Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Razlozi zbog kojih bi se rastali?

Recommended Posts

[quote name='beauty' post='196467' date='Nov 27 2007, 11:51']:lol: sram vas bilo

Ja nezelim jos ni razmisljati o rastanku, samo smo poceli ;)[/quote]

jok zene tako vec odavno razmisljaju o muskima, zastrasujujce da su i oni poceli sad :D

[quote name='EcI PeCi PeC' post='196478' date='Nov 27 2007, 13:35']jok zene tako vec odavno razmisljaju o muskima, zastrasujujce da su i oni poceli sad :D[/quote]

ma zastrasujuce je da obe strane tako razmisljaju, glupo zvuci ali ima taki slucajeva :P

Ja mislim da bi mogla sve oprostiti, ali kad bi me prevario s nekom drugom za mene bi bilo gotovo za sva vremena...

za sve te stvari sto ste nabrojali postoji jedna rijec a to je oprost......sad je ostalo stvar pojedinca.....ja sam osoba koja moze svasta trpiti sve do jednom........i jos jesto......nebi nikada prihvatila da ozeni jos jednu pored mene....

moj koji bude potpisace predbracni ugovor sta ce u njemu pisati dogovoricemo se :D

kad bi skuzila, da gleda mog sina kako netreba!!

ne razvod, nego bi se halalio zivotom.

a ovo ostalo sve zavisi od situacije!!

Guest
U braku je vazno da se zivi zajedno...da nevuce svako na svoju stranu...svako grijesi...i neke mu stvari treba oprostiti...ja mislim kad bi me prevario da bi bio odmah kraj...to nebi mogla trpiti nikako...

Za druge stvari vrijedi popricati sa bracnim partnerom...ako mu nemozes dokazati i ako nema drugog izlazka iz te situacije onda bom razvod braka...(primjer kocka, alkohol itd.)

A cula sam za pojedine zenske dok se malo svade covjekom odmah bjeze...pa brete nema toga da se dvoje u braku nikad posvadjali nisu...Treba biti pametan popricati i pomiriti se (naravno mislim na "normalnu" svadju da nevrijedja moje itd.). Kad bas vise nikako neide onda nek se razvedu..
Ja kad imam momka ja se s njim znam prepirati :D al opet kad se dvoje vole, vole se :D pa vole se nekad malo i pocorvati :P

Ah brete nemozes nikako biti pametan...nedaj boze nikom...al sve ce mo mi to skuziti ako dodjemo ikad u tu neugodnu situaciju...kazem jos jednom nedaj boze nikom...treba se za brak i boriti a ne odmah baciti sve na jednu hrpu...

e sad da curcama kazem nesto, nemislite da pametujem. LA de se prvo udajte pa poslije godinu dana dodjite ovdje na temu i postajte!!

[quote name='EcI PeCi PeC' post='212371' date='Feb 8 2008, 12:22']e sad da curcama kazem nesto, nemislite da pametujem. LA de se prvo udajte pa poslije godinu dana dodjite ovdje na temu i postajte!![/quote]

e sad da i ja tebi, zeni , kazem nesto i nemoj misliti da pametujem i slicno.. de se opet udaj pa kad provjeris gleda li tvog sina kako netreba dodji na ovu temu i postaj!! poz

Ja se nikad ne bih rastala zbog svekrve.. a jooj nema sanse!
Nit bi dala da me neko tuce, pravi budalom, vara itd..ne hvala!

Ok je, ako partner nekad izadje s drustvom..ali da ide svake sedmice..nebi to mogla podnijeti..

Sto se tice razvoda, treba se dobro prokontat, da se nebi jednog dana kajao. A jos gore ako imas dijete!

