Jump to content
[I-B-R-O]

Socijaldemokratska Partija - Bosne i Hercegovine

Recommended Posts

Nerazumjem se bas u te interne odluke pojedinih partija....ali respekt onom Zeljki Komsic....kad bi se mogli odrzat izbori za jednog presjednika BiH..glaso bih odmah za njega...da bude dozivotni :P

[quote name='Falcon' post='319197' date='18.03.2009, 17:32']xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, ali da si neznalica i neinforimisan, te podlozan daljnjim indoktrinacijama tek sad vidim jer STATUT Islamske Zajednice BiH nije mijenjan... stavise, ne radi se o Edited by jedancoek

[quote name='Alucard23' post='319209' date='18.03.2009, 18:11']Nerazumjem se bas u te interne odluke pojedinih partija....ali respekt onom Zeljki Komsic....kad bi se mogli odrzat izbori za jednog presjednika BiH..glaso bih odmah za njega...da bude dozivotni :P[/quote]
Mozda je on jedini respektabilan politicar u BiH kojem bi dao rado svoj glas.Svi su mi ostali nekako visoko a Brankovic je pilot medju njima :D

[quote name='Falcon' post='319197' date='18.03.2009, 18:32']xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, ali da si neznalica i neinforimisan, te podlozan daljnjim indoktrinacijama tek sad vidim jer STATUT Islamske Zajednice BiH nije mijenjan... stavise, ne radi se o štatutu nego Ustavu :P

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Reis efendija Ceric je priznat u svijetu. Ide u Davos na okupljanje svjetskih mocnika i ravnopravno se sastaje sa predsjednicima, premijerima i kraljevima. Rijec je o reformatoru kakvog nismo vidjeli nakon Džemaludina Čauševića koji je očuvao islamski školski sistem, unaprijedio ga.

Vama upravo to smeta, jer vi ne cijenite ni Dzemaludina Čauševića a kamoli Cerića. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx[/quote]

ima on nijet da to promijeni i kad tad ce to odraditi, ako vec nije..
nemas ni ti pojma , samo natucas..

nije rijec ni o kakvom reformatoru, vec bivsem KOS-ovcu i mutikasi, koji poziciju koju obnasa koristi, protivno nacelima Islama , za licno i familijarno bogacenje..
vjerskom vodji koji svom stadu ne dozvoljava da se ikome prilagodjava, al se zato on vrlo dobro prilagodjava svemu onome sto nije Islam, a to su nepotizam, netolerancija, rasna i vjerska segregacija, socijalna neosjetljivost itd..

moze on ucestvovati na milion Davosa, ali hipoteku manipulatora i propagatora vjerske netrpeljivosti ne moze ponistiti..

vidim da si tolerantan ko i on, to dokazuju ovi X-evi u tvom postu..
saburi malo, cuvaj zivce.. Edited by snake

[quote name='radilica' post='300723' date='11.01.2009, 16:44']Ma mislio je jasmin smjeniti dervica ali nece sacekace izbore u aprilu i onda polako na celo.[/quote]

Evo april se bliži, te se s toga jasno nameće pitanje:"Hoće li Cazinski SDP, napraviti krupan zaokret u vidu izbora novog "mlađeg" predsjednika, ili će se vratiti "staroj" kolotečini i izabrati nekog drugog "istrošenog" kandidata" ?
Zlobnici će reći, pa to je naš problem., ali ja mislim da nije zgoreg čuti i mišljenje javnog mijenja :)

[quote name='Borba_Za_Grad_Cazin' post='321915' date='29.03.2009, 16:11']radilica je uvjeren da ce jasmin biti predsjednik sdp-a cazin, no kako ljudi pricaju bice dobro ako zadrzi clansku sdp-a :lol: , a predsjednik moze biti samo ako osnuje A-SDP :)[/quote]

E pa vićete vi sta ce biti.

Jasmin je sve dogovorio,samo mu ja neodobravam sto se viđa sa onim hozanom,ali sta ces ima cojk pare.

[quote name='radilica' post='321971' date='29.03.2009, 19:14']E pa vićete vi sta ce biti.

Jasmin je sve dogovorio,samo mu ja neodobravam sto se viđa sa onim hozanom,ali sta ces ima cojk pare.[/quote]
a jel se vidjaju javno il tajno
da nisu postali homo evropejci

bom ako him lipovaca uvede povjerenistvo onda ce SDA zekati ko sto su oni zekali SDA kad su oni dobili povjerenistvo

[quote name='zilho' post='322135' date='30.03.2009, 13:08']a jel se vidjaju javno il tajno
da nisu postali homo evropejci

bom ako him lipovaca uvede povjerenistvo onda ce SDA zekati ko sto su oni zekali SDA kad su oni dobili povjerenistvo[/quote]

Ni jedan organ stranke nije donio odluku o koaliranju sa Asda, ni dr

[quote name='radilica' post='322184' date='30.03.2009, 18:15']E onda jasmin laze kad kaze da je sve rjeseno, fiko kaze isto da je to gotova stvar doslo iz sarajeva da se prica sa onima iz asda.

