Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Elvir Laković - Laka

Recommended Posts

ovaj tip je sto bi hrvatine rekle[b] do jaja,[/b]
cojk bas zivi zivot,jes vidjo stila,osjeca se fit,
mislim bolje je da i on ide na evro nego tamo neka karleusa
koja ne zna napisati teksta,zivo cojk

ma nek se candrka, kad one godine sa leljom nismo pobjedili, necemo ni jedne godine, zato nije bitno ko ce pjevati ...

i narode kako vam se cini pjesma ?? jestel gledali premijeru nocas kad je pjevao?...sta velite jel OK ??

:D

[quote name='sebina_ikanovic' post='219219' date='Mar 3 2008, 22:38']i narode kako vam se cini pjesma ?? jestel gledali premijeru nocas kad je pjevao?...sta velite jel OK ??

:D[/quote]

meni je bas kul :D

[url="http://rapidshare.com/files/96838832/Elvir_Lakovic_Laka_-_Pokusaj_-_www.cazin.net.mp3.html"]http://rapidshare.com/files/96838832/Elvir...in.net.mp3.html[/url]

ev i link pa bujrum poslusajte

na moju omiljenu foru dok sam je kreso na motoru, i govoreci joj da zivot nije postao u moru neg na mom motoru hahhahahaha

meni i nije bash nesto al nadam se da cemo biti medju prvi 5

predstavljanje je sinoc bilo super narocito me se dojmilo ono sa sevdalinkom u kombinaciji s onom plesnom grupom, a laka je posao odradio za cistu peticu, pjesma mi se pravo svidja iako mi je bolja engleska verzija ali i ova na bosanskom je super, mogao bi nesto postici u beogradu.

a vi iz dijaspore znate sta vam je raditi onog nekog maja kad bude evrovizija :icon_cheesygrin:

ma laka je kralj..neopterecen, slobodan..
muzika super..

[quote name='snake' post='219345' date='Mar 4 2008, 11:21']ma laka je kralj..neopterecen, slobodan..
muzika super..[/quote]

a to se sad tako naziva, zanimljiva interpretacija..

pjesma nije losha..

vako je super covjek, i pjesma je vise prdacina nego ista ali jebiga treba se sa evrosongom i prdaciti, jer nista drugo ni nije.

[quote name='cazin-' post='219800' date='Mar 5 2008, 16:21'][i]e ja nikad cula nisam za njega!!!!da mu bude sa srecom :lol: [/i][/quote]

Imamo isti odgovor...

Ja isto nikad cuo nisam za toga pjevaca...a sad kako ce proci...

ma nesto mi ovaj pjesma sucks, ne volim ja bas puno eksperimente u muzici

pa kad su gacice nekom hit nad hitovima i sl. stvari naravno da ti sluh nije u stanju prepoznati nesto sto je bar normalna pjesma ako ne i vise od toga.

za razliku od mnogih koji su predstavljali Bih na eurosongu Laka je sam sebi napisao muziku i tekst i nije iza sebe imao 20 ljudi koji su za njega sve radili.

pjesma uopste nije zajebancija, to sto laka ima svoj vlastiti stil i ne fura se na nekakve jeftine trendove ne znaci da nije dobar, samo je drugaciji i ako ni po cemu drugom mogli bi ga cjeniti bar po tome sto se izdvaja od raznih deen-ova, harija joksimovica i sl.

ali naravno, muzika je svar ukusa a o tome se ne raspravlja ali mislim da je ovo definitivno najbolja pjesma koja je predstavljala BiH na eurosongu.

[quote name='bubamara' post='220032' date='Mar 6 2008, 12:44']pa kad su gacice nekom hit nad hitovima i sl. stvari naravno da ti sluh nije u stanju prepoznati nesto sto je bar normalna pjesma ako ne i vise od toga.

za razliku od mnogih koji su predstavljali Bih na eurosongu Laka je sam sebi napisao muziku i tekst i nije iza sebe imao 20 ljudi koji su za njega sve radili.

pjesma uopste nije zajebancija, to sto laka ima svoj vlastiti stil i ne fura se na nekakve jeftine trendove ne znaci da nije dobar, samo je drugaciji i ako ni po cemu drugom mogli bi ga cjeniti bar po tome sto se izdvaja od raznih [b]deen-ova[/b], harija joksimovica i sl.

ali naravno, muzika je svar ukusa a o tome se ne raspravlja ali mislim da je ovo definitivno najbolja pjesma koja je predstavljala BiH na eurosongu.[/quote]

Necu reci da potpisujem ali hocu reci da sam ja nakon nekoliko slusanja promijenio misljenje i da je pjesma u redu, stavise svidja mi se. Laka je naspram ovog gore umjetnik. Jucer mi je jedna kolegica povukla zivac i nazvala ga idiotom, odgovorio sam joj da je i Andy Worhoole birvaktile smatran idotom ;)

[quote name='bubamara' post='220032' date='Mar 6 2008, 12:44']pa kad su gacice nekom hit nad hitovima i sl. stvari naravno da ti sluh nije u stanju prepoznati nesto sto je bar normalna pjesma ako ne i vise od toga.

pjesma uopste nije zajebancija, to sto laka ima svoj vlastiti stil i ne fura se na nekakve jeftine trendove ne znaci da nije dobar, samo je drugaciji i ako ni po cemu drugom mogli bi ga cjeniti bar po tome sto se izdvaja od raznih deen-ova, harija joksimovica i sl.

ali naravno, muzika je svar ukusa a o tome se ne raspravlja ali mislim da je ovo definitivno najbolja pjesma koja je predstavljala BiH na eurosongu.[/quote]

moj sluh je u poprilicno dobrom stanju da raspozna ono sto valja, bar meni. necu da glumim, pisem da mi se pjesma svidja, kad nije tako. ne svidja mi se ni stil, eto bas nista.
nije bitno je li on sam pisao pjesmu ili ih je 100 sa njim pisalo. ipak ta pjesma predstavlja drzavu bosnu, a ne Laku.

da se razumijemo, u svakom slucaju bolji mi je od deen-a :D ali pjesma kao pjesma, ne moze ni politi proslogodisnjoj

Ja ne da ponizavam Lakijev rad i umjetnost ali ova pjesma nije za eurosongfesival ,poslije DEEN-a mislio sam da ce Bosnu u buduce predstavljati ozbiljniji artisti ali kako vidimo neide na bolje .

Svaka cast Lakiju, ali ipak on tamo treba da predstavlja Bosnu i Hercegovinu a u ovom djelu nema ni trunka Bosne, mozda malo Hercegovine ,hehe .

"Mozda malo Hercegovine" oni koji poznaju Hercegovce mozda ce me svatiti :icon_cheesygrin:

selam

[color="#FF0000"]Laka nije zloupotrijebio hit[/color]

Radio Beograd je u svojoj emisiji "Karavan" objavio da se bh. evrovizijski predstavnik Elvir Laković Laka u svojoj pjesmi "Poku

dobra mu ova newsta sto je ganja :lol: hmmm pjesma pa kad vidimo sta je prosle godine proslo ovaj bar prirodno onako izgleda :lol: moglo bi ovo proci pjesma mi se isprva cinila glupa ali kad je poslusas par puta i nije losa svidja mi se....