[quote name='zilho' post='196437' date='Nov 27 2007, 10:15']ako se udeblja preko normale (moji standardi)
ako naleti bolja
ako mi zabrani druziti se se sa ostalim papucarima e to je zadnje

ode ona nane[/quote]

[size=5]POTPISUJEM[/size]

:) ebo ti to kad morash curi ili ^^zeni rasploagat sta kako kude dje ma daj jes jes .. nosi je u vrag :S

previse gledanja tv i drzanja daljinskog,pretjeran izlazak sa kolegicama ili izlazak sama vise puta na muzike,simulacija da je bolesna,laz da je nesto uradila a govori u oci da nije,sjedenje za pc-yem dugo vremena jedino ako je nesto vazno,vala i to sto zilho kaze pretjerana hrana i debljanje,nevolim depresivne zivcane i kompleksivne osobe :) za ocijukanje drugih muskaraca i da nekazem,et sa ovakvom bi okoncao brak odma :) posto mnoge znaju biti munafici pa sakrit svoje pravo ja zato odma na test,haha

[quote name='x-men' post='214053' date='Feb 14 2008, 14:16']previse gledanja tv i drzanja daljinskog,pretjeran izlazak sa kolegicama ili izlazak sama vise puta na muzike,simulacija da je bolesna,laz da je nesto uradila a govori u oci da nije,sjedenje za pc-yem dugo vremena jedino ako je nesto vazno,vala i to sto zilho kaze pretjerana hrana i debljanje,nevolim depresivne zivcane i kompleksivne osobe :) za ocijukanje drugih muskaraca i da nekazem,et sa ovakvom bi okoncao brak odma :) posto mnoge znaju biti munafici pa sakrit svoje pravo ja zato odma na test,haha[/quote]

[b]haha de se ti prvo ozeni celo, pa cemo onda o razvodu braka :P :D[/b]

[quote name='x-men' post='214053' date='Feb 14 2008, 15:16']previse gledanja tv i drzanja daljinskog,pretjeran izlazak sa kolegicama ili izlazak sama vise puta na muzike,simulacija da je bolesna,laz da je nesto uradila a govori u oci da nije,sjedenje za pc-yem dugo vremena jedino ako je nesto vazno,vala i to sto zilho kaze pretjerana hrana i debljanje,nevolim depresivne zivcane i kompleksivne osobe :) za ocijukanje drugih muskaraca i da nekazem,et sa ovakvom bi okoncao brak odma :) posto mnoge znaju biti munafici pa sakrit svoje pravo ja zato odma na test,haha[/quote]

ohaaa.. dragi celoo.. pa ti navede toga, zar joj imas u planu sve zabraniti? :D
fakat.. kad procitam podrugi put, nisi ni benesto napisao, sve pretjerano, nevalja..

razloga zbog kojih bi se rastala u mene su pretjerana ljubomora, sefiranje, a sta nikako nepodnosim laz u oci.. a prije rastanka bi pricala osobom, rekla, heej, to neide tako.. i onda, ako neshvata..

razlog zbog kojeg da prekinem vezu mislim da je varanje na prvom mjestu...onda lazi i petljanje to mi je nesto grozno..ako imas reci nesto reci brete cega se bojis..
ima toga jos ali sramota me sve napisati da nebi narod mislio da sam sebicno ljubomorna.:D

jedini razlog je laz..jer rekla sam mu sve bi mu oprostila nista mu ne branim..sto se mene tice nek se jebe s drugom kaze"jebga bio mi cejf" necu mu nista reci..nek pusi pije nek se droogira ako mu je volja al laz mrzim .ja sam covjeku priznala da imam drugog jer mrzim lazi..i zato kazem samo laz nebi mogla oprostiti

[quote name='bebacha' post='216362' date='Feb 23 2008, 00:05']jedini razlog je laz..jer rekla sam mu sve bi mu oprostila nista mu ne branim..sto se mene tice nek se jebe s drugom kaze"jebga bio mi cejf" necu mu nista reci..nek pusi pije nek se droogira ako mu je volja al laz mrzim .j[b]a sam covjeku priznala da imam drugog[/b] jer mrzim lazi..i zato kazem samo laz nebi mogla oprostiti[/quote]

to onda nije nikakav cojek!!!

[quote name='bebacha' post='216362' date='Feb 22 2008, 23:05']jedini razlog je laz..jer rekla sam mu sve bi mu oprostila nista mu ne branim..sto se mene tice nek se jebe s drugom kaze"jebga bio mi cejf" necu mu nista reci..nek pusi pije nek se droogira ako mu je volja al laz mrzim .ja sam covjeku priznala da imam drugog jer mrzim lazi..i zato kazem samo laz nebi mogla oprostiti[/quote]

hmmm, ako mu to sve "dozvoljavas" zasto bi te lagao?
Valjda ce ti sam doci i reci, bio sam sa ovom i popijo sam toliko,
i sta ja znam.