Jump to content
Sign in to follow this  
3rror

Call of Duty: World at War

Recommended Posts

Evo vec sam neko vrijeme poceo igrati COD5 betu.Po meni je dobra igra SCOPE mi se najvise svida u igri,ali cekam da izade full verzija,bas mezanima hoce li se sta promijeniti ... :unsure:

[quote name='MaD_MaX' post='283620' date='10.11.2008, 10:41']Evo vec sam neko vrijeme poceo igrati COD5 betu.Po meni je dobra igra SCOPE mi se najvise svida u igri,ali cekam da izade full verzija,bas mezanima hoce li se sta promijeniti ... :unsure:[/quote]
Dobro jutro kolega xD
Full verzija je izasla ima 3-4 dana :D

[quote name='[TaKe_dOwN' post='283625' date='10.11.2008, 10:15']Dobro jutro kolega xD
Full verzija je izasla ima 3-4 dana :D[/quote]

omG jos skidam ,osjedicu dok skine :D

de ako ima ko od ovi nasi gamera da mi preprzi ,dacu mu DVD ali para nema :rofl:

[quote name='eXorcist' post='283650' date='10.11.2008, 10:52']omG jos skidam ,osjedicu dok skine :D

de ako ima ko od ovi nasi gamera da mi preprzi ,dacu mu DVD ali para nema :rofl:[/quote]

Ja sam je prekljuce skinuo, nemam vremena de igram, ali sam je testirao. SP nije los, dobra je grafika i dosta je igrivo, mislio sam da ce biti nesto kao cod4 ali nije, meni se super svidja, bar u onih 20-ak minuta sto sam igrao. MP sam samo betu igrao i nije mi se bas svidjelo, nemam orginal key da igram ovo trenutno tako da ne mogu dati svoj sud o finalnoj verziji. Sve u svemu solidna igra koja je svakao vrijedna paznje, uostalom kao i svaki CoD naslov do sada ;) !

PS: Poslat cu ti je ja sad za vikend ako je ne nabavis do tada :icon_cheesygrin:

[quote name='Rale' post='283028' date='08.11.2008, 05:58']Ev ja skidam fallout 3 i cod waw , ukupno 11gb skinuto je vec 3gb :)[/quote]
kolega de kad skines javi ima ja bi kupio, to vjerovatno da 3 dvd dodje, et cujemo se na pm

a sto se tice cod5 nisam probo ni demo niti hocu dok ne dobijem full verziju, kao sto kolege prije mene kazu da demo ili prewiev uvjek bude ili bolji ili losiji od same full igre, neznam kad instaliram dacu svoj komentar al definitivno ne podrzavam ona sranja sa dodatnom opcijom, neznam pravi naziv a i ne zamarama se stim, al bezze mi je kad u cod4 jedva i ovako prezivljavas i onda te tuce artiljerija, ono to nije igrica iz prvog lica nego vise lici na strategiju hallo povuci par granata sa tog brda...

[quote name='H-A-R-I-S' post='283738' date='10.11.2008, 19:30']kolega de kad skines javi ima ja bi kupio, to vjerovatno da 3 dvd dodje, et cujemo se na pm

a sto se tice cod5 nisam probo ni demo niti hocu dok ne dobijem full verziju, kao sto kolege prije mene kazu da demo ili prewiev uvjek bude ili bolji ili losiji od same full igre, neznam kad instaliram dacu svoj komentar al definitivno ne podrzavam ona sranja sa dodatnom opcijom, neznam pravi naziv a i ne zamarama se stim, al bezze mi je kad u cod4 jedva i ovako prezivljavas i onda te tuce artiljerija, ono to nije igrica iz prvog lica nego vise lici na strategiju hallo povuci par granata sa tog brda...[/quote]
Fallout 3 je 3DVD-a, a CoD5 je 2DVD-a.

Hmm... nista rodjo, prihvati support powerse ako zelis igrati buduce CoD-ove. CoD5 ih ima, tako da... :)
Inace CoD4 u kompetativnom igranju nema tih dodatnih stvari (koje po meni nisu losa stvar) - mislim da ih onaj mod izbaci, kako se vec zove xD

I ne zamjeri, ali brate drzis pusku u prvom licu dakle automatski je FPS, a sad sto ima neke elemente taktickog shootera to uopce nije losa stvar. Ipak se danas zeli da u kompetativnom igranju igrac razmislja, a ne puca ko vilen u nadi da ce ih vise ubiti.

sve u svemu cod5 SUXS,MP je promasaj godine ...

jedino sto se da odigrati je SP ,i grafika je dobra...propade igra bezze

Ev crko mi je izgleda cooler na grafickoj :icon_cheesygrin:

Moram u cyber trazit neku bolju zamjenu :icon_biggrin:

hehehe, pa radije stavi novi cooler, koja je grafa, ima ja bio kupio, samo ako je nisi cerao takvu bez hladjena pa joj svario grah, ako je na agp javi mi se rale na pm, da se dogovorimo, a ev ja cekam cod5 full, rodjo doc ce se pobrinuti meni za to i za fallout 3, to cekam...