Komew da mi sad vjerujemo fiki i jasminu ili onim iz carsije sto samo sebe gledaju ko onaj loversan sto otpusta radnike.[/quote]
Ma fiko nije upucen u te poslove,netreba on njima za takve stvari,a sto se tice fime Loversna nije ovo mjesto za takve pice.

[quote name='radilica' post='322184' date='30.03.2009, 17:15']E onda jasmin laze kad kaze da je sve rjeseno, fiko kaze isto da je to gotova stvar doslo iz sarajeva da se prica sa onima iz asda.

Komew da mi sad vjerujemo fiki i jasminu ili onim iz carsije sto samo sebe gledaju ko onaj loversan sto otpusta radnike.[/quote]

Kakav je tvoj stav, kao starog SDP-ovca po tom pitanju, ili ti nema

[quote name='jedancoek' post='322213' date='30.03.2009, 18:09']Kakav je tvoj stav, kao starog SDP-ovca po tom pitanju, ili ti nemaš nikakav stav? Da li ići u koaliciju sa Asda ili ne? Stav predsjedništva SDP-a je da se ne ide, i on je ponovljen i na zadnjoj sjednici predsjedništva.

Gledaj ti večeras TV Cazin i slušaj saopćenje OO SDP Cazin.[/quote]
SDP kolalirao sa A-sda jel to saopcenje il neko drugo treba cuti

[quote name='zilho' post='322220' date='30.03.2009, 19:17']SDP kolalirao sa A-sda jel to saopcenje il neko drugo treba cuti[/quote]

Ko god je gledao vijesti na CTV čuo je, ostali vjerovatno sutra na ostalim medijima, a potrudiću se da objavim i ovdje.

[quote name='jedancoek' post='322227' date='30.03.2009, 18:33']Ko god je gledao vijesti na CTV čuo je, ostali vjerovatno sutra na ostalim medijima, a potrudiću se da objavim i ovdje.[/quote]
PA DE OBJASNI
jel to treci cojk SDPa zaribo njesto pred kamerama RTVCA i jel to ko njeki sad neposluh njega il neposluh ovi nasih cazinjana mi vajk autonomni

[quote name='zilho' post='322233' date='30.03.2009, 19:42']PA DE OBJASNI
jel to treci cojk SDPa zaribo njesto pred kamerama RTVCA i jel to ko njeki sad neposluh njega il neposluh ovi nasih cazinjana mi vajk autonomni[/quote]

Ko se dočepa kamere, taj riba koga stigne :D. Već sam napisao, al niko ne čita, pa ću ponoviti: Ne postoji odluka ni sa jednog nivoa iz SDP-a da se ide u koaliciju sa Asda, niti će je ni biti. To je večeras jasno kazano u saopćenju za javnost OO SDP Cazin.

[quote name='jedancoek' post='322235' date='30.03.2009, 18:48']Ko se dočepa kamere, taj riba koga stigne :D. Već sam napisao, al niko ne čita, pa ću ponoviti: Ne postoji odluka ni sa jednog nivoa iz SDP-a da se ide u koaliciju sa Asda, niti će je ni biti. To je večeras jasno kazano u saopćenju za javnost OO SDP Cazin.[/quote]
ja sam mislio da ces ti napisati da lipovaca nema pojma

[quote name='radilica' post='322238' date='30.03.2009, 20:08']Jasmin kaze da treba kolirati sa asda kaze da i sarajevo to hoce.I onaj lipovaca to hoce znaci treba pokusati, ovi nasi iz carsije uvijek nesto glume, a ispod ruke uzimaju odbore i dogovaraju sa onim iz sda.

Mislim da je jasmin upravu treba podrzati asda, a ja to neznam sinko nisam tija politicar pa da znam treba li kolirati sa asda ili ne.[/quote]

Neka te doktore, car si i sve zna

radilica , jel jasmin XXXXXX, vidim vecinu vremena provodis s njim, umjesto da radis sta korisnije za sebe i za zajednicu oko sebe :)

kakvo sarajevo i asd-a :lol: aman sta sve ovdje na forumu neces vidjeti .. :lol: Edited by jedancoek

SDP je nakon kongresa dobio i nova radna tijela. Koliko sam mogao primjetiti da Lipovaca ima punu dominaciju kad je ovaj nas kraj u pitanju, sto svojim izborom u predsjednistvo, sto izborom Mire Ljubijankic za jednog od podpredsjednika.

[url="http://www.oslobodjenje.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=51822&Itemid=44"]link[/url]

[quote name='imola' post='320507' date='24.03.2009, 00:14']Evo april se bli