Jump to content
[I-B-R-O]

Socijaldemokratska Partija - Bosne i Hercegovine

Recommended Posts

Od aktivnih ......prvi mi pade na um moj [i]mili predsjednik [b]Sulejman Tihić.[/b][/i]
[i][b]Čist kao suza![/b][/i]
Znam da će sad neki osuti paljbu lažima ali heeeejjj,,,,,,[b][i] [/i][/b][b][i]"za dobrim doratom se prašina diže" :buba:[/i][/b]

sta mislite o listi SDP-a ?

[quote name='lucky' timestamp='1346993421' post='463469']
[/quote]

Šta te briga. xD Prvo iznesi svoje mišljenje. :jester:

[quote name='mir&dobro' timestamp='1346931473' post='463449']
Od aktivnih ......prvi mi pade na um moj [i]mili predsjednik [b]Sulejman Tihić.[/b][/i]
Znam da će sad neki osuti paljbu lažima ali heeeejjj,,,,,,[b][i] [/i][/b][b][i]"za dobrim doratom se prašina diže" :buba:[/i][/b]
[/quote]
baš je dorat...... :mail:

[quote name='mir&dobro' timestamp='1346931473' post='463449']
[/quote]

a ipak se priča kako ima udio u ''ROBOT''-u.....

zna li se šta konkretno o tome?

[quote name='mir&dobro' timestamp='1346765388' post='463368']
Meni je jedan od najčistijih EJUP GANIĆ.
U ratu se stavio na raspolaganje državi i dao velik doprinos.
Nakon rata napušta politiku i vraća se naučnom radu.
Osnovao je bosansko-američki univerzitet čije su diplome priznate diljem dunjaluka a njegove znanstvene radove i udžbenike koriste
također strani univerziteti.

Skidam kapu.
[/quote] ali ga i ti izabra . Od tolikom bošnjaka ti odabra jugoslovena.

[quote name='hanzonehatori' timestamp='1346763073' post='463365']
Ovi nasi smetljarosi od politicara ako ovako nastave uplasit ce i srbe , cak ni srbi ne znaju biti ovoliki licemjeri i pedercine ko nasi politicarosi .
Dajte ljudi recite mi jednog politicara a da je Ok kao covjek !?!?!" FUUUUJJJ gadi mi se zivot samo kad pomislim na njih.
[/quote]
Netreba očajavati . Prošla su vremena moralnih , pametni . obrazovanih i sposobni političara . Došla su vremena nemoralnih nesposobni "nepismeni "ali POSLUŠNIH I PODOBNIH " politikanata" . Kad ideš od Bihaća do Cazina pa vidiš ko ti se sve smihulji od nazovi ih političara po cesti zgadi ti se i politika i filozofija i život .Čitajuči njihove biogrefije sve su to završene visoke škole ali od LJisine do Prijedora . Školujući se u RS nije im smetela srpska istorija srpski jezik srpska kultura pa ni srpska izhrana ali kad se domognu džamije onda im smete i srpko dijete , jer tako dobivaju vizu za patriotizam , politiku , zaposlenje pa i bolji život.Kada sve to sagledaš i sabereš dođeš do zaključka ko nas predstavlja ko nas vodi i previše nam je dobro, zašto bi tražili bolje.

[/quote]
ja mislim da bi moj drugar bio dobar vjecnilk
[url="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=480673268617774&set=a.480671135284654.135424.463007267051041&type=1&theater"]http://www.facebook....&type=1[/url]

[/quote]

nikad sdp nije imao bolju listu :) (Y)

Kad će ovi iz A-SDA početi napadati ove komunjare pred izbore?
A upppsss oni su sad skupa..moja greska moja greska ispričavam se.
  • Upvote 4

[quote name='Incubus' timestamp='1347401706' post='463650']
Kad će ovi iz A-SDA početi napadati ove komunjare pred izbore?
A upppsss oni su sad skupa..moja greska moja greska ispričavam se.
[/quote]

posto si mene skoro sa istim ovakvim postom prozivo ... da ti kazem prvo ja nisam iz ASDA ...al sam napado na SDP ...

zasto sada ne napadam je razlog sto je Razim Halkić moj prijatelj , poznajem ga i dajem priliku da vidim sta ce da uradi sa cazinskim SDP ...

o njegovoj glavi vise rade ovi sto SDP hoce da pretvore u SDC ...

[quote name='lucky' timestamp='1347425504' post='463651']
posto si mene skoro sa istim ovakvim postom prozivo ... da ti kazem prvo ja nisam iz ASDA ...al sam napado na SDP ...

zasto sada ne napadam je razlog sto je Razim Halkić moj prijatelj , poznajem ga i dajem priliku da vidim sta ce da uradi sa cazinskim SDP ...

o njegovoj glavi vise rade ovi sto SDP hoce da pretvore u SDC ...
[/quote]

Nisi mozda u ASDA, ali jesi njihov obozavatelj.

Ali nisam ovdje mislio na tebe... vise bih volio cuti sta kaze ZeroStyle, superhik, saban itd.

Nego ako cu tebe pitati sta mislis o kantonalnom SDP-u? Lipovaci i ekipi? Da se maknemo iz Cazina. Nije se valjda tvoje misljenje o Lipovaci promijenilo sad kad je koalicija ASDA+SDP na vlasti?

ja samo Allaha dz. obozavam ... a cijenim i postujem ljude ...

nimislim nista dobro ... moje se misljenje o njemu nije promjenulo ... smatram da je napravio dobar potez sto je Halkic Razima postavio za povjerenika u cazinskom SDP-u ... mada mu o glavi rade ovi sto hoce SDP da pretvore u SDC ... nadam se da ce glavu razbiti kao sto su je razbili na zadnjih nekoliko radnji sto su radili ...

sdp cazin nikad ljepsi i cistiji nije bio, pa ovo ste davno trebali da uradite :)

sretno Razime da Bog da pobjedio Samju i Halkica a ne i Ogresevica :)

pozz

[quote name='lucky' timestamp='1347511229' post='463730']
ja samo Allaha dz. obozavam ... a cijenim i postujem ljude ...

nimislim nista dobro ... moje se misljenje o njemu nije promjenulo ... smatram da je napravio dobar potez sto je Halkic Razima postavio za povjerenika u cazinskom SDP-u ... mada mu o glavi rade ovi sto hoce SDP da pretvore u SDC ... nadam se da ce glavu razbiti kao sto su je razbili na zadnjih nekoliko radnji sto su radili ...
[/quote]
Nije Lipovača postavio Razima što je u pitanju neki kvalitet ili njegova lična želja nego što ulogu kurbana u SDP nije niko želio.Ta uloga je bila namjenjena Abdagiću i čak je bio imenovan ali kad je shvatio da trže od njega žrtvu u korist Nerke isti je to odbio a Razim je tu žrtvu prihvatio , Dali svijesno ili nesvjesno to on sam zna.

[quote name='ASSKER' timestamp='1348014519' post='464067']
sdp cazin nikad ljepsi i cistiji nije bio, pa ovo ste davno trebali da uradite :)

sretno Razime da Bog da pobjedio Samju i Halkica a ne i Ogresevica :)

pozz

[/quote]

E moj Assker . Ti si izgleda isuviše mlad neiskusan i politički neobrazovan, Razimove šanse da u ovoj godini postane načelnik odnosno pobjedi smaju i nerku su jednake nuli.

[quote name='Spartak1' timestamp='1348069100' post='464082']
Nije Lipovača postavio Razima što je u pitanju neki kvalitet ili njegova lična želja nego što ulogu kurbana u SDP nije niko želio.Ta uloga je bila namjenjena Abdagiću i čak je bio imenovan ali kad je shvatio da trže od njega žrtvu u korist Nerke isti je to odbio a Razim je tu žrtvu prihvatio , Dali svijesno ili nesvjesno to on sam zna.
[/quote]

jednostavno pitanje , jeste vi odjednom postali veliki ili ste postepeno rasli ?

[quote name='lucky' timestamp='1348069436' post='464084']
jednostavno pitanje , jeste vi odjednom postali veliki ili ste postepeno rasli ?
[/quote]
Ovdje nije riječ o veličini nego o naivnosti. Naivnost je odraz neiskustva i neznanja.

