Jump to content
[I-B-R-O]

Socijaldemokratska Partija - Bosne i Hercegovine

Recommended Posts

[quote name='snake' date='06 September 2010 - 12:49 ' timestamp='1283770170' post='394729']
a dje pa3um na ovoj listi ??
da on nije za federalni parlament ??
[/quote]

Da, da, federalna :)

[quote name='jedancoek' date='06 September 2010 - 13:21 ' timestamp='1283772107' post='394736']
Da, da, federalna :)
[/quote]
Moracete ga nagovoriti na skok s motkom jer Mahmut Alagic je "visok" :D

[quote name='pingvin' date='06 September 2010 - 13:30 ' timestamp='1283772637' post='394738']
Moracete ga nagovoriti na skok s motkom jer Mahmut Alagic je "visok" :D
[/quote]

jo
  • Upvote 1

Srijeda 29.09.2010. Centralni predizborni skup SDP-a BiH u Cazinu. 18:00 sati. Trg Alije Izetbegovića (na raskr

MaČković.

Koliko vidim, ista ekipa kao i prije dvije godine. Znači li to da SDP nije proizveo nijedno novo ime tokom ove dvije godine?

Nova imena su vecinom na listama, a stara si već pročitao :), uglavnom treba proizvoditi kvalitetna imena, a ne samo nova. Gledajući ove izbore i kandidate na svim listama dobija se utisak da je svaki građanin kantona bar jednom bio na nekoj listi.

mogao bih ja naci mnostvo nekvalitetnih i onih imena koji se dupliraju i na listama SDP-a, nije to samo svojstveno i ostalim strankama..

evo ovde http://www.cistparlament.com/regija.php?id=7 Edited by snake

[quote name='snake' date='27 September 2010 - 07:23 ' timestamp='1285564998' post='398502']
mogao bih ja naci mnostvo nekvalitetnih i onih imena koji se dupliraju i na listama SDP-a, nije to samo svojstveno i ostalim strankama..

evo ovde http://www.cistparlament.com/regija.php?id=7
[/quote]

Mo

naravno,
medjutim cinjenica je da stranke ne odustaju lako od svojih provjerenih "vukova " koji su stalno na listama od kraja rata na ovamo, plus sto su isti vrlo podlozni manipuliranju i u pravilu bez pogovora slusaju vodstvo stranke i karakteristicni su po odsustvu razmisljanja vlastitog glavom,
tj uvjek neko drugi misli za njih, a ni oni se plaho ne sikiraju zbog toga, bitno je samo da je valuta dobra i ne kasni..

[quote name='jedancoek' date='26 September 2010 - 22:48 ' timestamp='1285537738' post='398489']
Nova imena su vecinom na listama, a stara si već pročitao :), uglavnom treba proizvoditi kvalitetna imena, a ne samo nova. Gledajući ove izbore i kandidate na svim listama [b]dobija se utisak da je svaki građanin kantona bar jednom bio na nekoj listi.
[/b][/quote]

Moja malenkost jos nije, a da li ce ne zna se :D Steceni dojam je diskutabilan. :rolleyes:

[quote name='Punisher' date='27 September 2010 - 14:05 ' timestamp='1285589130' post='398596']
Moja malenkost jos nije, a da li ce ne zna se :D Steceni dojam je diskutabilan. :rolleyes:
[/quote]

Na

INTERVJU : Razim Halkić, kandidat za Parlament F BiH
Utorak, 28 Septembar 2010 18:27 Hairlahović Enes
Postavi na fejsbuk

Postovani čitaoci,
Pozvali smo kandidate političkih parija da nam daju odgvore na nekoliko pitanja. Svima kandidatima smo postavili skoro identična pitanja. Otvaramo ovu seriju kratkih intervju sa gosp. Halkić Razimom , kandidat za Parlament Federacije BiH ispred SDP-a.
Razgovoro vodio : Enes Hairlahović
cazin.net : Koje su glavne odrednice Va

jel do novinara, ili sta, ali gramatickih gresaka. huh...
i nidje veze sto za dnz pita...

