Jump to content
Sign in to follow this  
Virus

Recommended Posts

ja sam pretrazivo, moguce je da pogrijesim.. ak postoji tema halalite :)

sta mislite o ovom cojeku?

usput i jedna informacija ...

Ima puno dobrih pjesama po mom misljenju,i zato ga uvijek rado slusam! ;)
Bas skoro bio prenos na FTV njegovog koncerta u sarajevu,,ako bude dolazio u Bihac sigorno idem na koncert :)

[quote name='missfine' post='205121' date='Jan 8 2008, 18:05']Ima puno dobrih pjesama po mom misljenju,i zato ga uvijek rado slusam! ;)
Bas skoro bio prenos na FTV njegovog koncerta u sarajevu,,ako bude dolazio u Bihac sigorno idem na koncert :)[/quote]

gledao sam i ja bas taj prenos. u prvih 20 safova same zene :) budel bas u bihacu, valjalo bi otici pogledati. a ima i sigurno dobrih pjesama

ima dobre pjesme, pomalo arogantne i samouvjerene..

posebna mu je ona "pokazi mi sta znas", novi album isto nije losh,

nije poput "aspirina", wtf, poslusas je pet puta i sesti samo kreci nesto :lol:

(spot je vec nesto drugo) :D

Volim ga slusati, tekstovi su lijepi i melodije uglavnom.. Zvuci mi mnogo mladje, nego sto jeste :mellow: Plus za njega :D
Nadam se da ce i u dijasporu doci uskoro :)

vise ga volim gledati nego slusati jer lik je po menipraaavo dobar iako ne raspravljamo o njegovom izgledu :rolleyes: ali ima dobrih stvari i za poslusati

Jel to onaj sto pjeva "9000 metara" ?

[quote name='missfine' post='205121' date='Jan 8 2008, 18:05']Ima puno dobrih pjesama po mom misljenju,i zato ga uvijek rado slusam! ;)
Bas skoro bio prenos na FTV njegovog koncerta u sarajevu,,ako bude dolazio u Bihac sigorno idem na koncert :)[/quote]

Ja sam prvi put slusao njegove pjesme gledajuci taj koncert... svidjelo mi se par.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=a_Hu4snZjzQ"]http://www.youtube.com/watch?v=a_Hu4snZjzQ[/url] prava stvar

pokazi mi sta znas,lice ljubavi,stari lav,bezobrazno zelene,dajte jednu losu,ne daj da te rade,ja te volim,ljubavnik...slusaj i placi :D

pjesme su extrica,sluhljive i pjevljive...ako bude dolazio u bisce,eto meneeeeee :D

9000 tako nekako se zove pjesma koju volim poslusati od njega ... uglavnom volim slusati njegovu muzikzu ...

ima neki glas cudan, uvjek isto ali fin glas, nije pretjerano dobar ali ima nesto sto fino zvuci kad pjeva, tekstovi su ekstra

gledo sam koncert na bht i super mi se svidjalo ...

ne ne daj da te rade .... ni pomislila nije da on ima mane, da voli drustvo, zene i kafane ...

[quote name='Efendija' post='221707' date='Mar 13 2008, 12:46']Po meni je jako kvalitetan pjevac[b] ima neobicnu boju glasa[/b] nekako odskace od ostalih pjevaca :mellow:[/quote]

opustajuchi glas...