Jump to content

Recommended Posts

e bas tako Charmed :D

sve sam "aufmerksam" (neznam kako se kaze na nase) citala da vidim sta bi, kad na kraju nista.

hehe Charmed svaki put kad procitam tvoj nick jedva cekam doci kuci i gledati tu seriju :lol:

e bas tako Charmed :D

sve sam "aufmerksam" (neznam kako se kaze na nase) citala da vidim sta bi, kad na kraju nista.

hehe Charmed svaki put kad procitam tvoj nick jedva cekam doci kuci i gledati tu seriju :lol:

A joj ti jedva cekas da dodes kuci da gledas seriju, a ja mislila da ti jedva cekas da dodes pa da mene vidis... hihi :roll:
Ma ja sam ti malo charmed... :oops:

Ehh dobro pitanje, mi smo se mucili i davali savjete sada hocemo da vidimo jeli ista upalilo i jeli bilo sta od vas dvoje..... Molim sve u detalje.... :wink:

Ma nije dzaba...znate poslije one noci kad se nije shown up...prestali smo se smsati i zvati...prva dva dana bilo mi je jako difficult...ali poslije I get over it...i onda nakon 7 dana dobijem poruku od nje...kao sorry nemam na kreditu i tako...a sada se redovno pozdravljamo ali niko nista ne pokusava...pa ljudi ja nju poznajem 5 godina i jako mi se svidja,volim njen glas,male,slatke pjegice po licu,ma totalno mi je qool...ali ona mi se cini nekako vjetropirasta...zato se ne zelim zurit',prvo cu pripremit' teren...kazu da zena promjeni najmanje 8 partnera dok upozna onog pravog :P,ona je imala tek 4...treba to sve utempirat',nije to lako...
joke :P

Ma nije dzaba...znate poslije one noci kad se nije shown up...prestali smo se smsati i zvati...prva dva dana bilo mi je jako difficult...ali poslije I get over it...i onda nakon 7 dana dobijem poruku od nje...kao sorry nemam na kreditu i tako...a sada se redovno pozdravljamo ali niko nista ne pokusava...pa ljudi ja nju poznajem 5 godina i jako mi se svidja,volim njen glas,male,slatke pjegice po licu,ma totalno mi je qool...ali ona mi se cini nekako vjetropirasta...zato se ne zelim zurit',prvo cu pripremit' teren...kazu da zena promjeni najmanje 8 partnera dok upozna onog pravog :P,ona je imala tek 4...treba to sve utempirat',nije to lako...
joke :P

Pa hajde bti ce nesto valjda, samo polako, zene vole da dobiju puno paznje i da se mucis dok ih nedobijes zato samo nastavi... Hehe a ja bi se barem zahvalila ovom narodu na savjetima. hihi eh jesi nezahvalan :lol: (sala :wink: )

Eh charmy,polako cu ja,vazno je ne biti dosadan a poznata je ona 'Ne biraj sredstvo da bi postigao cilj' ili 'u ljubavi i ratu sve je dopusteno'!A sto se tice gratituda cini mi se da sam se ja u drugom postu zahvalio raji...ali evo jos jednom HVALA VAM<koji ste vi zakon

Ooooooooh ja malo razocarana...nebude Happy End!!! :| :| :| :(:(:(

The Friend In Need kakvo je stanje sada?

ma ti samo budi ti,fino polako sve,ne zuri,jer cure to ne volimo :) ono paznja koji sms,i tako to..polako pa ce biti ql:) nema te sta biti strah ..break a leg :P

Missy ja mislim da je ovo bilo davno... ja upravo svrljam po starim temama...ovo aktualno nesto izlapilo... :mrgreen:

haha :) more biti,ja vidla samo onaj HELP veliki pa napisala,a datuma nisam ni gledala :lol: ma nema veze nek zna za drugi put :P

cao raja

treba mi vasa pomoc imam curu koju mnogo volim ali ona ima nekvog "najboljeg kolegu" sa kojim se dopisiva i tel i vidja! i normalno da mi kaze da me voli ali problem je u tome sto to injemu napise :S a meni to ide na k.... pa neznam sta da ocekivam odnje ili sta da joj predlozim ili kako da joj razjasnim da to tako nemoze??