kaze transparentno iznjeli smo podatke a nigdje podataka a kampanja im nije nista jeftinija od A-SDA, SDA, ili ZaBiH stranke ako nije i skuplja uh zaboravi radoncica al on plakate ima po nabavnoj cijeni mozda ce nekom biti zanimljivo to uporediti

ne znati kandidate i politiku DNZa spada u red teskog neznanja

sve u svemu ja kako sam svatio SDP hoce da nas sve izjednaci i agresore okupatore i legalizatore izgleda da hoce da ukinu nacionalnost srbin hrvata bosnjak i ostali pa da budemo svi ostali

reda radi trebali bi u RSu imati barem 15% glasova jer dok to ne postignu ja imam osjecaj da su oni njaveci nacionalisti i da nece sa srbima i tacka

sranja o socijalnoj politici cim se spomenu govorniku treba iskljuciti mogucnost daljeg bavljenja politikom

u bosni postoje socijalna zarista i socijalna gasilista socijalna politika nece biti prisutna jos decenijama taman kad bi putin doso na valst a kamoli onaj lagumdzija ili bilo koja druga stranka ili politicar jer socijalne politike nema bez jake drzave a jaka BiH nece biti kad bi imala godisnji rast od 20% za 10 godina a ovim tempom opadanja necemo nikad biti socijalna drzava

mislio sam za komsica glasati al eto sta kafa uradi nije ona od >SDPa sto animiraju pardon dijele po kucama vec kafa sa Bajom Ibrahimom Nadarevicem koji je reko da Komsic nije prestavnik hrvata vec hrvatski prestavnik bosnjaka tako da cu vjerojatno za Martina raguza sad glasati da konacno hrvati imaju svog prestavnika hrvata hrvatskijeg od onog do sad - salim se ja naravno necu glasati zato sto se izgubio ko njegov zlatko jer u sinocnoj emisiji 6 puta postavlja pitanje bakiru kad ovaj pocne odgovarati prekine ga i bakir i komsic sprdnja prava

dalje ponavljam do slijedece kafe svejedno koji ce balija biti kad nas trpaju u nacionalne torove kako Razim uvazeni kaze

samo da mogu prekabuliti i glasati za SDP sigurno bih dao glas Razimu jer gledajući druge kandidate sa te liste on je 4 koplja ljudskosti iznad ostalih a to sto ga njegovi prodaju uostalom nije prvi put da da prodaju ljude je druga prica

ako neko osjeca potrebu da glaza bas za SDP razim je najbolji izbor

to vazi samo za federalni niovo

za drzavni bahta je car reko je da drzavnu imovinu koja je usput prva organizirana pljacka u BiH treba vratiti BiH i za onaj zakon o lustraciji dosta za njega,

i na kraju evo linka koji ko da sam ja piso samo da su ga naknadno vise puta lektorisali jer vako pismen ni blizu nisam http://www.cazin.net/kolumne/11241-ne-volem-politiare-intelektualce-poltrone-i-novinare

Ja samo mozda i slabo vidio ( provjericu danas ) ali zapeo mi je za oko jumbo plakat na kojem je Mahmut Alagic, neka zenska i jos neko treci ali ne znam je li to bio Razim.Ako nije onda je jasno da ce ga biscani zaobici kao kandidata na ovim izborima jer gore pomenuti likovi su na istoj listi gdje i Razim a plakat je postavljen u Cazinu.

[quote name='pingvin' date='29 September 2010 - 07:29 ' timestamp='1285738186' post='398882']
Ja samo mozda i slabo vidio ( provjericu danas ) ali zapeo mi je za oko jumbo plakat na kojem je Mahmut Alagic, neka zenska i jos neko treci ali ne znam je li to bio Razim.Ako nije onda je jasno da ce ga biscani zaobici kao kandidata na ovim izborima jer gore pomenuti likovi su na istoj listi gdje i Razim a plakat je postavljen u Cazinu.
[/quote]

u zabludi ste ako mislite da će bi

[quote name='pingvin' date='29 September 2010 - 11:48 ' timestamp='1285753726' post='398910']
Kad su SDP i njihovi kandidati iz Cazina u pitanju ja nemam nedoumica.Zao mi je sto moram reci da sam misljenja da ce kandidate iz Cazina biscani izigrati ovih izbora.
[/quote]

Očigledno je da je ovakav postupak nai

[quote name='jedancoek' date='29 September 2010 - 11:53 ' timestamp='1285754013' post='398912']
Očigledno je da je ovakav postupak nai

[quote name='pingvin' date='29 September 2010 - 12:00 ' timestamp='1285754445' post='398914']
Ako bude kako kazes onda ce predstavnici iz Bihaca proci na sve nivoe jer imaju najbrojnije biracko tijelo kad je SDP u pitanju.
[/quote]

Postoji tu naravno uvijek ono, ali :), na listama je najvi

[quote name='jedancoek' date='29 September 2010 - 12:11 ' timestamp='1285755119' post='398915']

[quote name='jedancoek' date='29 September 2010 - 12:11 ' timestamp='1285755119' post='398915']

oni ce po direktivi podrzati samo one kandidate iz cazina koji im se kasnije ne bi mogli otimati i pokazivati znake zdravog razmisljanja vlastitom glavom..