Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Elvir Laković - Laka

Recommended Posts

ako se evropejci potrude nesta procitati o laki dobro cemo proci :D buduci da vecinom adolescencija glasa... laka bi im trebao biti idol. nemojte me pogresno shvatiti. :lol:

Laka je pravo osvjezenje nase muzicke scene, jeste da zbog vrste muzike koju pjeva mnogi nisu ni culi za njega ali ovo mu je prilika a se predstavi siroj masi ljudi kako u bih tako i u okolini, a ko zna, sve smo probali na eurosongu od djecijih brojalica do ozbiljnijih stvari tipa lejle koja je i bila zapazena ali ocigledno ne dovoljno, pa ko zna, mozda nam laka osvjetla obraz ukoliko medju glasacima budu ljudi koji razumiju poruku njegovog i ponasanja i njegovih pjesama a ne da vide samo budaletinu koja nema sta raditi u zivotu pa skace po bini i glupira se.

[quote name='black tattoo' post='204004' date='Jan 3 2008, 09:05']ako se evropejci potrude nesta procitati o laki dobro cemo proci :D buduci da vecinom adolescencija glasa... laka bi im trebao biti idol. nemojte me pogresno shvatiti. :lol:[/quote]
dostu nista od pobjede, bar moje misljenje, ako mi ne razumijemo njegov stil nece ni evropa, tako da nisam optimist

[quote name='adissami' post='204144' date='Jan 3 2008, 20:00']dostu nista od pobjede, bar moje misljenje, ako mi ne razumijemo njegov stil nece ni evropa, tako da nisam optimist[/quote]

jel govoris u svoje ime ili u ime evrope ?? i nigdje nisam napisao da cemo pobijediti na evrosongu, pise da bi laka mogao ostvariti dobar rezultat ako bude tako i tako...

[quote name='adissami' post='204144' date='Jan 3 2008, 20:00']dostu nista od pobjede, bar moje misljenje, [b]ako mi ne razumijemo njegov stil nece ni evropa[/b], tako da nisam optimist[/quote]

zaboravio sam reci ovo: sreca pa ne mozemo sami glasati za sebe, jedino ako nismo preko grane ili u blizini grane gdje pokrivaju i susjedni mobilni operateri :lol:

eto ti zanimacije u predstojecim skolskim praznicima - potrudi se razumjeti lakin nacin interpretacije drustva u kojem zivimo :lol:

hehe, ako ponese suncokret bice dobrooo :lol:

ma hajde, malo promjene, ko zna, mozda i uspije..

daleko najmocniji lik na estradi...sam pise textove,jes da su ovako mimo svita,al kad ih preslusas par puta,da se onda i zapjevati...

ljubavi,ljubavi,daj mi ljubavi :D

[quote name='divlji_andjeo' post='204803' date='Jan 7 2008, 13:06']daleko najmocniji lik na estradi...sam pise textove,jes da su ovako mimo svita,al kad ih preslusas par puta,da se onda i zapjevati...

ljubavi,ljubavi,daj mi ljubavi :D[/quote]

to sto si sam pise textove nije toliko bitno [jer i ostali izvodjaci si sami pisu tectove, recimo skroz, zoster...]. bitnije je poruka pjesama.

Ja sam poslusao od njega samo onu "ti si se upiskila" pa ne mogu dati svoje misljenje dali je dobar ili nije...

evo jedne pravno mocne stvari od njega

laka-besplatno

je li skuplje svirati
ili abortirati
tesko cu opisat
skupo mi je disati

jedino tebe je besplatno voljeti
jee

skupo je vjerovati
da sve se moze prodati
kosu ja cu skratiti
al dal ce se isplatiti

jee

je li skuplje hraniti
il istoga sahraniti
izugibce smisao
vazduh sto sam disao

jee

ja mislim da je ziri izabrao pogresnu osobu za eurosong,daj boze da grijesim ali sa njim necemo ni do predzadnjeg mjesta :an: prvo ne svidja mi se boja njegova glasa, drugo ne svidjaju mi se ni pjesme ,trece ni on sam po sebi nije neka mustra al u ovom svijetu sve je moguce pa sad il ce nas osramotiti il plasirati vidjece se :al:

