Jump to content
[I-B-R-O]

Socijaldemokratska Partija - Bosne i Hercegovine

Recommended Posts

[quote name='divlji_andjeo' post='271092' date='27.09.2008, 13:06']jedan moj post je isprintan i dan gosp.dervicu sa prijetnjom da ce ici na cik,ako se tako nastavi...

ma zbog cega bi on nekome polagao racune i oglasavao se politicki???

pa nije on nerko :lol:[/quote]

Drugarice ja imam osjecaj da si ti postala opsjednuta Nerkom,ili je mozda nesto drugo :huh:

zaljubila se ja u njega,a on me nece :lol:

il mozda sto me pvate fvajevi sto govove v...oni su zvocesti po pvavivu... :lol:

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='271327' date='28.09.2008, 09:26']Skup sinoć uuuuuuu što nas ima MAŠALA,Koja kolona vozila

Visoka delegacija podržala listu i Harbaša za načelnika zanimljivo Lipovača nije znao i nezna kako se kandidat SDA zove reko je neko ime Huši ili Juši[/quote]
dajte llipo te slike i snimke ja sam malo navratio nije bilo bas puno ljudi mora da su otisli u sturlic

lipovaca nesto prico o komunjarama veli moja mater da sta je ako nije komunjura

ja mislim da ste se i vi razocarali

[quote name='zilho' post='271350' date='28.09.2008, 11:45']dajte llipo te slike i snimke ja sam malo navratio nije bilo bas puno ljudi mora da su otisli u sturlic

lipovaca nesto prico o komunjarama veli moja mater da sta je ako nije komunjura

ja mislim da ste se i vi razocarali[/quote]

Ovaj komentar zaslu

[quote name='jedancoek' post='271352' date='28.09.2008, 11:58']Ovaj komentar zaslužuje samo osmjeh :D

Kola za Šturlić su plaćana 100KM, a ti se bez veze vozaš po čaršiji, takva prilika se ne propušta :D[/quote]
pa dug skuplji sam ja od 100

a smijeh je zdrav kazu lijecnici

a i nisam se dzabe vozao vec sam isao i vracao se sa teravije

al reko haj da vidim malo komunjare

bitno je da nije niko bio letvan

[quote name='deno_s' post='271365' date='28.09.2008, 11:34']jeste vala, samo su se puno potrosili bilo je preko 600 auta, a mozda neko nije htio novac...ha? :ap:[/quote]
Iskreno i nisu bila neka auta pa sumjnam da bi 30 % odbilo uzeti pare.Ovo je moja procjena a u stvarno stanje nisam upucen a i nesto me bas i ne interesuju pojedini detalji.Ima nesto drugo sto je puno tacnije a to je matematika 600 auta po 2 covjeka izidje 1200 ljudi a sumnjam da je bilo u Sturlicu 800.

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='271327' date='28.09.2008, 08:26']Skup sinoć uuuuuuu

[quote name='divlji_andjeo' post='271391' date='28.09.2008, 14:13']husimic :lol:

ipak si navrati,nesto ti meni cesto navracas na te nase skupove, da nisi cemu muhtac :D ???

jesmo,razocarali smo se sto nismo uzeli dvoranu,jer bi bila ispunjena do zadnjeg mjesta...

bom ako je teravija u 4 sata,super :lol:

vratimo se temi...

sinoc puna sala,vani jos duplo ljudi,visoka delegacija sdp-a prisutna bila,odrzala hovor,predstavljeni kanidati na visokom nivou... super program bio...

nije sto je moja stranka,al je sve bilo na nivou...

uostalom,vidjecete sutra poslije panorame ;)[/quote]
drugarice ja nikad ne idem od teme

oko 4 sam isao kod dajdze a prije toga sam isto navraco kod razima i jednog cojka

bolje se vi zapitajte kako koalirate sa SDA a cengic jos u toj stranci pa se vratite na postove koje ste pisali o tom istom cengicu pa cete viditi da neznate ni gdje ste a kamoli kuda ce te

i jos nesto u bihacu je SDA na vlasti a ne SDP tako da privilegije koje si SDP sam sebi prepisuje se nako nako

ovo zilho nisi pisao ti... nije moguce da ti ovako fino znas post napisati koji se shvati u jednom citanju...

a ja koliko znam u bihacu je vec 4 godine na vlasti sdp, sto se i vidi na svakom centimetru...

a oko 4 nikako nisi mogao ici kod razima i jednog cojka zato sto su oni bili sa mnom na putu za krupu ;)

