Jump to content
Sign in to follow this  
3rror

Call of Duty: World at War

Recommended Posts

[quote name='[TaKe_dOwN' post='254106' date='Aug 19 2008, 01:38']Kiksati? Cuj, imali su s njima ogroman profit, te je igra odlicna ispala, a sto se tebi ne svidja je tvoja stvar, dok je objektivno receno cetvorka odlicna stvar.

A pored toga, kako ce petica izgledati jos ne znamo, jer je ne rade ljudi koji su radili popularnu dvojku i cetvorku :)
CoD6 izlazi odmah u amrilu/maju iduce godine, i mislim da ce Infinit tu pokazati opet svoju inovativnost :D[/quote]

drugo je profit .. imali su ga jer je igra nova .. popularnost nastala na cod2 ... svi polete kupiti i svi se razocaraju ... fakat je ZAR igre unisten .. isto kao kad gledamo sta je ucinjeno od legendarnih igrica kao sto su quake 2 i quake 3 .. kad su napravili quake 4 zgadilo mi se ... Ko je igrao Duke Nukem 3D prije 5,6 godina isto smatra da je manhatan project i ostali noviji serijali usrali sve :D

A sto se tice ovoga CoD5 - cisto pretjerivanje ...jedan je cod2 :D :D :D ...

a CoD6 da ne pricam kakav svemir u pm pa kad se bude pucalo po svemiru nek je naprave :D

[quote name='Rale' post='254118' date='Aug 19 2008, 04:18']Daj nidze veze pa neam para za toliko keyeva [b]svaki 5 mjeseci novi CoD izlazi[/b] WTF!? <_<[/quote]
Zapravo svakih godinu dana novi CoD izlazi. To pise u poslovnom planu Activisiona. Upravo zbog toga rade 2 teama na CoD-u: Infinity radi kao kvalitetniju stvar i oni svoj rade 2 godine(parni nastavci), dok Treyarch rade svoj CoD samo jednu godinu(neparni nastavci) :D

Ma pricajte sta zelite, ja samo bivam objektivan i velim kad pogledate popularnost da CoD4 nije nikako bio promasaj. Za mene govori statistika, tako da mi je zao ako se nekom ne svidja taj nastavak :)

[quote name='omg-It's-BaroN' post='268761' date='22.09.2008, 06:30']sto se preseravate vise sa ovim temama, igre necemo vijeti za bog zna kolko ...

jel cod 5 svemir il wwii[/quote]

sine namik :P

"Call of Duty 5 World at War release date confirmed for fall: December 31, 2008"

cod5 ce vratiti

Svaka cast tequila , od svega toga oruzja su nekako extra privlacna xD

nije losa grafika :) nek su i to sredili :) a gluho bilo hocel se moci bashati :) :lol:

[quote name='[TaKe_dOwN' post='255802' date='23.08.2008, 11:54']Ma pricajte sta zelite, ja samo bivam objektivan i velim kad pogledate popularnost da CoD4 nije nikako bio promasaj. Za mene govori statistika, tako da mi je zao ako se nekom ne svidja taj nastavak :)[/quote]

/sign

[quote name='3rror' post='269337' date='23.09.2008, 09:05']/sign[/quote]
Skontajte vas dvojica malo sta pisete.. popularnost na stranu, 70% koji i igra COD 4, govori da je igra SHIT. 95% "pro" klanova igra COD4, zbog sponzorstva, iz jednog razloga sto su izlaskom COD4, COD2 "bacili" i nisu zeljeli da budi sponzori igracima koji igraju COD2, naravno tu mislimo na jace sponzore koji mogu financirati lanove uz svu pratecu opremu. Nemojte pricati ako nista upuceni, cod4 je sranje, stvar ukusa je jedno, a ako je nesto sranje onda je sranje.

tako je sine,reci im :D

mada sto se tice CB-a "PRO"klanovi neigraju skoro nikako,svi su inaktivni... mislim na tek9,dignitas,h2k,SL ...etc

uglavnom to sto se tice sponzorstva je istina,jedino na LAN-ove idu i zbog toga ga igraju jos...a ko je imalo bio upucen u cod2 scenu nekada moze prijetiti koliko tih klanova sada igra cod4..

