Jump to content

Recommended Posts

pametno :D

jednostavno,vecina nas zena,koliko god to negirale,rade 70 posto ovih stvari,pocevsi od tracarenja doticne osobe,preko telefonskih poziva,do spiuniranja...

jadno,al vecina nas nakon prekida izgubi dostojnastvo,i doslovno se spusti na tako niske grane...sljedeci onu ocajno vrijeme,trazi ocajnicke poteze...

ja u vecini slucajeva,nastavim sa zivotom,ignorisuci doticnog,pa onda lakse zivot ide...i zaboravi se...a sto je fora,koliko god mi trcale za njim,on ignorise,tako i obrnuto ;)

dobra terapija,ne;)???

ma najlakse je kad se izbrise broj,jes da se zapamti,al manje mislis,kad proletis imenikom...

svaki prekid je splet osjecaja.. uzburkanost.. al na momente nesmije to potrajati, inace nesto onda nije uredu sa osobom..
al kako god da bilo, zivot ide dalje, samo covjek mora htjeti..
bitno je da sebe usrecimo, nije bitna proslost ni okolina :coolio:

Ovako, ja otvaram tu temu sa namjerom da stariji, iskusniji ... forumasi daju savjete onim kojima su potrebni ...

Dakle savjeti iz zivota, ljubavi ...

<_<

pucaju mi kapilari u nosu...al samo u jednoj nozdrvi...inace nemam problema s tim ono da pucaju od udaraca il bilo cega drugog... najvise primjetim to prilikom izapiranja nosa... krvi nema puno...

jeli do suhog zraka..desava se i ljeti :unsure:

Cao svima. Nova sam ovde i odmah da vam se pozalim. Moj problem se sastoji u tome, sto sam upoznala jednog momka preko interneta. Dopisivali smo se i videli smo se. Zivimo u razlicitim drzavama. Medjutim, njegova sestra je pre par nedelja dobila problem sa muzem, on je tuce i ovaj moj decko, kao dobar brat je uzeo kod sebe sa decom u svoj mali stan. Od onda se vise ne cujemo i ne pisemo. On kaze da ne moze da pise kada mu vire iza ledja sta pise, a ne moze ni da telefonira, jer su mu svi za vratom. To traje vec 3 nedelje, od onda smo samo pr puta kontaktirali kada je bio sam u stanu. Nije ozenjen, sigurna sam da mu je to sestra i znam da me ne laze. Sta da radim? Ima li neko pametnu ideju, ovaj nedostatak kontakta me ubija, ali kada se javi tako je nezan i sladak. Ja necu da ga jurim, jer se on jos pre ovoga zalio da ga zene jure (mnogo je sladak), pa necu da budem kao ostale i da ga zivkam kad i tako znam da ne moze da prica normalno. Ufff, sta mi je raditi kada bih samo znala?

Javite se na 174-665 i dobit ćete pomoć, da se ne sekirate...

sta smo mi ovdje,usamljena srca????

daj curo probudi se,uzmi zivot u svoje ruke,ipak smo mi ovdje virtualni i ne mozemo ti davati savjete na osnovu tvojih nekoliko recenica koje su ustvari tvoje misljenje o njemu...

haj ti fino njemu reci dvi tri iz zene u zenu :D

Nije rec o tome da mi vi resite situaciju, nego da cujem vase misljenje. Vise glava - vise pameti, o tome se radi, inace ovi forumi ne bi postojali kada bi svi mislili i reagovali kao ti. Niko ne moze da isprica svoju pricu iz svih uglova da bi zadovoljio radoznalost drugih.

[quote name='Miroslava' post='206073' date='Jan 14 2008, 10:30']Cao svima. Nova sam ovde i odmah da vam se pozalim. Moj problem se sastoji u tome, sto sam upoznala jednog momka preko interneta. Dopisivali smo se i videli smo se. Zivimo u razlicitim drzavama. Medjutim, njegova sestra je pre par nedelja dobila problem sa muzem, on je tuce i ovaj moj decko, kao dobar brat je uzeo kod sebe sa decom u svoj mali stan. Od onda se vise ne cujemo i ne pisemo. On kaze da ne moze da pise kada mu vire iza ledja sta pise, a ne moze ni da telefonira, jer su mu svi za vratom. To traje vec 3 nedelje, od onda smo samo pr puta kontaktirali kada je bio sam u stanu. Nije ozenjen, sigurna sam da mu je to sestra i znam da me ne laze. Sta da radim? Ima li neko pametnu ideju, ovaj nedostatak kontakta me ubija, ali kada se javi tako je nezan i sladak. Ja necu da ga jurim, jer se on jos pre ovoga zalio da ga zene jure (mnogo je sladak), pa necu da budem kao ostale i da ga zivkam kad i tako znam da ne moze da prica normalno. Ufff, sta mi je raditi kada bih samo znala?[/quote]

pa problem je nastao kada je sestra uselila kod njega u stan ... valjda nije za stalno uselila kod njega u stan ... ako jeste to ce biti veliki problem a ako nije onda se malo strpi dok sestra neizadje iz njegovog stana ... jer eto pises da se i sada kada se cujete da je je dobrica ... eto da se njegova sestra sto prije iseli iz stana to ti zelim :D ...