[quote name='trnoruzica' post='205484' date='Jan 9 2008, 22:19']ja mislim da je ziri izabrao pogresnu osobu za eurosong,daj boze da grijesim ali sa njim necemo ni do predzadnjeg mjesta :an: prvo ne svidja mi se boja njegova glasa, drugo ne svidjaju mi se ni pjesme ,trece ni on sam po sebi nije neka mustra al u ovom svijetu sve je moguce pa sad il ce nas osramotiti il plasirati vidjece se :al:[/quote]

ne znam koliko pratis eurosong i izvodjace recimo iz estonije,finske,engleske nekad i uglavnom ovih bivsih ruskih drzava...pa nas je laka pisma,kakvi su recimo prosle godine cini mi se estonci bili...tip isti dr.evil iz austin powersa...il recimo finska prosle godine... nidje veze...

bitno je da mi laku podrzavamo,i da on ide nas predstaviti...kad se s lejlom nismo mogli dobro plasirati,sta onda od drugih da ocekujemo,zar ne???

sjebo nas je nacionalni kljuc,*ebo ih kljuc!!! :angry:

[quote name='divlji_andjeo' post='205588' date='Jan 10 2008, 13:10']ne znam koliko pratis eurosong i izvodjace recimo iz estonije,finske,engleske nekad i uglavnom ovih bivsih ruskih drzava...pa nas je laka pisma,kakvi su recimo prosle godine cini mi se estonci bili...tip isti dr.evil iz austin powersa...il recimo finska prosle godine... nidje veze...

bitno je da mi laku podrzavamo,i da on ide nas predstaviti...kad se s lejlom nismo mogli dobro plasirati,sta onda od drugih da ocekujemo,zar ne???

sjebo nas je nacionalni kljuc,*ebo ih kljuc!!! :angry:[/quote]

pratim svake godine istina estonci su bili uzas al prodjose zadnjih godina samo sund se plasira na prva mjesta haj dao bog da i taj laka uspije ista al ja licno nisam optimista :angry: al cini mi se a ove godine nije islo po nac kljucu jer je hari bio prosle godine a ove eto cini mi se zove se elvir
haj mozda i bude nesto :al: nije da necu navijati ako je pjesma dobra al iskreno nisam pjesmu cula mislim da ce tek u martu izaci u javnost

jucer citam laka izjavio ako mediji nastave da ga pritiscu da ce lik odustati od projekta, jer kaze da nista nije potpisao. i ja se slazem sa njim. dobro, sad mora malo naviknuti da ce biti pod medijskom lupom, jer je takav show-biz.

nadam se da ce "patriote iz dortmunda" [zix, zaboravi, nisi ovaj termin zastitio autorskim pravima :D] glasati za laku, kakva god mu pjesma bila :lol:

[quote name='trnoruzica' post='205681' date='Jan 10 2008, 22:25']al cini mi se a ove godine nije islo po nac kljucu jer je hari bio prosle godine a ove eto cini mi se zove se elvir[/quote]

a kad je onda marija sestic isla ako je hari isao prosle godine?

[quote name='[LoLLipop]' post='205948' date='Jan 13 2008, 19:47']a kad je onda marija sestic isla ako je hari isao prosle godine?[/quote]

ahh,bas ti hvala na ispravci upravu si ja sam pobrkala nesto :huh: ,malo veci lapsus sorry....tnx
nije namjerno

Laka: Rekli su mi odmah da nema para za spot

Laka, BiH predstavnik za pjesmu Eurovizije govorio je za Radio Dobre Vibracije o tome kako po svemu sudeći jedino na