Jump to content
[I-B-R-O]

Stranka Demokratske Aktivnosti

Recommended Posts

Ja ne znam da Asda ima vecinu i sa Jagodom ali et kako vi kazete.

Razumio bi da fali jedan vijecnik ali fali ti 5 komada kolega.Nema vecine bez koalicije sa DNZ-om zato pravac kod Alje i fino sa njim :) Edited by ka5an

[quote name='ka5an' post='273982' date='08.10.2008, 08:24']Razumio bi da fali jedan vijecnik ali fali ti 5 komada kolega.Nema vecine bez koalicije sa DNZ-om zato pravac kod Alje i fino sa njim :)[/quote]

Izgleda da niko neće imati većine bez DNZ-a,osim ASDA+SDA :icon_cheesygrin:

[quote name='ka5an' post='273982' date='08.10.2008, 07:24']Razumio bi da fali jedan vijecnik ali fali ti 5 komada kolega.Nema vecine bez koalicije sa DNZ-om zato pravac kod Alje i fino sa njim :)[/quote]
boli poraz, ha? e pobjedniku se ide na noge i trazi partnerstvo, kome cete vi na dobar dan? :upset:

[quote name='deno_s' post='273997' date='08.10.2008, 09:27']boli poraz, ha? e pobjedniku se ide na noge i trazi partnerstvo, kome cete vi na dobar dan? :upset:[/quote]
Kome i zadnjih 6 godina moj deno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moja barka i dalje plovi u nekom drugom mirnom moru a ti ocekuj plotune od brace ili tajfun jer kod vas se nikad nezna.Za tvoju informaciju ja sam pobjedniku srdacnije cestitao nego mnogi drugi iz vasih redova. Edited by ka5an

[quote name='ka5an' post='274002' date='08.10.2008, 09:56']Kome i zadnjih 6 godina moj deno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moja barka i dalje plovi u nekom drugom mirnom moru a ti ocekuj plotune od brace ili tajfun jer kod vas se nikad nezna.Za tvoju informaciju ja sam pobjedniku srdacnije cestitao nego mnogi drugi iz vasih redova.[/quote]
a nizete te godine, vrijeme leti, mozda nekad i budete u prilici... :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

[quote name='deno_s' post='274005' date='08.10.2008, 10:03']a nizete te godine, vrijeme leti, mozda nekad i budete u prilici... :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:[/quote]
Govorim ti o privatnom zivotu a ne o politici koju ocito smatras [b]izvorom prihoda[/b] ali s obzirom na stanje u jednom mjestu daleko si ti od toga :)

[quote name='ka5an' post='274007' date='08.10.2008, 10:07']Govorim ti o privatnom zivotu a ne o politici koju ocito smatras [b]izvorom prihoda[/b] ali s obzirom na stanje u jednom mjestu daleko si ti od toga :)[/quote]
ma da, ti sigurno gledas puno dalje ali samo gledas...i inace vi sve vidite kroz fin.korist...a sto se tice mene, ja imam penziju vecu od bilo koje plate u cazinu tako da mogu posuditi i tebi i politicarima koje podrzavam... :cheers:

[quote name='deno_s' post='274013' date='08.10.2008, 10:23']ma da, ti sigurno gledas puno dalje ali samo gledas...i inace vi sve vidite kroz fin.korist...a sto se tice mene, ja imam penziju vecu od bilo koje plate u cazinu tako da mogu posuditi i tebi i politicarima koje podrzavam... :cheers:[/quote]
Vjerovatno si je mucki zaradio ali nema veze.Hvala ti na ponudi ali imam dovoljno para tako da mi ne treba tvoja markica po markica :) Edited by ka5an

[quote name='Falcon' post='274020' date='08.10.2008, 11:52']Mora da je tebi Sepic :P[/quote]

Vjerovao ili ne, ja marke nikad nisam dobio ni od jedne stranke,nisam čak ni stipendiju imao iako sam svojim rezultatima to zaslu

[quote name='santakuruz' post='274046' date='08.10.2008, 14:05']Vjerovao ili ne, ja marke nikad nisam dobio ni od jedne stranke,nisam čak ni stipendiju imao iako sam svojim rezultatima to zaslu

Čekaj malo.Ako sam dobro skopčao, bez DNZ-a nema stabilne većine. TO znači da bi ASDA morala ili sa SDP-om ili sa DNZ-om. E ovo već postaje zanimljivo..
DNZ ili SDP...

Nermine va

[quote name='farko_Legenda' post='274102' date='08.10.2008, 18:29']Čekaj malo.Ako sam dobro skopčao, bez DNZ-a nema stabilne većine. TO znači da bi ASDA morala ili sa SDP-om ili sa DNZ-om. E ovo već postaje zanimljivo..
DNZ ili SDP...

[b]Nermine va

[quote name='Falcon' post='274109' date='08.10.2008, 17:45']DNZ :icon_cheesygrin:

Ili si mislio na drugog Nermina :lol:

DNZ je pokazao zavidan nivo profesionalizma u radu OV Cazin, [b]spremnosti na kompromise kao i svoju predanost[/b] napretku opcine Cazin. Njihovo nemijesanje u sukob unutar SDA i odbijanje da se izjasne o smijeni predsjedavajuceg OV je bio kljucni moment stabilizacije opcine pred izbore. Aferim! ps nisam vjerovao da cu ikad nesto dobro priznati DNZ-u ali eto dosao i taj vakat :icon_cheesygrin:[/quote]

Da da prije 14 godina ste govorili da su Četnici da su Izdajnici ,a sad spominjete spremnost na kompromis i predanost.
Eee, pa

Sokiran sam, iznenadjen definitivno.. sramota

mah nije ni cudno sto se prica da je hafeza prodala svoje glasove nerminu... Edited by ASSKER

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='274151' date='08.10.2008, 21:20']E Falkon pa pokazao si pravo lice sa DNZ koaliciju bi a pred izbore javno na TV pričate (ASDA) da od toga nema ni

[quote name='Falcon' post='274159' date='08.10.2008, 22:12']Ja govorim u svoje ime :P i nisam pominjao koaliciju nego saradnju kolega.

Kako da se glasovi prodaju. Molim vas, malo bolje upoznajte izborni sistem i shvatite da je svaki glas jedan covjek. Ukoliko su za vas u SDP to ovce za potkusurivanje jamacno to nisu drugima.[/quote]

Varate se dragi kolega, jedan glas je jedno zaokru

Kao sto sam i prije govorio. Samo borba za vlast. Prije izbora se birackom tijelu prica da nema sanse da se koalira s "autonomasima", a sad isto da bi se ocuvale stolice i vecina u vijecu koalirace se i sa njima.
Mislim nije to samo odlika aSDA, ali na zalost kad imamo takvo biracko tijelo kojem mozes prodati bilo sto i oni ce to progutati bez problema, a da niko ni ne pita za konkretne projekte, poteze i strategije.
S ovakvim birackim tijelom posteni ljudi s zdravim idejama nikad nece doci na vlast - nikad.

[quote name='ASSKER' post='274154' date='08.10.2008, 21:30']Sokiran sam, iznenadjen definitivno.. sramota

mah nije ni cudno sto se prica da je hafeza prodala svoje glasove nerminu...[/quote]
Takvim umnim kapacitetima kao