[quote name='Miroslava' post='206196' date='Jan 14 2008, 20:24']Lucky, problem je u tome sto ja ne znam dokle ce sestra sedeti kod njega, on je rekao do daljnjeg, a to moze da potraje.... :([/quote]

zao mi je ... ali preostaje ti jedino moliti boga da ode sto prije ... ili da ti ides dalje ...

Bom ,djecaci ,nije to tako ko sto vi mislite... Jednostavno ,cojk mora silom prilika podrzat fameliju(ima x primjera takvi)u tudjem svijetu ... Pokusaj vjerovat svom decku Miroslava ...Vise ce i on to cijenit...

ev sad da ne bi pomislila da sam nekulturna ovakva i onakva,al jednostavno mi je pukao fillm jer na forumu je bilo slicnih tema,ustavri manje vise driblanja i zakupljivanja prostora zalud...

ako ti je vec stalo,pokusaj se pomiriti s tom cinjenicom da je njegova sestra tu..jer htjela priznati ili ne,ipak imas tu zelju da ostavris nesto ozbiljnije s njim...pokazi respekta prvenstveno prema njemu,jer vidis da je dobrica i prihvatio sestru,koja kako kazes ima problema u braku...sto znaci da je porodican covjek...sto je vrlo pozeljno za recimo buduceg oca...nastoj mu pokazati da ti je stalo do njega,tako da ga ne napadas,vec da mu prilazis vise na prijateljski nacin,pitajuci ga kako sestra,kako se slaze sa njom i fakticki savjetujuci ga...nemoj ici napadno,jer ce pomisliti da imas nesto protiv njegove sestre i onda ce te smatrati,ustvari postavice se zastitznicki prema svojoj sestri,a tebe potpuno ignorirati...a to ne zelis,zar ne???

toliko pametnih od mene,ako trebas jos koju,samo javi ;)

e ovako miroslava mislim da je andjeo dala najbolje rjesenje tvog problema i po mom izrazila je i moj stav prema tvom problemu ,stog drzi se tog plana iako u takvim situacijama covjek najvise slusa svoj instinkt pa pogrijesio ili ne vidjece se ...uostalom ukoliko ti se ne bude javljao batali ga ima momaka sav svijet ako si miu vazna naci ce vremena da ti se javi i sa govornice ako nista drugo

Joj bas ste dragi. Imate pravo da treba da sacekam, ali toliko me ubija to cekanje, ponasam se kao siparica, a tako sam se i zaljubila. Cini mi se da sam njega cekala ceo svoj zivot i sada kada sam ga nasla, ne bih zelela da ga izgubim. Jeste, on je dobar i iskren je i posten zato mu i sede na glavi. :( Pokusacu da se strpim, nikako ne zelim da uradim nesto sto bi ga oteralo od mene.

dzaba svi savjeti kad srce diriguje...

samo ti teraj po svom, naravno, dokle ide...

LEP pozdrav :D

[quote name='Miroslava' post='206275' date='Jan 15 2008, 12:33']Moze li ljubav opstati sa ovakvim manjkom kontakta? To me najvise brine.. :unsure:[/quote]

sve sto se gura na zor [na silu] ne moze opstati. pokusaj laganini...

[quote name='Miroslava' post='206295' date='Jan 15 2008, 14:41']Imas pravo, ali kako usporiti emocije, pregazise me i samo jure ispred mene...............[/quote]

ne treba ih usporavati. ako bude sudbine pa zavrsite zajedno - odlicno, ako pak ne, poslije ce to izlapiti... tu ne mozes nista razumom...

[quote name='unknown' post='206200' date='Jan 14 2008, 20:29']izgleda nisi dobro dosla u tu fameliju.[/quote]

slazem se s ovim... ja bih ti jos savjetovala da procitas temu [b][i]nesto tesko[/i][/b].. za svaki slucaj i bom jel ti nemas prijateljica?

Men cudno da neko bahne prvi dan ovdje i pocne istresat svoje probleme.. sta znam men je to malo :unsure: