Jump to content

Recommended Posts

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='206583' date='Jan 17 2008, 13:54']slazem se s ovim... ja bih ti jos savjetovala da procitas temu [b][i]nesto tesko[/i][/b].. za svaki slucaj i bom jel ti nemas prijateljica?

Men cudno da neko bahne prvi dan ovdje i pocne istresat svoje probleme.. sta znam men je to malo :unsure:[/quote]

hehe :)

i ja sam nesto slicno pokusao reci i ispario mi post,

u svakom slucaju islo je ovako: "..da od mene peres rukeee iz dana u dann, svaki Bozji dan", tako nesto Tifa pjeva, cini mi se..

[quote name='Miroslava' post='206275' date='Jan 15 2008, 13:33']Moze li ljubav opstati sa ovakvim manjkom kontakta? To me najvise brine.. :unsure:[/quote]

ne moze opstati. nema sanse. mislim da je kod tebe problem sto se ti ne zelis rjesiti toga. pokusaj, nista te ne kosta. odi izadji prodji pa vidi jel ista vrijedno tvog bola. vidjeces da nije, moras biti sebi najvaznija. ljubav dodje i prodje ostane samo uspomena lijepa ili ruzna nije bitno samo da ti zivnes malo i shvatis da je zivot ipak lijep. ne mozes promijeniti druge ali mozes sebe, neki ce te takvu voljeti neki mrzeti ali svi zajedno postovati. pozdravcic i nedaj se curo!

Mala pitaj ti njega bil se on zenijo :o
Bez zeze...on da tebe voli, ma famelija kad se zaljubljen stavljas na stranu, mislim da je on svojoj sestri dovoljno pomaze stime da moze da stanuje kod njega... a tebe ako voli on ce na bilo koji nacin ustupiti u kontakt stobom da te iskreno voli..... moje misljene na to, on tebe nevoli dovoljno!!! ;)

[quote name='Miroslava' post='208144' date='Jan 24 2008, 23:46']Javio se, seli mu se sestra iduce nedelje, KONACNO! Kaze da jedva ceka da imamo opet vise vremena za nas.[/quote]

Eto super,cestitam.

Kad ce svadba da dodjemo :D

Meni Miroslava ovo tvoje nema nikakve veze sa stvarnoscu, mislim svi smo mi zivjeli sa familijom i nismo od mal

[quote name='Miroslava' post='210426' date='Feb 1 2008, 09:03']Ne moze da prica kada mu neko sedi nad glavom, a to na brzaka, nismo ni jedan za to, hocemo da imamo [b]nasu intimu.[/b]..[/quote]

Intima preko zice???

Intima preko zice i samo se jednom vidjeli :lol: , podvlacim ovo sto je Falcon napisao??? :lol:

Ti zivis u nekim snovima, nisi dobro procitala moj post, ja sam isto zivjela sa svojim roditeljima prije nego sam se udala a uvjerena sam da ima mladih koji djele sobu sa bratom i sestrom pa opet na neki nacin komuniciraju s momkom/curom, uvijek postoji neko rjesenje.
Ovako ti ili se hacis ovim problemom s nama a ako ne, onda vjeruj mi taj tip hoce da se ti ohladis od njega i velis da za njim cure lude, hmm pa mi sve nekako sumnjivo da mu je bas toliko stalo do nekog koga je vidio samo jednom u zivotu, neznam ali ovo tvoje nidje veze.
Ipak sve najbolje te zelim s njim, nadam se da ce biti happy end...

Ljubav preko neta i zice ok ali samo ako se dvoje vise puta vide, ovo ostalo je sve virtualno.

Hajde, recite mi nesto o tome kako je to voleti narcisa, ako imate slicna iskustva. On je lep, sarmantan, visok, pametan, dobar, iskren, jednom reci savrsen za mene. On veoma voli svoj lik i uopste sebe, sto meni ne smeta, jer ako zna da voli sebe, volece i mene, ali me opet interesuje kako je to zaista u praksi. Da li je on samnom samo zato sto sam, po njegovom misljenju, pametna, sposobna, pa da bi ugodio sebi, ili je samnom zato sto me voli? Nisam preterano lepa, ali kada je samnom valjda mu se svidjam. Znam da voli da mu se laska i ja to radim, jer zaista to mislim sto mu kazem. Moze li narcis da voli nesebicno? Podelite svoja iskustva i razmisljanja samnom.