svi cekaju cod5

[quote name='Rale' post='271021' date='27.09.2008, 02:04']tek9 je presto igrati CoD4 potpuno...[/quote]

sta lazes, nismo prestali :rofl:

[b]ISJEČCI IZ MP BETE :)[/b]

[url="http://www.gametrailers.com/player/41076.html"]http://www.gametrailers.com/player/41076.html[/url]

[url="http://www.gametrailers.com/player/41091.html"]http://www.gametrailers.com/player/41091.html[/url]

[url="http://www.gametrailers.com/player/41091.html"]http://www.gametrailers.com/player/41091.html[/url]

Meni je fora sto ima ocito neki mod gdje mozes tenkove upravljati, te jos veca fora: postoje PSI u igri... sad da li ih ti upravljas ili kako, ne kuzim :)

[quote name='Rale' post='271021' date='27.09.2008, 01:04']tek9 je presto igrati CoD4 potpuno...[/quote]
A skontaj zasto ? Zato sto izlazi COD5..

Saznah sta su psi, lol. To je valjda najvisi support power - dakle zamjena helikoptera iz CoD4.

One gore snimke prikazuju NOVI Capture the Flag mod, koji se razlikuje od klasika (kombinacija Demolition i Sabotage moda iz CoD4).
Neki od novih perkova su Gas Mask i Water Cooler, a cemu sluze niko ne zna XD

Ne izgleda mi nista posebno, ostajem pri cod2 i cod4, ovo cu sigurno odigrati i arhivirati hehe

[quote name='sanel87' post='275974' date='14.10.2008, 21:05']Ne izgleda mi nista posebno, ostajem pri cod2 i cod4, ovo cu sigurno odigrati i arhivirati hehe[/quote]

Dok ne probas FULL verziju ne mozes nista reci. Meni je cod4 na traileru bio PREnapucan, pa na kraju kad je full izasla, sp oke, ali mp fuj!

ja znam da cu ja preci pa kakav bude,cod2 nema smisla vise igrati a cod4 je sranje

cod5= cod2 oruzja ,cod1-2 mape ,ostalo sve ko u cod4

[quote name='TequilA' post='275990' date='14.10.2008, 22:35']Dok ne probas FULL verziju ne mozes nista reci. Meni je cod4 na traileru bio PREnapucan, pa na kraju kad je full izasla, sp oke, [b]ali mp fuj![/b][/quote]

Men je naj

[quote name='[TaKe_dOwN' post='276416' date='16.10.2008, 12:58']Onda ni 5icu ne trebas ni instalirati. Mislim, ako ti je dovoljno 2minute da zakljucis da ti se nesto ne svidja, zasto ces te 2minute trositi na CoD5 (koji ce takodjer imati support powers - artiljerija i slicno). :D[/quote]
ako je istina ono sto alien kaze, onda nisi upravu

[quote name='HitcH' post='276503' date='16.10.2008, 18:16']ako je istina ono sto alien kaze, onda nisi upravu[/quote]
A sta to Alien kaze?

[quote name='suhi']cod5= cod2 oruzja ,cod1-2 mape ,ostalo sve ko u cod4[/quote]
Ako si na ovo mislio, onda ti argument nije na mjestu. Ovo apsolutno nis nije reklo za artiljeriju. Samo se ne bi slozio za mape; nece biti iste, bit ce obogacene Vijetnamskom atmosferom - dzungle, vijetnamke, mocvare i slicno... bar sto se sluzbenih mapa tice :)

[quote name='suhi' post='276300' date='15.10.2008, 22:47']ja znam da cu ja preci pa kakav bude,cod2 nema smisla vise igrati a cod4 je sranje

cod5= cod2 oruzja ,cod1-2 mape ,ostalo sve ko u cod4[/quote]

normalno da ces preci ti si geek :rofl:

[quote name='[TaKe_dOwN' post='283023' date='08.11.2008, 03:04']Evo nakon bete izasao je i original, pa navalite ljudi :D

Za koji sat bi trebalo biti skinuto :)[/quote]

OmG :D... 5.66GB pa trebace mi sedmica da skine :rofl:

Ev ja skidam fallout 3 i cod waw , ukupno 11gb skinuto je vec 3gb :)