Jump to content
[I-B-R-O]

Socijaldemokratska Partija - Bosne i Hercegovine

Recommended Posts

[quote name='jedancoek' post='272025' date='30.09.2008, 11:56']Vrlo ozbiljne optu

[quote name='bubamara' post='271717' date='29.09.2008, 12:00']drage kolege SDP-ovci....

zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoju demokraticnost
zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoje pravo lice
zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoje prioritete

hvala Vam sto ste nam sve plakate poskidali po gradu (SDU Cazin) i na ta mjesta zalijepili svoje i zahvaljujem se vasem predsjedniku gosp. Dervicu koji je "gresku" pokusao ispraviti ponudom da ih vasi aktivisti polijepe na isto mjesto gdje su i bili i sto ste tako nisko pali da ste preko gosp. Harbasa pokusali intervenisati da Vas ne prijavimo OIK-u i da javno ne izlazimo s ovim u javnost.

drage kolege SDP-ovci, SDU Cazin Vam nije konkurencija, bar smo mislili da nismo, Vi se borite za desetak vjecnika, SDU Cazin za jednog. zaboravili ste da smo na istoj strani, ista ideoloska stajalista zastupamo, za iste stvari se borimo. znali ste da imamo ogranicen broj plakata jer smo novac za te svrhe dali za lijecenje nasim sugradjanima.

zahvaljujem Vam se jos jednom, sto ste pored milion plakata sda, asda, sbih, koji su Vam konkurencija, Vi nase plakate uklonili.[/quote]

Po

[quote name='divlji_andjeo' post='271412' date='28.09.2008, 16:37']ovo zilho nisi pisao ti... nije moguce da ti ovako fino znas post napisati koji se shvati u jednom citanju...

a ja koliko znam u bihacu je vec 4 godine na vlasti sdp, sto se i vidi na svakom centimetru...

a oko 4 nikako nisi mogao ici kod razima i jednog cojka zato sto su oni bili sa mnom na putu za krupu ;)[/quote]
tipicno SDPovski ne svataju obicnu recenicu a kazu da su procitali i odma svatili pa sine tvoji nisu svatili nikad nit ce kad scatiti i kad budete na vlasti necete znazi a kamoli svtiti

sad ti ponavljam da sam oko 4 iso kod daidze to je ona zgrada sto vise nje hoce da uredjuju neke staze do dzamije al cekaju da pindjo ode a da sam prije toga navraco kod onemana i pa3uma moje rijeci prije znaci da je to bilo prije 4 a kolko prije 4 napisacu ako ne svatis a ako svstis to ti samo mislis da si svatila

u bihacu nije SDP na vlasti mozada ce sad biti poslije izbora i meni je savrseno svejedno ko ce biti ali sad nije provjeri broj vijecnika pa ces viditi

treba vidjeti i guzice vijecnika HDZa odakle svako malo izviri ..... a kako oni jedu cudo krmetine eto ga

i danas am dobio upaljac ZA COVJEKA i nece u mojim rukama da krese il ja nisam cojek il dijelite fus robu i dus obecanja

evo nasta naletih ... pa nije zgoreg staviti da se procita ...

[url="http://imageshack.us"][img]http://img100.imageshack.us/img100/9182/mozscreenshot17ao0.jpg[/img][/url]

Uticaj Lagumdzije na poziciju SDP-a (ne glasaju oni koje SDP nikako ne interesira)

SDP je moj izbor bez obzira na Lagumdziju
67
58%

Glasat cu za SDP kad Lagumdzija ode (sa pozicije predsjednika)
41
35%

Ako Lagumdzija ode necu vise Glasati za SDP
7
6%

Ukupno glasova : 115

[quote name='zilho' post='272122' date='30.09.2008, 22:48']tipicno SDPovski ne svataju obicnu recenicu a kazu da su procitali i odma svatili pa sine tvoji nisu svatili nikad nit ce kad scatiti i kad budete na vlasti necete znazi a kamoli svtiti

sad ti ponavljam da sam oko 4 iso kod daidze to je ona zgrada sto vise nje hoce da uredjuju neke staze do dzamije al cekaju da pindjo ode a da sam prije toga navraco kod onemana i pa3uma moje rijeci prije znaci da je to bilo prije 4 a kolko prije 4 napisacu ako ne svatis a ako svstis to ti samo mislis da si svatila

u bihacu nije SDP na vlasti mozada ce sad biti poslije izbora i meni je savrseno svejedno ko ce biti ali sad nije provjeri broj vijecnika pa ces viditi

treba vidjeti i guzice vijecnika HDZa odakle svako malo izviri ..... a kako oni jedu cudo krmetine eto ga

i danas am dobio upaljac ZA COVJEKA i nece u mojim rukama da krese il ja nisam cojek il dijelite fus robu i dus obecanja[/quote]