[quote name='zilho' post='271400' date='28.09.2008, 14:34']drugarice ja nikad ne idem od teme

oko 4 sam isao kod dajdze a prije toga sam isto navraco kod razima i jednog cojka

bolje se vi zapitajte kako koalirate sa SDA a cengic jos u toj stranci pa se vratite na postove koje ste pisali o tom istom cengicu pa cete viditi da neznate ni gdje ste a kamoli kuda ce te

i jos nesto u bihacu je SDA na vlasti a ne SDP tako da privilegije koje si SDP sam sebi prepisuje se nako nako[/quote]

[quote name='divlji_andjeo' post='271412' date='28.09.2008, 15:37']ovo zilho nisi pisao ti... nije moguce da ti ovako fino znas post napisati koji se shvati u jednom citanju...

a ja koliko znam u bihacu je vec 4 godine na vlasti sdp, sto se i vidi na svakom centimetru...

a oko 4 nikako nisi mogao ici kod razima i jednog cojka zato sto su oni bili sa mnom na putu za krupu ;)[/quote]

Ajla, nemoj koristiti babin kompjuter :lol: ...pa zix naj lipse pise kad je ljut...

drage kolege SDP-ovci....

zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoju demokraticnost
zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoje pravo lice
zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoje prioritete

hvala Vam sto ste nam sve plakate poskidali po gradu (SDU Cazin) i na ta mjesta zalijepili svoje i zahvaljujem se vasem predsjedniku gosp. Dervicu koji je "gresku" pokusao ispraviti ponudom da ih vasi aktivisti polijepe na isto mjesto gdje su i bili i sto ste tako nisko pali da ste preko gosp. Harbasa pokusali intervenisati da Vas ne prijavimo OIK-u i da javno ne izlazimo s ovim u javnost.

drage kolege SDP-ovci, SDU Cazin Vam nije konkurencija, bar smo mislili da nismo, Vi se borite za desetak vjecnika, SDU Cazin za jednog. zaboravili ste da smo na istoj strani, ista ideoloska stajalista zastupamo, za iste stvari se borimo. znali ste da imamo ogranicen broj plakata jer smo novac za te svrhe dali za lijecenje nasim sugradjanima.

zahvaljujem Vam se jos jednom, sto ste pored milion plakata sda, asda, sbih, koji su Vam konkurencija, Vi nase plakate uklonili.

[quote name='bubamara' post='271717' date='29.09.2008, 12:00']drage kolege SDP-ovci....

zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoju demokraticnost
zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoje pravo lice
zahvaljujem Vam se sto ste jos jednom pokazali svoje prioritete

hvala Vam sto ste nam sve plakate poskidali po gradu (SDU Cazin) i na ta mjesta zalijepili svoje i zahvaljujem se vasem predsjedniku gosp. Dervicu koji je "gresku" pokusao ispraviti ponudom da ih vasi aktivisti polijepe na isto mjesto gdje su i bili i sto ste tako nisko pali da ste preko gosp. Harbasa pokusali intervenisati da Vas ne prijavimo OIK-u i da javno ne izlazimo s ovim u javnost.

drage kolege SDP-ovci, SDU Cazin Vam nije konkurencija, bar smo mislili da nismo, Vi se borite za desetak vjecnika, SDU Cazin za jednog. zaboravili ste da smo na istoj strani, ista ideoloska stajalista zastupamo, za iste stvari se borimo. znali ste da imamo ogranicen broj plakata jer smo novac za te svrhe dali za lijecenje nasim sugradjanima.

zahvaljujem Vam se jos jednom, sto ste pored milion plakata sda, asda, sbih, koji su Vam konkurencija, Vi nase plakate uklonili.[/quote]

Nemogu da vjerujem!!

[quote name='bubamara' post='271717' date='29.09.2008, 12:00']..
znali ste da [b]imamo ogranicen broj plakata jer smo novac za te svrhe dali za lijecenje nasim sugradjanima[/b].
..[/quote]

Svaka čast SDU Cazina , ova gesta je za svaku pohvalu.

Ko sačuva dostojanstvo u ovoj izbornoj halabuci , neovisno o izbornom rezultatu je pobjednik.

[quote name='jedancoek' post='271450' date='28.09.2008, 18:01'][img]http://www.sdp.ba/Repository/Files/Slike/2008/septembar/28/cazin%20v.jpg[/img][/quote]
neko mi reče, ne znam je li istina, da je lipovača pozvao, vjerovatno gre

[quote name='jedancoek' post='271754' date='29.09.2008, 13:53']He he, ma ni Gobels Vam nije bedel :D[/quote]

ozbiljno pitam, nije

Dio atmosfere :D

[img]http://img508.imageshack.us/img508/9813/lvir015mn2.jpg[/img]

[quote name='grga' post='271794' date='29.09.2008, 15:28']Ibro.imal Edited by [I-B-R-O]
rjeseno.