Jump to content
Sign in to follow this  
Hugolina

Ljutooo

Recommended Posts

Ko voli jesti ljutooo?

Ja volim zabiberiti brete :D Nema u sta ne stavim biber, kad bi moglo i u kolace bih ga stavila :lol:
Ljuta paprika, chili, feferoni.. samo poreni.. :D

Koja jela volite posebno malo jaceg okusa i preferirate li ljuto?

djavolski papar :lol: nemam ja pojma sta je to, ali to je jedan frend stavljao u grah, bolesnooo bude kako je ljuto..

volim feferonke, ali belaj kasnie :)

jel' istina da ljuto (feferoni) il nesto drugo ciste zeludac, organizam, sta li vec :)

ljuti ajvar dakako..

samo nek' nepise ispod naziva na etiketi "blaggi" i moze proci..

kecap HOT u sendvic il sa pizzom :D

a inace biber i to..nisam bas neki ljubitelj toga ;)

il kebab extra scharf (extra ljuto) ujiiii kako se od toga oduzmu usta :D

Voliiiiiiim kad mi zabibere :rofl:

Joj volim sve da je ljutoo, ketchup, ajvar, biber, feferoni chilli, ljutu papirkuuu, al u zadnje vrijeme najvise volim onaj ljuti umak sto ga stavljaju u kebap

ajj sineee da prste polizes mmmm heheh :D

[quote name='EcI PeCi PeC' post='206376' date='Jan 16 2008, 08:46']nevolim ljuto, nezaboravite da kako udje i izadji mora.. :D

vruce....[/quote]

haha :)

ma sta fali malo :)

al' jel istina da ljuto cisti organizam =?

sto se tice ljutog da cisti sumnjam,postoje ljudi koji samo smazu za jedno jelo teglu ljutih feferonki.. s tim da imaju jaku kiselinu pa lakse to i probljavljaju...

ja znam da je pura ta koja cisti zeludac...dobro je jesti bar sedmicno jednom... a cisto sumnjam da nesto ljuto tako djeluje..opet svako ima i razlicitu kiselinu u sebi..pa tako

licno ljubitelj sam ljutog u umjerenim kolicinama... ima dana kad sam crazy za ljutim ljutim al onda odmaram jednu tri mjeseca :)

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='206408' date='Jan 16 2008, 14:07']sto se tice ljutog da cisti sumnjam,postoje ljudi koji samo smazu za jedno jelo teglu ljutih feferonki.. s tim da imaju jaku kiselinu pa lakse to i probljavljaju...

ja znam da je [b]pura[/b] ta koja cisti zeludac...dobro je jesti bar sedmicno jednom... a cisto sumnjam da nesto ljuto tako djeluje..opet svako ima i razlicitu kiselinu u sebi..pa tako

licno ljubitelj sam ljutog u umjerenim kolicinama... ima dana kad sam crazy za ljutim ljutim al onda odmaram jednu tri mjeseca :)[/quote]

Svi proizvodi od kukuroznog brasna, odnosno sva jela od kukur.brasna se 'moraju' jesti sa nekim mlijecnim prozvodima jer oni to na neki nacin 'ublaze', inace ga zeludac ne moze probaviti, ne mogu se sad sjetiti naziva, iz hemije sam to ucila, ili biologije, uglavnom kombinacija mlijecni proizvodi+kukuruzovo brasno preporucljivo radi zdravlja ;)

velis, ma pomlici ti puru, kakva hemija :lol: