Jump to content
[I-B-R-O]

Socijaldemokratska Partija - Bosne i Hercegovine

Recommended Posts

[quote name='left_side' timestamp='1323324697' post='445890']
Mogao je ministar reći ja se ne slažem sa premijom, neću dopustiti da se uvede, pa boga ti on je ministar, to je njegov resor, no izgleda da naš ministar (a ne samo ovaj, nego općenito svi ministri iz sdp-a) su tu samo da prime platu od 6.000 km, da se vozaju po ručkovima i večerama i da premijeru brišu ajvar s usta. Za njih vrijedi ona "dok traje dobro je", što se tiče reforme zdravstva i ministra, komad papira koji se više ni ne spominje, a ovako je počinjala ta reforma: ovako je glasio zahtjev cazinskih predstavnika u kant.odboru" mi hoćemo ministarstvo zdravstva, to moramo dobiti da se obračunamo sa selimom toromanovićem, on naše članove šikanira, maltretira, itd" a onda je sadašnji ministar rekao " ja vam obećavam ako budem ministar selim se neće zadržati tri dana u bolnici". Rezultat svega: Selim i dalje direktor u još boljem i novijem vozilu, ministar se zadovoljio jednim radnim mjestom u domu zdravlja za svog člana porodice, a najglasniji sdp-ovi doktori zadovoljili se odobrenjem za privatnu praksu i upravnim odborom. Selimu kapa do poda, kupi ih sve do ručka a ni oznojio se nije.
[/quote]\

A jesi jednostavno i lagano sve objasnio. Sto bi se u nasem narodu reklo 'halal ti pita!'.
Samo zalosno je za vidjeti sta se desava...
  • Upvote 1

Kako vas nije sramota napadati premijera i ministra sa pozicija iz SDP-a. Pa za te stvari se ide na informativni razgovor po članu 25. Statuta SDP-a. Odakle vam samo hrabrost i drskost napadati ministra :)))).

Kako niko ne napada predsjednika OO SDP Cazin, ili se on ništa ne pita, pa nije ni odgovoran?

kolko vidim SDP cazin je prava komedija od partije :)

pa kod nas je gore nego na siciliji,ili bolje receno naj gore mafijaske grupe ne mogu nasoj poitici politi na ruke i nasim mnogim piticarima,komotno mogu doci skolati se kod nasih politicara,,.. Edited by x-men
  • Upvote 1

[quote name='left_side' timestamp='1323324697' post='445890']
Mogao je ministar reći ja se ne slažem sa premijom, neću dopustiti da se uvede, pa boga ti on je ministar, to je njegov resor, no izgleda da naš ministar (a ne samo ovaj, nego općenito svi ministri iz sdp-a) su tu samo da prime platu od 6.000 km, da se vozaju po ručkovima i večerama i da premijeru brišu ajvar s usta. Za njih vrijedi ona "dok traje dobro je", što se tiče reforme zdravstva i ministra, komad papira koji se više ni ne spominje, a ovako je počinjala ta reforma: ovako je glasio zahtjev cazinskih predstavnika u kant.odboru" mi hoćemo ministarstvo zdravstva, to moramo dobiti da se obračunamo sa selimom toromanovićem, on naše članove šikanira, maltretira, itd" a onda je sadašnji ministar rekao " ja vam obećavam ako budem ministar selim se neće zadržati tri dana u bolnici". Rezultat svega: Selim i dalje direktor u još boljem i novijem vozilu, ministar se zadovoljio jednim radnim mjestom u domu zdravlja za svog člana porodice, a najglasniji sdp-ovi doktori zadovoljili se odobrenjem za privatnu praksu i upravnim odborom. Selimu kapa do poda, kupi ih sve do ručka a ni oznojio se nije.
[/quote]
A jesi li ti pitao koga ima li bujruma :D Edited by grga

[quote name='grga' timestamp='1323340486' post='445905']
A jesi li ti pitao koga ima li bujruma :D
[/quote] Kažu da za neposlušne nema mjesta za sofrom:-)
  • Upvote 1

[quote name='pirgo' timestamp='1323335933' post='445898']
Kako vas nije sramota napadati premijera i ministra sa pozicija iz SDP-a. Pa za te stvari se ide na informativni razgovor po članu 25. Statuta SDP-a. Odakle vam samo hrabrost i drskost napadati ministra :)))).

Kako niko ne napada predsjednika OO SDP Cazin, ili se on ništa ne pita, pa nije ni odgovoran?
[/quote]
Ja licno ne napadam ministra jer verujem da mu nije lako raditi kad se nas premijer ponasa kako se ponasa,a sto se tice premijera da nije zabrljao ne bi ga se Bihacani odrekli,pa i Lagumdzija jer ga nije spomenuo za njegovog nasljednika na kongresu,zbog toga je otkazao poslusnost.

Sve je to u redu, i ispravno, samo treba podvezati mu*a i naove kritike iznijeti u na OO ili KO, zavisi gdje ko ima priliku.
  • Upvote 1

stranke i prdačine,šuti ko ku/va a radnici obespravljeni na raskršću i tolike familije bez igdje ičega.Zabavili se paušalima i ministarskim platama.Dabogda im prisjelo

Lagumdzija pomirio mahmuta alagica i lipovacu ...

barem na kratko vrijeme ... vidjet cemo dokle ce biti tako ...

[quote name='pirgo' timestamp='1323423724' post='445945']
Sve je to u redu, i ispravno, samo treba podvezati mu*a i naove kritike iznijeti u na OO ili KO, zavisi gdje ko ima priliku.
[/quote]
posto ja nemam mogucnost ni u jednom ni u drugom da iznesem ove stvari morat cemo traziti dalje nekog ko ima priliku.

[quote name='lucky' timestamp='1326999893' post='447856']

[/quote]
Zar su bili posvadjani...znam za Albina i Hamdiju...al ovo nisam znao...sta im je vise,cuo sam i u Buzimu da se zakuhalo...ccc

[quote name='cincilator' timestamp='1323470071' post='445973']
[b]stranka koja ništa ne radi za narod,već gleda da uzme od naroda[/b] neće dugo,ni ova u opštini ni ova na kantonu
[/quote]

Ne kontam jel misliš na SDA il ASDA :codemafia:

[/quote]Jel ti to znas ili nagadjas

[quote name='cincilator' timestamp='1327003046' post='447867']
ma ja bišćanima ništa nvjerujem ni kad se svađaju ni kad se mire,sve su to priče da se skrene sa pravih tema
[/quote]
bas tako Biscani i Lipovaca su zakuhali sve ovo sto se desili u SDP Cazin da ne bi u Cazinu SDP jos rastao i kojim slucajem ugrozio njih kao prve na kantonu po broju glasova.al sto rece Edo Maajka "sve se vraca,sve se placa....."

[quote name='Vily' timestamp='1327006488' post='447874']
Jel ti to znas ili nagadjas
[/quote]

zar zvucim kao neko ko nagadja ?

xD

[quote name='lucky' timestamp='1327007783' post='447877']
zar zvucim kao neko ko nagadja ?

xD
[/quote]
Pa sto onda u siframa de i nama reci pa da znamo da mi ne nagadjamo vec da komentiramo.

[quote name='Vily' timestamp='1327007906' post='447879']
Pa sto onda u siframa de i nama reci pa da znamo da mi ne nagadjamo vec da komentiramo.
[/quote]

izvini , napisi mi sta nisi razumio iz ovog pa cu ti objasniti ...

[b]Lagumdzija pomirio mahmuta alagica i lipovacu ...[/b]

[/quote]

Pa zanima čojka, jesu li se svađali oko međe, ili kakve žene, ili je bila pijanska :)
Ako nije to, onda je nešto drugo, al ti ne znaš šta il nećeš da nam kažeš. Mi se pojedosmo od radoznalosti, a ti nas zavlačiš.

vjerovatno je kafanska tuca ... xD
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='grga' timestamp='1328357840' post='448565']
Šta reći
[/quote]

Ova prva slika je sa dženaze...to je razlog vjerovatno :D

[quote name='grga' timestamp='1328357840' post='448565']
Šta reći
[/quote]

Mene nervira Što se kod nas narod uhvati za ovakve slike kao pčela na med (nisam htio neke druge kukce i neku drugu supstancu koristiti za poređenje). I sad je sdp najgori jer ne uče fatihu...po meni ih treba kritizirati zbog ekonomije i nesposobnosti, ali kod nas je najvaznije ko se kojem bogu moli, a ostalo će nekako biti ...
  • Upvote 1
  • Downvote 1