Sdp-ovci kre

[quote name='zilho' post='272122' date='30.09.2008, 22:48']tipicno SDPovski ne svataju obicnu recenicu a kazu da su procitali i odma svatili pa sine tvoji nisu svatili nikad nit ce kad scatiti i kad budete na vlasti necete znazi a kamoli svtiti

i danas am dobio upaljac ZA COVJEKA i nece u mojim rukama da krese il ja nisam cojek il dijelite fus robu i dus obecanja[/quote]
He he he tipično od Zilhe, ma to je tebi blizu zamjeni za ispravan (mercedes je mercedes pa nekad zakaže, dešava se to).
Boga ti, koji je kandidat po tvom mišljenju naj pošteniji?

[quote name='Walter' post='272402' date='02.10.2008, 13:34']He he he tipično od Zilhe, ma to je tebi blizu zamjeni za ispravan (mercedes je mercedes pa nekad zakaže, dešava se to).
Boga ti, koji je kandidat po tvom mišljenju naj pošteniji?[/quote]
najposteniji mi je razim jer jos nije imo priliku da se iskvari a kakav ce ostati ostaje da se vidi iako on pripada meni najmrzoj opciji SDP on mi je najposteniji

al jos jednom ponavljam ako bude nedlja lipa nema mene na izborima ode ja u planine ranom zorom i dolazim kasno navece jedino da ti dadnem punomoc da glasas za mene hahahahaha

da sam u bihacu glaso bi za onu zibiju jer na plakatu pise glasaj za promjenu zene il tako nesto ako moja zena ovo cita to su moderatori ispavili

i za bajram je iz amsterdama legalno doso staff tako da inspiracije nece faliti

i predizborna sutna ne vazi za forum

imal ovi komunjara gdje da se jave kolko vijecnika kolko glasova dete malo pricajte o tome

[quote name='zilho' post='273223' date='06.10.2008, 12:33']imal ovi komunjara gdje da se jave kolko vijecnika kolko glasova dete malo pricajte o tome[/quote]

po sada

[quote name='

[quote name='farko_Legenda' post='273227' date='06.10.2008, 11:43']nadam se da će SDP imati puno vijećnika jer su imali najpismeniju i najkonkretniju listu od svih... dajte malo sja

[quote name='farko_Legenda' post='273227' date='06.10.2008, 12:43']nadam se da će SDP imati puno vijećnika jer su imali najpismeniju i najkonkretniju listu od svih... dajte malo sja

[quote name='snake' post='273233' date='06.10.2008, 11:49']zao mi je sto ja necu biti u vijecu da prisustvujem tvojoj inaguraciji..[/quote]

A ja da budem jos iskreniji, ja LICNO bih volio da TI i jos neki drugovi budete na inauguraciji jer netreba se bojati intelektualne konkurencije., jer po mom skromnom misljenju da samo jaka konkurencija u opoziciji moze donijeti bolji rad...
A ako neko misli drugacije, onda ja stvarno nisam za demokratije...

[quote name='farko_Legenda' post='273227' date='06.10.2008, 12:43']nadam se da će SDP imati puno vijećnika jer su imali najpismeniju i najkonkretniju listu od svih... dajte malo sjašite sa tih komunjara, četnika i ustaša, od toga nemamo ništa... ako je ovaj naš grad-grad komunjara i vehabija, šta ćemo mi mladi ovdje????[/quote]
ja stavrno ne znam sta ces ti ovdje

ja cu njih prestati zvati komunjrama kad oni sami sebe prestanu tako zvati

dete ljudi navijajte za pa3uma da udje i de sabane to dobro nek tamo prebroje

[quote name='zilho' post='273236' date='06.10.2008, 12:06']dete ljudi navijajte za pa3uma da udje i de sabane to dobro nek tamo prebroje[/quote]

takodje navijam za gospodina pa3uma da udje u vijeće ... ako Bog da hoće ...

[quote name='lucky' post='273274' date='06.10.2008, 12:52']takodje navijam za gospodina pa3uma da udje u vijeće ... ako Bog da hoće ...[/quote]

Aminajmo da udje.. A nadam se da hoce...

[quote name='lucky' post='273274' date='06.10.2008, 12:52']takodje navijam za gospodina pa3uma da udje u vijeće ... ako Bog da hoće ...[/quote]

Mislim da bi se ovi iz SDP-a trebali odricati mjesta u vijecu dok na red ne dodje pa3um i snake ako zele svom hajru.

[quote name='Povjetarac' post='273282' date='06.10.2008, 14:01']Meni (još nepotvrđeno) javljaju da je ušao. Čestitam unaprijed.[/quote]

sta imaju da ti javljaju pa valjda ti znas je Ti uso il nije
a ti mislis aha a jooj mene