hvala unaprijed

peace and love

Guest Dzmrdz
cao raja

treba mi vasa pomoc imam curu koju mnogo volim ali ona ima nekvog "najboljeg kolegu" sa kojim se dopisiva i tel i vidja! i normalno da mi kaze da me voli ali problem je u tome sto to injemu napise :S a meni to ide na k.... pa neznam sta da ocekivam odnje ili sta da joj predlozim ili kako da joj razjasnim da to tako nemoze??

hvala unaprijed

peace and love

<{POST_SNAPBACK}>

...prvo joj reci da ti to smeta...a kasnije je tako izmlati...da nece moci vise da tipka...preporucio bih one drvene cekice...kost sporije zarasta...

ajoj adi jel doslo dotlen hmmm pa nish neg reces on il ti i zdravo djaci :) nije zadnja zenka na svijetu, jos pogotovo da pise "sta i njemu" bogam ni od ote nea nish...pozz

hmm po mome tu nista lose nema, voli i tebe ali i njega...samo tebe na drugi nacin. mislim da se moze voljeti prijatelje (ili priateljicu) a biti u vezi sa nekom drugom osobom...ako se bojis da ce te prevarati ili nesto onda imaju 2 mogucnosti
1. previse si ljubomoran, probaj to nekako rjesiti, probaj joj reci ili nesto tako. (bez tuce)
2. ako stvarno mislis da bih to ona uradila onda prekini vezu (ja bi ti predlozio broj 1.)

previse joj dopustas.. reci joj sta imas na umu i ako ona nezeli nista uraditi o tome ..samo je ostavi jer nije vrijedna B)

e imala sam i ja taj slucaj...
da tebi forumski psiholog nesto predlozi...fino ti ady ako se tako zoves...dogovoris se sa djevojkom pa vi izadjete zajedno onako u setnju na kaficu picence pa u medjuvremenu porazgovarajte...
niposto je nemoj tuci jer vaznija je snaga argumenta nego argument snage...ispao bi papak zbog toga...
fino vi porazglendisite..jer ona ipak i njega voli al na drugi nacin...a tebe voli onako kako te voli...valjda ko momka...
et pokusaj ovako jer sigurno ce upaliti...samo porazgovarajte ljudski...

e imala sam i ja taj slucaj...
da tebi forumski psiholog nesto predlozi...fino ti ady ako se tako zoves...dogovoris se sa djevojkom pa vi izadjete zajedno onako u setnju na kaficu picence pa u medjuvremenu porazgovarajte...
niposto je nemoj tuci jer vaznija je snaga argumenta nego argument snage...ispao bi papak zbog toga...
fino vi porazglendisite..jer ona ipak i njega voli al na drugi nacin...a tebe voli onako kako te voli...valjda ko momka...
et pokusaj ovako jer sigurno ce upaliti...samo porazgovarajte ljudski...

<{POST_SNAPBACK}>

thanx anjele :P

ali to sa tucom nisam bio za ozbiljno svatio, do danas nisam zensko udario pa necu valjda ni sada!! jer po mom misljenju je to seljacki nacin sa curom, zenom itd. problem rijesiti!
a ovaj vikend smo upravo rijesili to! nanio sam nekoliko argumenata tako da je odlucila da ce se rijesiti tog "prijatelja" pa cemo vidjeti sta nam sudbina donosi!

a sto se tice onog da bi mogla kliknuti temu!!
nije nam iz cazina neg (p)(b)rcko
a i da dodje kad vamo nezna mi nick :P
tako da sam spasit

peac narode

ali to sa tucom nisam bio za ozbiljno svatio, do danas nisam zensko udario pa necu valjda ni sada!! jer po mom misljenju je to seljacki nacin sa curom, zenom itd. problem rijesiti!

lako je tebi stari pricati, a kad cure ubise sta ces onda ...pustati da te marisu :lol:

lako je tebi stari pricati, a kad cure ubise sta ces onda ...pustati da te marisu  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

hmmm pa dobro nisam jos bio u toj situatiji da me zensko marise, ako je normalno zensko ondak i nemoze nauditi stete sa svojom tucom a bom ako je nekav medjed od zenska, gurnes je niz stepenice pa nek se tuce gdje hoce da je nemoras tuci! ;p

nema na cem ;) uvijek sam tu kad treba pomoc...

a joj meni je merak kad se mogu potuc sa muskrcem za kojeg znam da me nece udariti...prijatelj,momak,rodjak,brat...al bom kad naleti kakav hajvan pa zaradi normalno je da ce dobiti po nosu... ;)

by the way...zensko nikad ne moze biti medjed...vec medvjed :lol: ako ne i gore :lol: :D