Jump to content
Sign in to follow this  
imola

Baraž, kakve su nam šanse???

Recommended Posts

Evo dobili smo Mađare za protivnike u baražu za plasman na svjetsku rukometnu smotru...
Kakve su nam šanse, obzirom da smo Mađare imali priliku gledati na EP-u i prilično kompaktna su cijelina...

Po meni bi morali igrati 300 % bolje nego u skupini protiv litve i finske... madjarima je malo nedostajalo da prodju u polufinale na europskom prvenstvu

ako je sistem jedna utakmica kuci, jedna u gostima, mislim da bismo ih trebali dobiti. samo trebamo biti agresivni u odbrani...

ako nas vec i pobijede, sta se moze, ali ne treba dopustiti lake golove, kontre... nek se namuce da nas dobiju!

[url="http://imageshack.us"][img]http://img151.imageshack.us/img151/7651/rukometnamf7.png[/img][/url]

Otprilike tu negdje. :(

Pa bilo bi bolje da smo dobili Crnogorce ili nekog lakseg al et opet smo dobro prosli... Madjari imaju jakog golmana, jednog od najboljih na svijetu, ali moze se protiv njih igrati... Mislim da imamo sanse...

[quote name='Vento' post='209087' date='Jan 28 2008, 04:00'][url="http://imageshack.us"][img]http://img151.imageshack.us/img151/7651/rukometnamf7.png[/img][/url]

Otprilike tu negdje. :([/quote]

Ma rodjak lopta je okrugla, da nam je barem pola onog "hrvatskog" nacionalnog naboja, uveliko bi olakšali i borbu na terenu...

po meni sanse su nam veoma male, mađari su jedna kavlitetna ekipa.. sto se tice crnogoraca da smo njih dobili, i oni su jedna kvalitetna momcad...

al eto nikad se ne zna, daj Boze da dobijemo mađare, al..........

[b]Parovi dodatnih kvalifikacija za svjetsko prvenstvo za rukometa

[quote name='black tattoo' post='209429' date='Jan 29 2008, 06:03'][b]Parovi dodatnih kvalifikacija za svjetsko prvenstvo za rukometa

[quote name='Incubus' post='209442' date='Jan 29 2008, 09:04']ako preskocimo to sto i ja navijam za BiH pa ih s[b]e moze staviti na prvo mjesto, sanse da svicarska pobjedi poljsku su ipak ravne 0[/b][/quote]

BiH je na prvom mjestu iz jednostavnog razloga sto sam isao redoslijedom.

a da svicarci dobiju poljake stavih dva question marka, jer iznenadjenja uvijek postoje...

[quote name='black tattoo' post='209462' date='Jan 29 2008, 11:57']BiH je na prvom mjestu iz jednostavnog razloga sto sam isao redoslijedom.

a da svicarci dobiju poljake stavih dva question marka, jer iznenadjenja uvijek postoje...[/quote]

ma da ... krivo sam se izrazio... mislim u prolaz bosne i ja hocu da vjerujem :) , ali mi je poljska ipak prejaka za svicarce...

cini mi se da madjari dobise francuze na ovom prvenstvu i odigrase x sa rusima...

gdje smo mi u svemu tome...

u stvari, ako ne mozes pobijediti u barazu nisi ni zasluzio SP...sta se onda sikirati bezveze

ma kad bi se igralo kako se treba igrati, cvrsto, muski... imamo sansu. budemo li bahati, nema nas ni na mapi. u madjarskoj svakako treba ici na pobjedu, ali i neki minimalan poraz nije nenadoknadiv u uzvratu pred domacom publikom.

Isak nebih rekao... Svicarci igraju dobar rukomet.. nema ih na velikim takmicenjima al sigurno su jedna od boljih momcadi.. gledo sam njihove utakmice i ne moze se bas reci da je poljska prejaka... ja mislim da su tu negdje

Ako se sad nebi plasirali kad se SP igra u susjednoj Hrvatskoj neznam kad cemo.. Mogu zamisliti ako bi se plasirali kakvu bi samo podrsku imali...

Prednost nam je sto prvu utakmicu igramo u gostima, a kod kuce pred nasom publikom mislim da mozemo svakog dobiti.. Samo je pitanje s koliko cemo razlike izgubiti u Madarskoj...Nada umire zadnja.. Sjetite se utakmice KK Bosna -Alba Berlin i pobjede Bosne od 15 razlike...

[quote name='safet susic' post='209594' date='Jan 29 2008, 22:21']Sjetite se utakmice KK Bosna -Alba Berlin i pobjede Bosne od 15 razlike...[/quote]

bas o tom pricam. kako je bosna u zadnjoj cetvrtini stisla albu, jednostavno igraci albe nisu znali sta bi s loptom...

jednom agresivnom igrom u madjarskoj i izgaranjem na terenu pred domacom publikom... vjerujem da mozemo proci baraz.

[quote name='safet susic' post='209594' date='Jan 29 2008, 23:21']Ako se sad nebi plasirali kad se SP igra u susjednoj Hrvatskoj neznam kad cemo.. Mogu zamisliti ako bi se plasirali kakvu bi samo podrsku imali...

Prednost nam je sto prvu utakmicu igramo u gostima, a kod kuce pred nasom publikom mislim da mozemo svakog dobiti.. Samo je pitanje s koliko cemo razlike izgubiti u Madarskoj...Nada umire zadnja.. Sjetite se utakmice KK Bosna -Alba Berlin i pobjede Bosne od 15 razlike...[/quote]

Bilo bi lijepo naravno.. al kad smo mogli izbugiti s onolikom razlikom protiv onakve ekipe, a kod kuce ih dobili, s dancima smo se bolje nosli...
Sta ce biti protiv mađara???

uz agresivnu podrsku i igru je sve moguce,nadam se da ce bit i raje iz Cazina kad budemo bodrili nase ljiljane na povratnoj u BIH.Pa da koji put zagrmi Muhamede majsotre