Ako je to tako kako ti kazes hm,laskas mu iskrena si sa njim podilazis mu ,on je zeljan hvale a ti ga hvalis i to mu pase e sad ljudi koji vole sebe svoje srce ne otvaraju lako oko njih se treba jako puno truditi da bi te zavoljeli a posto to dosadi uvijek budu ostavljeni.I sama se pitas dal te voli ili on sebi ugada ,jer da te voli sam bi ti to rekao.
Moj savjet imaj vise samopouzdanja i nikad ne reci da nisi pretjerano lijepa ,svaka zena je lijepa.

Jao uma, kako znas, bas je tako da tesko otvara srce, nije mi rekao da me voli, ali ja iz njegovih postupaka zakljucujem da oseca nesto za mene i tacno je da mi treba puno truda za njega, ali nemam nameru da odustanem, jer mi je vredan truda, takvog muskarca kao sto je on nikada nisam ranije srela i sigurna sam da ga i necu sresti. Imas pravo i to za samopouzdanje, nije mi bas veliko... :unsure:

pa kad pricas o nekom savrsenstvu a nema ga :) ti citas puno bajke o princevima :)

[quote name='Ljilja' post='213244' date='Feb 11 2008, 12:06']Hajde, recite mi nesto o tome kako je to voleti narcisa, ako imate slicna iskustva. On je lep, sarmantan, visok, pametan, dobar, iskren, jednom reci savrsen za mene. On veoma voli svoj lik i uopste sebe, sto meni ne smeta, jer ako zna da voli sebe, volece i mene, ali me opet interesuje kako je to zaista u praksi. Da li je on samnom samo zato sto sam, po njegovom misljenju, pametna, sposobna, pa da bi ugodio sebi, ili je samnom zato sto me voli? Nisam preterano lepa, ali kada je samnom valjda mu se svidjam. Znam da voli da mu se laska i ja to radim, jer zaista to mislim sto mu kazem. Moze li narcis da voli nesebicno? Podelite svoja iskustva i razmisljanja samnom.[/quote]

ja mislim da covjek moze osjetiti dali je voljen ili nije.. & narcis nemoze voljeti nesebicno, oni su sebi previse vazni, njihova reputacija je iznad svega. sve ostalo je u drugom planu.

[quote name='Ljilja' post='213828' date='Feb 13 2008, 22:05']I ja mislim da covek oseti kada je voljen, ALI, da li je to ono sto stvarno vidim ili sto zelim da vidim, zati sam nesigurna. :unsure:[/quote]

sta reci.....vrijeme ce pokazati......nek ti je sa srecom..

Njegov nedostatak je sto je nestrpljiv i pomalo je tezak covek, ali meni on nije tezak, meni ti njegovi nedostaci uopste ne smetaju, samo me je zanimalo kako je to biti u ljubavi sa nekim ko tako voli sebe. Znam da nije dobro ni kad ne voli sebe, ma ljubav je tako komplikovana.... :unsure:

[b]odmah na pocetku da kazem da sam pazljivo procitava ovu tvoju pricu. reci cu ti svoje misljenje bez dlake na jeziku. sama si kriva za to sto te snaslo.. nisi jedina sto je imala vezu preko neta a ni zadnja, samo mi nije jasno otkud ti ideja da s njim ides u krevet?? halo bolan..... neznam to me zaprepastilo......to govori u prilog tome koliko se ti postujes a zensko si!!
dala si da sve ide preko tebe , to si ti dozvolila , niko drugi!! nemoj me pogresno shvatiti, ja te ne osudjujem samo mani se gluposti! gotovo je , stvar je bila, kreni dalje i nemoj savjete traziti ovdje na netu... najbolji savjet mogu ti dati samo tvoji roditelji!! oni su ti najveci prijatelji!! pozdrav[/b]

kako vratiti u normalu vezu? :D
hmm imas curu i sve to... voli te volis je... prolazna ocjena..
nakon nekog zavisnog vremena.. ti pocinjes biti ljubomoran i sve to... ok prolazno je i to...
al kad ona svati da je toliko volis da bi pogino za nju,da bi neznam ni ja sta uradio za nju...
ona uzme furseta... voda te ko igracku... za nosic... digne se previsoko u zrak.. a ti neznas kako da je spustis?
moze malo jasnije objasnjenje... kako vratiti vezu u normalu.. :D
a previse ludis za njom da bi joj ista mogao reci sto bi njoj bilo nazao....
ozbiljno pitanje... moze strucniji odg. :D