Jump to content
[I-B-R-O]

Stranka Demokratske Aktivnosti

Recommended Posts

[quote name='rime.d' post='275243' date='12.10.2008, 14:18']Kolege forumasi,da nebih nekog bolila glava dzabe,predlazem da se malo posvetite sebi i oko sebe.June koje je peceno su finansirali sami aktivisti u kampanjiAsda.Svrha ovog druzenja je bilo da se pozovu komsiluk,bez obzira za koga je tko glasao,treba i dalje biti komsija.Pozvani su i gosti iz drugih MZ.a i bilo je jedno lijepo duzenje ,bez svirke i uznemiravanja nicije privatnosti.Vidim da ovdje opet nekvi piloti lete i pricaju gluposti,molim nas sviju da pustimo narod da normalno zivi a ne da se i dalje sire lazi i druge stvari.NERMIN JE POBJEDIO I POSTUJTE BAREM ONIH 1008 GRADANA :icon_cheesygrin:[/quote]

Moj Emire, neki bi radije Nermina okrenuli nego tog bika :rolleyes:

[quote name='jedancoek' post='274307' date='09.10.2008, 12:22']He he kratki ste sa informacijama, dragi moj kolega. Postoje naznake da bi kolaicija SBiH, ASDA i DNZ mogla sru

[quote name='jedancoek' post='274307' date='09.10.2008, 12:22']He he kratki ste sa informacijama, dragi moj kolega. Postoje naznake da bi kolaicija SBiH, ASDA i DNZ mogla sru

[quote name='rime.d' post='275366' date='12.10.2008, 22:50']Drago kolega,sami kazete da je porast SDP.a na kantonu.Mislite da ce Lipovaca sa onakvim rezultatom trpiti ovakvu Vladu :nono: :nono:

Dobar pokusaj podvaljivanja drugim onog sto ce uskoro uslediti od vase partije :)[/quote]

Lipovača bi mo

[quote name='rime.d' post='275388' date='12.10.2008, 23:29']Znas ti kao i ja da on to moze.Pokazatelj je sto je SDA imalo vecinu o Opcinskom vjecu Bihaca,a Lipovaca je radio sta je htje.Ja podrzavam njegov rad ali isto ocekujem da se nece zadovoljiti sa sadasnjom situacijom u Vladi USK.a[/quote]

Mislim da on ipak tipuje na 2010 godinu. To je i javno obećao, da li u Krupi ili Cazinu, nisam sad vi

[quote name='jedancoek' post='275393' date='12.10.2008, 23:35']Mislim da on ipak tipuje na 2010 godinu. To je i javno obećao, da li u Krupi ili Cazinu, nisam sad vi

[quote name='rime.d' post='275408' date='12.10.2008, 23:55']Nije ni to daleko.Jedini proble moze biti sto nece on moci sam,morace jos neko dobro rukave zavrnuti[/quote]

Ako ih ne zadesi kontra,da neko drugi ne zasuce rukave i napravi potop kao sto se desilo u Cazinu.
Svasta je moguce :)

Jes narod ljubomoran, kada izgubis, gubi muski, kada pobjedis napravi festu da svi znaju!!! :)

CITAT(fiko @ 11.10.2008, 20:26)
Vrijeme BIKOVA je pro

[quote name='jedancoek' post='275368' date='12.10.2008, 20:53']Lipovača bi možda moga diktirati novu Vladu, kada bi se sad održali prijevremeni izbori za kantonalnu skupstinu. Pri trenutnom sastavu, kada SDP podržava manjinsku SDA vladu, to je nemoguće,a i SDP za to i nema nekog interesa.[/quote]

Pazi,šta mislite o koaliciji između Asda i SDP na kantonalnom nivou?

Jel neko nešto o tom čuo?

[quote name='Gyna2' post='275659' date='13.10.2008, 21:34'][b]Pazi,

[quote name='Chroono_targer' post='275667' date='13.10.2008, 22:26']Nema od toga nista samo neko podvalio pricu, sjeti se samo izjava Hozanovac aka Saban-a kad je nastala sva guzva u SDA prije podjele i sta je "glavni" razlog izlaska iz SDA i formiranja ASDA.[/quote]

Ma to nije bio razlog ni pod razno, za razlaz u SDA, ali insistiranje na njemu sada poslije izbora dobro dođe :D

[quote name='Gyna2' post='275659' date='13.10.2008, 21:34']Pazi,[b]

[quote name='snake' post='275755' date='14.10.2008, 10:21']ako se tako nesto realizira, tada , oneman i snake, postaju clanovi SDA .... :icon_cheesygrin:[/quote]
nemoguca misija, SDP je grozna stvar, to je bolest... a vas dvojica potrazite lijeka u Rusiji... :icon_biggrin:

Ja vala ovaj deno nepodnosi SDP ali to ti je partija sa kontinuitetom koja nije nastala juče kao npr.ASDA koja je osnovana samo kako bi pojedinci sačuvali svoje fotelje a sad bi se ko vratili u SDA ali neka budu sretni ovi u SDA jer su se rije

Şamo sam pitala,o vašem mišljenju kada je u pitanju moguća koalicija Asda i SDP!!!
Nisam sanjala, ali mi se takvo nešto mota po glavi

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='275930' date='14.10.2008, 21:49']Ja vala ovaj deno nepodnosi SDP ali to ti je partija sa kontinuitetom koja nije nastala juče kao npr.ASDA koja je osnovana samo kako bi pojedinci sačuvali svoje fotelje a sad bi se ko vratili u SDA ali neka budu sretni ovi u SDA jer su se rije