[quote name='[TaKe_dOwN' post='283625' date='10.11.2008, 11:15']Dobro jutro kolega xD
Full verzija je izasla ima 3-4 dana :D[/quote]

Pa jest izasla u svijetu,to znam,ali kod nas nema jos uzeti,na to sam mislio. :lol:
Evo vidim da je rusko vec nabavio :lol:

[quote name='suhi' post='283942' date='11.11.2008, 18:04']sve u svemu cod5 SUXS,MP je promasaj godine ...

jedino sto se da odigrati je SP ,i grafika je dobra...propade igra bezze[/quote]

tebi se igrica nesvida ali vecini se svida MP uopste nije promasaj po meni je ovo najbolji COD a sve sam dijelove prekuco

mozda prvi poigrao u lanu, nije da se falim al stvarno i nije nesto, bas sam mudo ono sa psima, hebote posalje ih i dugo traje taj lavez, kontam da prestaju cim jednom zbog njih pogines, cini mi se 3 puta su navirali na mene, bas zeznuto, meni je igra napucana detaljima do bola, moram je proci u single kao i njegovu prethodnu bracu i veselim se tomu jer pored grafile i zvuk i efekti same puske dok igras su mocniji, vidjecu do predjem prve staze kakva se prica krije iza ovog nastavka...

[quote name='FEKS' post='284274' date='12.11.2008, 20:59']tebi se igrica nesvida ali vecini se svida MP uopste nije promasaj po meni je ovo najbolji COD a sve sam dijelove prekuco[/quote]

zato puno ljudi djeli moje misljenje...samo neznam kome se ona oruzja mogu svidjeti ? ono je bruka za cod2,fuj bljak..

i po cemu igra moze biti dobra kad nakon 2 dana sto je igra izasla u full verziji vec idzaju prvi patch za nju ?:S

al eto zivi bili pa vidjeti koliko ce se igrati :)

Da je prvo izisla igra kao sto je CoD:WaW i da si je igrao koliko si igrao i cod2 ... i da je nakon toga izisla igra kao sto je CoD2, ti bi to isto sve govorio za CoD2. Jednostavno si se navikao na CoD2 i sve sto je drukcije ti nevalja, odmah znam da ti nece valjati vise nijedan CoD.

Jesi li ti pucao iz tih istih pravih oruzja pa da znas jesu li realnija ona u CoD2 ili ova u CoD WaW ? Stavljas CoD2 kao standard tako da bi ti CoD WaW (ili bilo koji drugi) valjao samo u slucaju da je isti kao CoD2, a nema smisla da se pravi ista igra 2 puta ...

[quote name='3rror' post='284732' date='14.11.2008, 12:59']Da je prvo izisla igra kao sto je CoD:WaW i da si je igrao koliko si igrao i cod2 ... i da je nakon toga izisla igra kao sto je CoD2, ti bi to isto sve govorio za CoD2. Jednostavno si se navikao na CoD2 i sve sto je drukcije ti nevalja, odmah znam da ti nece valjati vise nijedan CoD.

Jesi li ti pucao iz tih istih pravih oruzja pa da znas jesu li realnija ona u CoD2 ili ova u CoD WaW ? Stavljas CoD2 kao standard tako da bi ti CoD WaW (ili bilo koji drugi) valjao samo u slucaju da je isti kao CoD2, a nema smisla da se pravi ista igra 2 puta ...[/quote]

opet ti sa svojom filozofijom....cod4 u SP je predobra,grafika predobra ,gameplay dobar..super...MP GLUPOST...cod5 je isto to...uzeli su samo oruzja iz cod1 i cod2......e sad,realnost....pogledaj koji god fil hoces vezan za WW2 i 1....pogledaj garand ,thompson i sniper..bla bla...pa vidjeces lice li na cod2 ili cod5 oruzja...

ja samo kazem da moje misljenje djeli vecina igraca.....zato se sada prave ankete i sl. stvari da se vrati cod2 ko nekada ,da bude aktivan...suba ,tek9,SL...lako moguce da se vrate u cod2....

cod1,cod2 = cod4....ajmi samo objasni po cemu su ove 3 igre slicne...znaci cod,cod UO,cod2 tema WW12...izadje 4 dio koji nema veze nikakave sa cod-om...

zamisli da sad izadje far cry 3 u svemiru nesto.....NEMA SMISLA...

[quote name='3rror' post='284732' date='14.11.2008, 12:59']Da je prvo izisla igra kao sto je CoD:WaW i da si je igrao koliko si igrao i cod2 ... i da je nakon toga izisla igra kao sto je CoD2, ti bi to isto sve govorio za CoD2. Jednostavno si se navikao na CoD2 i sve sto je drukcije ti nevalja, odmah znam da ti nece valjati vise nijedan CoD.

