Jump to content
[I-B-R-O]

Stranka Demokratske Aktivnosti

Recommended Posts

[quote name='

[quote name='divlji_andjeo' post='272490' date='02.10.2008, 19:21']chega???

budzeta???

da se vidi koliko ste utrosili na silne plakate megalomanskih velicina???

pa ni hamdija lipovaca kao nacelnik bihaca nema toliko i onoliko velikih billboarda... a optuzujete ga za kradju... <_<[/quote]

pa koliko smo culi da sdp kida plakate sdu i lijepi svoje.. na to nam nisi dala odg .., zar to nije pomalo sumnjivo :lol: ?

[quote name='divlji_andjeo' post='272490' date='02.10.2008, 18:21']chega???

budzeta???

da se vidi koliko ste utrosili na silne plakate megalomanskih velicina???

[b]pa ni hamdija lipovaca kao nacelnik bihaca nema toliko i onoliko velikih billboarda[/b]... a optuzujete ga za kradju... <_<[/quote]

Je si li sigurna,ima i veci,jesi li prolazila autom ili biciklom :) kroz bedem pa pogledaj kako se hamdija smije,neki su cak i "napali" taj plakat 11.septembra :) Edited by [-A-D-E-M-]

mislim da je svako naklapanje suvisno...

iz prostog razloga sto je preocigledno da je administracija foruma pristrana pa se postovi pojedinaca ne brisu...

ali u skladu s temom da nastavim...

pa da,stalno lipovaca ovakav i onakav,umjesto da kopirate sta on radi po bihacu,vi kopirate plakate...

izvini ademe,ali nas nerko ima veci...plakat ;)

[quote name='divlji_andjeo' post='272675' date='03.10.2008, 10:02']mislim da je svako naklapanje suvisno...

iz prostog razloga sto je preocigledno da je administracija foruma pristrana pa se postovi pojedinaca ne brisu...

ali u skladu s temom da nastavim...

pa da,stalno lipovaca ovakav i onakav,umjesto da kopirate sta on radi po bihacu,vi kopirate plakate...

izvini ademe,ali nas nerko ima veci...plakat ;)[/quote]

Hance posmatrajuci izlaganja,ama bas pa sve i jednog Nacelnika ko da su svi isli kod istog ucitelja,ama svi isto pricaju,svaki kaze"JA NAPRAVIO"a ni jedan ne kaze narod napravio,milsim ovo se podrazumijeva i na govor Lipovace i njega sam slusao.

S postovanjem :poke:

P.S. Hanče hallali heheh

[quote name='jedancoek' post='273194' date='06.10.2008, 08:58']Čestitke izbornim pobjednicima. Svaka čast.[/quote]

Iako se jos uvijek radi o nepotpunim preliminarnim rezultatima, prve informacije koje su do nas dosle govore o relativnoj pobjedi stranke ASDA. Ovom prilikom zelim da uputim cestitke rukovodstvu stranke na postignutim rezultatima, u iscekivanju konacnih i definitivnih rezultata.

[quote name='jedancoek' post='273194' date='06.10.2008, 10:58']Čestitke izbornim pobjednicima. Svaka čast.[/quote]

[quote name='Punisher' post='273195' date='06.10.2008, 11:05']Iako se jos uvijek radi o nepotpunim preliminarnim rezultatima, prve informacije koje su do nas dosle govore o relativnoj pobjedi stranke ASDA. Ovom prilikom zelim da uputim cestitke rukovodstvu stranke na postignutim rezultatima, u iscekivanju konacnih i definitivnih rezultata.[/quote]

Pridruzujem se cestitkama :icon_cheesygrin: uz molbu kolegi oneman i slicnima da pomno analiziraju sve sto pisali u proslom periodu :lol:

[quote name='Falcon' post='273209' date='06.10.2008, 11:54']Pridruzujem se cestitkama :icon_cheesygrin: uz molbu kolegi oneman i slicnima da pomno analiziraju sve sto pisali u proslom periodu :lol:[/quote]

ja nemam sta analizirati...sve sto sam rekao stojim iza toga..

cestitke pobjednicima, 10.000 glasova nije mala stvar..
bukvalno sam ostao zatecen..

