Jump to content
Sign in to follow this  
Hiv-Pozitivan

Ko je ubio John.F.Kennedya ?

Recommended Posts

Sta vi mislite ko je ubio John.F.Kennedy-a.Ubijen je 22.10.1963. u Dallasu na Dealay Plazi. Kennedy je stigao u 12:30,a nakon sto je automobil prosao Stemmons Freeway znak, odjeknuo je pucanj. Kasnije, guverner Connaly je rekao kako je bilo vise pucnjeva ili je pucalo vise osoba, tvrdio je, ili je bilo rijec o automatskoj pusci. Tajna je sluzba, kazu svjedoci, djelovala jako sporo. 45 minuta kasnije uhicen je Lee Harvey Oswald, zbog ubojstva policijskog oficira JD Tippita. Nakon nekoliko sati nelegalnog ispitivanja, bez advokata, optuzen je i za ubojstvo predsjednika. Kada ga je policija nekoliko dana kasnije ja mislim 24.10.1963 sprovodila u drzavni zatvor, u policijskoj ga je garazi ubio Jack Ruby. Tjedan dana nakon ovoga, osnovana je Warrenova komisija, koja je trebala utvrditi sto se zapravo dogodilo. Utvrdjeno je kako je Lee Harry Oswald bio i djelovao sam, kako je pucao sa sestog kata SchoolBook Depository zgrade, kojoj je Kennedy bio okrenut ledjima u trenutku ubojstva. Osim toga ustanovljeno je kako je koristio Mannlicher-Carchano pusku, i kako je ubio spomenutog policajca. Ali prisutni svjedoci su vidjeli druge stvari:
dosta velik broj svjedoka, tvrdi kako nije pucano iz SchoolBook zgrade vec sa Grassy Knolla, gdje se kazu vidio i dim. I prije negoli je Kennedy ubijen u Dallasu su vidjeni ljudi s puskama, a prijavljena je i misteriozna osoba iz Tajne sluzbe, koja je vidjena na mjestu ubojstva. Sef policije u Dallasu, Jesse Curry, kasnije je priznao kako nije bilo nikakvih konkretnih dokaza da je Oswald ubio Kennedya.

Sta vi mislite o ovome, mislite li vi je li Lee Harry Oswald ubio Kennedy-a ili je to samo tako izmisljeno, i da ga nije ubio vlada je morala naci nekog koga ce optuzit,a nasli su njega. Ja mislim da Lee nije ubio ni Kennedy-a ni policajca koji se zvao James Tague. Al sto je jos cudnije 2. godine nakon predsjednikove smrti 18 svjedoka je umrlo. Sest od vatrenog oruzja, troje u saobracajnim nesrecama, dvoje se ubilo, dvoje od nasilne smrti (prerezan odnosno slomljen vrat), troje od srsanog udara a dvoje prirodnom smrcu. Hmm sta mislite o smrti svjedoka, sta mislite ko je tu bio umjesan? Ja mislim VLADA jos jednom! E sad covjek za kojeg se kaze da je ubio Lee Harry Oswalda (ubio Kennedya) je umro od raka, ali prije smrti je rekao familiji da mu je preko inekcije ubrizgano u tijelo neka bolest. Eh sad pitanje je sta je ISTINA?

Bill Cooper, iz Californije, tvrdi kako je Tajna sluzba ubila Kennedya, ali ne slucajno kao sto se navodi u jednoj od teorija vec namjerno. Ubio ga je ni vise ni manje nego vozac automobila, a to kaze, potvrdjuje i snimljeni film. Ako ga pogledate, kaze, primjetit cete kako je nakon prvog metka, vozac usporio auto, cekao drugi metak i tek onda ubrzao.

Taj film postoji, samo je pitanje GDJE JE ?

Predpostavljam da ga je CIA smaknula, ali zasto ?? Mnogi su to pokusali prebaciti na racun Kubanaca, ALI MOLIM VAS, svi znamo da je rijec o uroti ??

Mene zanima, ima previse misterija na svijetu... ali zasto da se opterecivamo s njima, ono sto ne znamo ne moze nam nauditi.

ehhhh slazem se sa tobom misterije su uvijek ble zanimljive samo se pitam dje nadjes te tekstove :lol: :lol:

Ehh ne nadjem ih nigdje, citam malo knjgie, malo gledam dokumentarce, ponekad na netu naletim na nesto slicno i ono sta zapamtim napisem :D

Abidoo1,

CIA je izvrsio likvidaciju ,dokazi postoje ,

Dzaba svi dokazi i sve..i da postoje slike atentatora iz CIA-a, oni bi rekli da nije..i niko jim nista ne moze :x

I opet bi na kraju okrivili koju tzv. Ialamsku teroristicku grupu :x

ja isto mislim da ga je CIA ucmekala , , hhhmmm....... ali ko je ta CIA??
CIA je samo jedan od zidovskih biroa, kako oni to nazivaju.....
kennediovo ubistvo je isplanirano 50 godina prije njegove smrti ,..............
ovo je malo zeznuta tema ......... i kennedy nije jedini predsjednik koji je smaknut. Kratko i jasno ....... to je sve zidovsko maslo !!!........
ko je malo upoznat sa njihovim trikovima prepoznaje njihovo dijelo ....ko sto majka svoje dijete pozna ......... 8)

koga je ubio -> CIA

imam jednog kolegu tude ma mi prico, mada cujete sta covjek prica

Hmmm.... znate sto.. avo ste me zaibtereovali Puno za ovu temu..... ako itko nadje kakav TEXT neka ga ovdje stavi

lijep pozdrav