Jump to content
Asmir_ZG

Brisanje mojih postova...

Recommended Posts

u nedostatku argumenata ljudi naginju pretpostavkama i ovakvim suvislim recenicama (uzgred, ovaj tvoj komentar treba izbrisati, ako cemo po pravilima)... moram priznati, da kvocijent inteligencije nekih ljudi je stvarno na ne zavidnom nivou...

ako ti onaj post gornji nije bio jasan trebala si reci, razlozio bih ja njega pa objasnio svaki dio ponaosob!!

u nedostatku argumenata ljudi naginju pretpostavkama i ovakvim suvislim recenicama (uzgred, ovaj tvoj komentar treba izbrisati, ako cemo po pravilima)... moram priznati, da kvocijent inteligencije nekih ljudi je stvarno na ne zavidnom nivou...
ako ti onaj post gornji nije bio jasan trebala si reci, razlozio bih ja njega pa objasnio svaki dio ponaosob!!

<{POST_SNAPBACK}>

ko sto kazem neda maka svojih pametnih :)

...stvarno neko opet brise postove koji njemu ne odgovaraju...
...glup je ko je da je...

P.S.

...postovi nisu bili uvredljivog sadrzaja uopste...

z

...stvarno neko opet brise postove koji njemu ne odgovaraju...
...glup je ko je da je...
P.S.

...postovi nisu bili uvredljivog sadrzaja uopste...
z

<{POST_SNAPBACK}>

nije to samo kod tebe.. to se cesce desava.. mislim kuzim to ako su uvrijedljivi postovi da se brisu... to da... al sad uvjek brisati ono sto nekom od moderatora nepase je stvarno glupo... i dosadno vise B)

rockstaru sam ja izbrisao dva posta koja su glasila ovako "..bolesno.." i "sta "

signorinine, nisam brisao.. pozdrav.

ja sam isto u zadnje vrijeme mnogo postova obrisao..ne mogu se ni sjetiti od koga je sve bilo :D

e ja nisam niciji post brisala u zadnje vreme,nemam vremena zbog ocekivanja bebe :D

Svima mora biti jasno da moderatori odredjene teme brisu postove koji ne pasu toj temi, koji su uvredljivi ili KOJI PRELAZE ILI SU VEC PRESLI U CHAT

Cak i neke uvredljive postove moderatori preprave, ali ovo ostalo se ne tolerise.

Halalite, ali tako mora biti

rockstaru sam ja izbrisao dva posta  koja su glasila ovako  "..bolesno.."  i  "sta "

signorinine, nisam brisao..  pozdrav.

<{POST_SNAPBACK}>

...onda brisi SVIMA slicne postove...

z

Bila greska :D uredu sve sad.

<{POST_SNAPBACK}>

za buducu ljecnicu.... greske mogu kostati nekog zivota pa pazi :)

joj pa **bem ga ja , nije valjda da nijedan moj post nepase na temu.... :angry: znate sta izbrisite skroz moj nick sa ovog foruma... ja se ovdje vise nevracam zbogom :angry:

Ma shutite nekad je i dobro kad neko izbrise post. ILi kad ga prepravi. nekad neke ruzne stvari u huju kazemo napisemo. I kasnije kad samo to citamo, vidimo kako smo nekad ono fuj..
Netreba se raja ljutiti oko toga!

moji ako se brisu a nisam primjetio nema razloga da se ljutim jer sigurno to rade iz nekog razloga sigurno nikad bez razloga il npr sto njima ne pase

zato sto se prepucavas sa ramom (cini mi se), sto nema nikakve veze sa temom... i njegov post je izbrisan. ubuduce koristite privatne poruke

zato sto se prepucavas sa ramom (cini mi se), sto nema nikakve veze sa temom... i njegov post je izbrisan. ubuduce koristite privatne poruke

<{POST_SNAPBACK}>

okay to jes,mada ramo nije imo pojma do danas da ista pisano,samo sam opisivo neke stvari al nea veze..int.sto mi je drugi oko 25postova izbrisano,neznam gdje i pod kojim themama al ih je oko 25zbrisano..?

neke teme su brisane pa su ti postovi vjerovatno na taj nacin izbrisani... nece se ponoviti jer se teme sad samo zakljucavaju

signorina evo ti moji 100 nemoj ici :D

<{POST_SNAPBACK}>

ko da je meni stalo do ovih jebeni postova... ebem ti to izkljucite to skroz pa nece bit problema

Ljudi,
postovi se brisu svi oni koji prelaze u chat, isto je tako doslo do greske, neke su teme obrisane pa su tisli i postovi koji su na njima bili.

postoji mnogo djecaka i djevojcica koji su frisko dosli na ovaj forum, te se trude nabit sto vise postova te nam unistavaju interesantne teme chatanjem.
normalno i nas nekada povuce da damo neki komentar u vezi toga chatanja ali moderatori sve to srecom brzo regulisu pa teme nekako opstanu.

Nemojte zamjeriti sto se brise, ali jedino tako ovaj forum moze ostati FORUM a ne CHAT.

odes na Moje opcije, na lijevoj strani ima "izmjeni avatar" pa stavi neki ponudjeni ili uploduj svoj