,uzalud onim potiskivanjima od strane SDA stranke.

p e a c e

[quote name='bUDO_hodza' post='277016' date='17.10.2008, 18:05']Stranka demokratske aktivnosti ce dozivjeti veliki uspjeh i u drugim gradovima,
opcinama,uzalud onim potiskivanjima od strane SDA stranke.[/quote]
[b]Nema od toga nista kad si sad napisao da ce u Bosni biti rat i kako je Bosna prodana dusa na drugoj temi. :lol: [/b]

[quote name='ka5an' post='277018' date='17.10.2008, 19:08'][b]Nema od toga nista kad si sad napisao da ce u Bosni biti rat i kako je Bosna prodana dusa na drugoj temi. :lol: [/b][/quote]

Na kraju,sve su to samo pretpostavke.:D

Bosna jest prodana dusa.
Nisi ti valjda onaj patriota sto ga spominjem u textu?

[quote name='ka5an' post='277022' date='17.10.2008, 19:19']Jok ti si :)[/quote]

Izvini,ja sam bio kiddo u tom periodu.
Ponekad sam brojo gelere i cigle od sklonista.
Zivio sam u vremenu kad je nastala SDA stranka
i kad se pjevala ona Dinina slika,bilo je lijepo,nismo
imali uvijek struje(koju smo "krali") pa nam je Alija
bio i ostao jedino svjetlo.

Izvini,ako si ti taj patriota,ponekad Vas razumijem,
ali ne uvijek.:(

[quote name='[I-B-R-O]' post='276982' date='17.10.2008, 16:25']
Ovako, po

[quote name='bih_ac' post='277048' date='17.10.2008, 20:14']Opozicija ce naredne 4 godine ispitivati samo da li je on vehabija i kakvi su njegovi pogledi na to. :rolleyes:
Uh kako to njemu smeta,samo da mogu znati :)[/quote]

Ja vala pa ni

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='277067' date='17.10.2008, 21:02']Ja vala pa ni