[quote name='Falcon' post='273209' date='06.10.2008, 11:54']Pridruzujem se cestitkama :icon_cheesygrin: uz molbu kolegi oneman i slicnima da pomno analiziraju sve sto pisali u proslom periodu :lol:[/quote]

Pa ni sam ja ti, da mijenjam retoriku :D.

90% onoga

[quote name='GAGO2' post='273239' date='06.10.2008, 13:08']Cestitke i od mene gospodinu Ogresevicu i sve najbolje u buducem radu i da bude nacelnik svih gradjana.[/quote]
ja cu mu cestitati za par godina ako osim fasade popravi stavri i ljude unutar opstine a zelim mu puno uspjeha u buducem radu

Ovo me podsjeca na Hrvatsku repku kad pobijede traje po mjesec dana.Pobijedili ste u izboru za nacelnika i jos jednom kazem SVAKA CAST.

[quote name='ka5an' post='273243' date='06.10.2008, 13:12']Ovo me podsjeca na Hrvatsku repku kad pobijede traje po mjesec dana.Pobijedili ste u izboru za nacelnika i jos jednom kazem SVAKA CAST.[/quote]

Nema veze pobjeda je zasluzena i stvarno je ostvarena dojmljivom vecinom. Ljudi imaju pravo da se vesele, kao i neki da tuguju (kao ja:lol: )

[quote name='Incubus' post='273301' date='06.10.2008, 14:08']Nema veze pobjeda je zasluzena i stvarno je ostvarena dojmljivom vecinom. Ljudi imaju pravo da se vesele, kao i neki da tuguju (kao ja:lol: )[/quote]
Pa naravno da treba da se vesele.I ja bi da sam na njihovom mjestu.Kako ja volim reci meni je u ponedjeljak na posao sta god da se desi :)

Iskreno ja bi izbore 4 puta godisnje jer se tad radi najvise :)

[quote name='jedancoek' post='273240' date='06.10.2008, 13:09']Pa ni sam ja ti, da mijenjam retoriku :D.

90% onoga

[quote name='Falcon' post='273316' date='06.10.2008, 15:50']Ovo je kolega vrhunac bezobrazluka <_<

Cijelo vrijeme provedeno u Cazinu iako nisam mogao, zbog opravdanih razloga, biti na skupu ili podrzati na drugi nacin svoj izbor, bio sam uz taj svoj izbor kao sto sam bio u februaru ove godine.

Oni koji su mi sinoc javili mustukuk to najbolje znaju :P[/quote]

Da je pobjedila SDA, Vi bi ste se ponovno osjećali pobjednikom, i na

[quote name='Falcon' post='273316' date='06.10.2008, 15:50']Ovo je kolega vrhunac bezobrazluka <_<

Cijelo vrijeme provedeno u Cazinu iako nisam mogao, zbog opravdanih razloga, biti na skupu ili podrzati na drugi nacin svoj izbor, bio sam uz taj svoj izbor kao sto sam bio u februaru ove godine.

Oni koji su mi sinoc javili mustukuk to najbolje znaju :P[/quote]

[quote name='jedancoek' post='273360' date='06.10.2008, 18:14']Da je pobjedila SDA, Vi bi ste se ponovno osjećali pobjednikom, i na

u Tuzli koliko sam sinoc u sdpo stabu saznala jedan glas u jednom omanjem birackom mjestu

Drzi jezik za zubima jer si previse jeftin na sceni ____________ od sad se zove NERMIN.

sramotno sto se cazin prodo za 150 km asfalta(neka ga jedu),ako nemaju sta,a tvrde da nemaju

I JA SAM ZA HARBASA Edited by [I-B-R-O]
lakse malo

[quote name='Red_star' post='273427' date='06.10.2008, 19:49']I JA SAM ZA HARBASA[/quote]

steta sto vas nije bilo 11 000 ...