[quote name='Spartak1' timestamp='1348074664' post='464101']
Ovdje nije riječ o veličini nego o naivnosti. Naivnost je odraz neiskustva i neznanja.
[/quote]

ozbiljno ... ja nisam znao ... jel od uvodjenja povjerenistva cijelo vrijeme bila prica kako ce povjerenik na kantonalnom nivou biti i premijer a na opstinskom nivou kandidat za nacelnika ...

i sada kada znamo da je Jasko prihvatio i bio sedam dana povjerenik u cazinskom sdp odjednom otisao sa objasnjenjem da ne zeli biti zrtveno janje da Nerko dobije izbore ... znas narod jeste naivan al ima ga i sto nije naivan ...

A Razim Halkic je uradio ono sto bi svatko uradio , iskoristio je priliku i prihvatio se posla ... vidjet cemo sta ce i kako da uradi ... al nezelim ga unaprijed osudjivati ...

Vidjet će se ko je u pravu kad dođu rezultati.
Ja mislim da će biti baš ovako kako spartak govori. Nerko načelnik sa jako malom prednošću ispred Smaje. Razim treći sa najlošijim rezultatom za sdp ikad, ali dovoljno da Nerko bude načelnik. U vijeću ista stvar. Dvije SDA će biti skoro izjednačeni, možda A-SDA jednog vijećnika više, a SDP će koalirati i podržavati u vijeću A-SDA sa svojim vijećnicima.

I ustvari mislim da će rezultat SDP-a biti najlošiji ikad i za vijeće.

Samo ja mislim da od koalicije A-SDA i SDP nema ništa iz čisto matematičke računice. A-SDA max. 10-11 vijećnika, a SDP 2 (ne smijem dati 3 mjesta) vijećnika. Računica je 13, a i 14 nije dovoljno, kao niti 15.

[quote name='Legionar' timestamp='1348123888' post='464125']
Samo ja mislim da od koalicije A-SDA i SDP nema ništa iz čisto matematičke računice. A-SDA max. 10-11 vijećnika, a SDP 2 (ne smijem dati 3 mjesta) vijećnika. Računica je 13, a i 14 nije dovoljno, kao niti 15.
[/quote]

Pa naravno da je tu DNZ kao i do sada.

Ali to je samo moje misljenje da ne bi neki mislili da su to neke priče čaršijske:P. Ja mislim da će se tako dogoditi.
Nerko načelnik. A-SDA, SDP i DNZ u vijeću.
SDP najlošiji ikad. Edited by Incubus

Samo istine radi..
Preovladava stav da DNZ ima neki tajni pakt sa ASDA u Cazinu.
U pogledu mandatnog perioda koji ističe činjenice govore da je SDP bio u javnom savezu sa ASDA,a da je DNZ preuzeo ulogu parlamentarne većine u zadnjih 15-16 mjeseci.U tom periodu saradnje ASDA-DNZ u vjeću sklapa se i koalicija ASDA+SDP i na nivou kantona.
U pogledu nekih natpisa o tome da se saradnja ASDA-DNZ u vjeću odvija isključivo u ličnom interesu pojedinaca samo konstatiram da takav eventualni odnos ima sva obilježja krivičnog djela pa upućujem sve koji imaju takva saznanja na [url="http://protest.ba/v2/krimolovci-prijavi-kriminal/"]http://protest.ba/v2/krimolovci-prijavi-kriminal/[/url] ili na besplatni telefon 080020505, a može i osobno na više načina...
Neću na ovom mjestu ni na kojem bilo drugom da zloupotreljavam osobne prepiske s svojim drugovima o razlozima i načinima kandidiranja pojedinih kandidata za načelnika općine Cazin.
Ogranak u Cazinu nema konkretan stav o tome kojeg će kandidata podržati i na koji način,kada taj stava bude donešen,biće i poznat javnosti. U pogledu stvaranja buduće parlamentarne većine u OV Cazin,jasno je da DNZ neće ni na koji nači izbjegavati formiranje te većine,čak suprotno..