Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Kvalifikacije za SP 2010 (Juzna Afrika)

Recommended Posts

[b]Radije diskvalifikacije, nego bruka[/b]

Obraćamo vam se otvorenim pismom kako bi i javnost bila upoznata i upućena u veliki problem o kojem će Izvr

Evo definitivno je pala i "bastia" zvana FS BiH...
Izvršni odbor je pod pritiskom javnosti i navijača [b]razriješio dužnosti sve stručne kadrove izuzev selekcije U-17...[/b]
Javno su pozvani svi igrači da se odazovu pozivu budućeg selektora, a lično mislim da će od danas biti bolji dani za BH nogomet...

citam da idu i optuznice protiv Muniba Usanovica i Miodraga Kuresa ...

[quote name='lucky' post='202076' date='Dec 19 2007, 13:52']citam da idu i optuznice protiv Muniba Usanovica i Miodraga Kuresa ...[/quote]
Valjda je to dovoljan razlog da se i oni smijene/povuku..

Nadam se da ce se potpisnici vratiti a 100% garancija za to je ako Sergeja Barbareza imenuju novim direktorom reprezentacije.

Nadam se da ce su u upravi i oko reprezentacije pojaviti neka od imena kao sto su Mirsad Hibic, Muhamed Konjic, Elvir Bolic, Edin Mujičin,Meho Kodro, Faruk Hadžibegic, Mehmed Bazdarevic, Dusko Bajevic...

ma Sergej samo ako preuzme ista u nasoj selekciji svi ce se vratiti. Ljudi ga previse postuju, i jedna rijec od njega i svi dolaze.

Nadam se da bi za afriku mogli putovati, i ako smo opet zakacili grupu jaku, ali jebiga nema vise slabi ekipa, protiv svake se mora igrati punim. Belaj je sto samo prvi ide dalje i paar drugi najbolji, ali mozemo mi to postici ako se krene dobro, jer nismo losi kad svi nasi profesionalci igraju.

[quote name='safet susic' post='202079' date='Dec 19 2007, 16:12']Valjda je to dovoljan razlog da se i oni smijene/povuku..

Nadam se da ce se potpisnici vratiti a 100% garancija za to je ako Sergeja Barbareza imenuju novim direktorom reprezentacije.

[b]Nadam se da ce su u upravi i oko reprezentacije pojaviti neka od imena kao sto su Mirsad Hibic, Muhamed Konjic, Elvir Bolic, Edin Mujičin,Meho Kodro, Faruk Had

[quote name='elo' post='202096' date='Dec 19 2007, 17:47']ma Sergej samo ako preuzme ista u nasoj selekciji svi ce se vratiti. Ljudi ga previse postuju, i jedna rijec od njega i svi dolaze.[/quote]

Ako bi Sergej dosao, mozda bi se i Braco opametio i dosao zaigrati za svoju reprezentaciju...

[quote name='lucky' post='202320' date='Dec 20 2007, 17:41']sve prave osobe ... samo da se htjednu prihvatiti posla i dovesti nase igrace u red ... i disciplinirati ih ...[/quote]
Ovi nasi stručnjaci vole pametvati sa strane a kad se trbea prihvatiti posla svaki se izmiče.

U slučaju da buduci direktor bude Barbarez misli da je onda 100% povratak potpisnika.

Sto se tiče selektora tu bi volio vidjeti neke od bivsih igrača reprezentacije!!!

[quote name='safet susic' post='202453' date='Dec 21 2007, 16:22'][b]Salihamid

[quote name='safet susic' post='202357' date='Dec 20 2007, 23:35']Ovi nasi stručnjaci vole pametvati sa strane a kad se trbea prihvatiti posla svaki se izmiče.

U slučaju da buduci direktor bude Barbarez misli da je onda 100% povratak potpisnika.

Sto se tiče selektora tu bi volio vidjeti neke od bivsih igrača reprezentacije!!![/quote]

i ja bih volio da imamo jednog od bivsih igraca sa dovoljnim trenerskim poslom ...
ali ipak bi volio da se dovede jedan od dobrih strucnjaka sa jakim autoritetom i da u od nasih igraca napravi igrace koji i jesu ...

[quote name='Ajdinho' post='202734' date='Dec 24 2007, 11:13']A za tvoju informaciju ovo je cijeli tekst BHF-a, a ja znam da je preuzeo Dizon.
Ja licno bih volio da bude stranac a najboje rijesenje je Lothar Math

Ako Kranjcar bude nece nam biti dobro. Ista prica kao do sad.
Zna se da Dominkovic podhitno zeli dovesti Kranjcara.
A Kranjcar i Pasalic su dobre kolege, tako da je za mene svako ok osim njega.

[b]Kodro objavio spisak[/b]
Izbornik nogometne reprezentacije BiH, Meho Kodro objavio je spisak od 18 igrača na koje računa za prijateljsku utakmicu protiv Japana koja se igra 30. ovog mjeseca.
Na spisku se nalaze sljedeći igrači:
Vratari: Kenan Hasagić (Buyuksehir), Almir Tolja (FC Saba Battery),

Obrana: D

[font="Verdana"][size=3][b]BiH protiv