Jesi li ti pucao iz tih istih pravih oruzja pa da znas jesu li realnija ona u CoD2 ili ova u CoD WaW ? Stavljas CoD2 kao standard tako da bi ti CoD WaW (ili bilo koji drugi) valjao samo u slucaju da je isti kao CoD2, a nema smisla da se pravi ista igra 2 puta ...[/quote]
Potpis :)

[quote name='suhi' post='284786' date='14.11.2008, 19:41']opet ti sa svojom filozofijom....cod4 u SP je predobra,grafika predobra ,gameplay dobar..super...MP GLUPOST...cod5 je isto to...uzeli su samo oruzja iz cod1 i cod2......e sad,realnost....pogledaj koji god fil hoces vezan za WW2 i 1....pogledaj garand ,thompson i sniper..bla bla...pa vidjeces lice li na cod2 ili cod5 oruzja...

ja samo kazem da moje misljenje djeli vecina igraca.....zato se sada prave ankete i sl. stvari da se vrati cod2 ko nekada ,da bude aktivan...suba ,tek9,SL...lako moguce da se vrate u cod2....

cod1,cod2 = cod4....ajmi samo objasni po cemu su ove 3 igre slicne...znaci cod,cod UO,cod2 tema WW12...izadje 4 dio koji nema veze nikakave sa cod-om...

zamisli da sad izadje far cry 3 u svemiru nesto.....NEMA SMISLA...[/quote]
Nije to filozofija, već argumentiranje. CoD4 MP je recimo meni puuuno bolji od CoD2, ali opet velim postoje ljudi kao ti koji kazu suprotno.
To da generalizira

[quote name='tomahawk' post='286047' date='19.11.2008, 02:21']COD4 IGRAM-----COD5 IGRAM----COD2 VOLIM!!!!!!!!!!![/quote]

tooo :D

@adi

Iskreno ne zelim se prepirati,ni pisati komentare od 100 redova,tako da...

A to da se cod5 vise igra nego cod2...hmmm nekontam kako neko moze pricati za nesto sto neigra :S ipak sam u cod vodama 2 i kusur godina,ipak mislim da bi trebao malo vise znati o tome...a ja govorim samo ono sto vidim...

P.S.BMK za cod5,vidjece sta ce biti za mjesec dana,da nebi bilo da ja pametujem

vec dvije noci blanjam cod 5 na nekom njemackom tdm serveru, ima dosta nase raje posto i sami nemamo server, al mogu vam reci da mi je zanimljivaija od cod 4, mada i na ovoj ima pun vrag namudavanja oruzja i prekova ali haj more se, volio bi fakat da ima server bez perkova i artiljtiljerije, da nebi rekli da nisam nikad dobio to pa mi krivo, jesam al vjerujte u onom zaru zaboravim i iskoristiti, ne gledam to, ona oruzja su mocna samo jos da su opcije ko u cod 2, ako je snipa onda nek bude, kakvi prigusivaci i stosta, izgubi se insan majke mi, onda dr stvar sto pocetnik tesko igra naspram onog sto ima 50 cin, slucajno sam lapio od nekog mp44 sa nekim zajebanim nisanom auuu kako babo onda igra, al nije dugo trajalo jer me sjebala artiljerija, nego da skratim, sa mog stanovista ko kaze da bezze taj je seljak nama nek se zna, dr je to sto se ona potpuno razlikuje od prijasnjih, sto sefko drug kaze ostale igram a cod2 volim i to je to, al nemozes onda negirati neka poboljsanja u novom ako si na stari naucio, onako kako je reci te pa nek se ide nama za HAG ako treba, hehehe

[quote name='suhi' post='286059' date='19.11.2008, 02:46']A to da se cod5 vise igra nego cod2...hmmm nekontam kako neko moze pricati za nesto sto neigra :S ipak sam u cod vodama 2 i kusur godina,ipak mislim da bi trebao malo vise znati o tome...a ja govorim samo ono sto vidim...[/quote]
Hmm... ne moram ja ni igrati nogomet da bi se razumio u njega :)
U CoD2 vodama si definitivno vise nego ja, ali CoD5 vode su jos plitke. Naravno da se vise kuzis u CoD2 od mene, ali opet - iskustvo nije ocjena znanja :D

Mjerio sam igranost po nekim standardima koje ti koristis - XFire igranost, tako da me razumijes :)
Meni je samo neshvatljivo kako si tvrdoglav (nhf) i ispada da je tvoje subjektivno misljenje svjetsko objektivno misljenje - sto ni u kojem slucaju nije.

Ne svidja se ni meni FC2 (sam si vidio kako sam je popljuvao), ali opet razumijem da je drugi igraju i da igra ima svoju kvalitetu u određenim dijelovima.

dobro nekazem ja da je SVEJTSKO,bas zbog xfire govorim da se slabo igra....od npr. 100 ljudi sto imam online 10 ih igra cod5 a 50 cod2....zato ja to kazem,bmk ko ce to igrati :) govorim sto vidim

Vako kad ocima preletim ovu temu, samo vidim Fanboyse Coda2 kako pljuju po 4 i 5 a ni sami nemogu navesti nijedan razuman razlog zasto :). Dali se to cazinski gameri boje da zaigraju nesto novo? Ili nedaj boze da ih ljudi "ownaju" u tome istom? Pa da se onda oni vrate svom starom codu i nastave se diciti sebi i svome skilu i govoriti na sve strane kako je cod2 najbolji, zato sto su oni najbolji u njemu? Il ja mozda previse umisljam :P