Jump to content
Sign in to follow this  
EcI PeCi PeC

Ljudstvo na forumu

Recommended Posts

[quote name='clark gable' post='194643' date='Nov 20 2007, 14:33']ma samo baljezganje u bezveze.. [b]istresas po forumu svoje intimne stvari [/b]i onda ocekujes da niko ne traca po carsiji o tome, gdje veza.. danas forum posjeti preko 100 gostiju, a gdje su clanovi.. zna se sta je za foruma a sta su privatne stvari..

ko se je to odvajao na partiju, ja sam bio i nije bilo nikakvih odvajanja, osim onih koprivljanja a i njih smo zvali da dodju kod nas..

@beauty, eto ti prva prozivas ljude po forumu i onda se cudis sto se i sta se prica, pogledaj starije teme sta si pisala i kako si pisala i onda ne mozes ocekivati da ljudi ne tracaju..

ljubavne forumske afere su dobre i bajne, dok se ne zavrse, a onda po obicaju i jedno i drugo prica o onome prvom/drugom.. takav udarac treba da znas da primis..[/quote]

Cek, onda je forum samo za to tu da jedno drugo zajebavamo jel, forum nije za to tu da o necem diskutiramo pa i neka su intimne stvari, ja sam na dosta foruma prijavljena i svugdje se moze fino raspravljati bez toga da ti neko ubaciva glupost u temu, jedino na cazinskom forumu to nefunkcijonise. :rolleyes:

a pustimo mene, ja dobro znam sta sam i gdje sam sta pisala. nekazem da sam trebala, al kontala sam et ajd diskutiramo nisam znala koliki seljaka ovdje ima :rolleyes: sad znam!!!

[quote name='clark gable' post='194644' date='Nov 20 2007, 14:34']haha, a vidis, eto to si napisala zato sto ti imas privatnih stvari nerasciscenih s tom osobom..[/quote]

:lol: al do toga je doslo preko foruma.. al kako god nek ostane ovako, men nesmeta, ja sam samo napomenula :^^:

vi prvo morate znati da je cazin mala sredina i da se sve o svakome zna, i jos uvijek smo dosta konzervativni, nesto sto je u austriji normalno ovdje nije..

pa ja sam do sad normalno diskutovao,ne znam u cemu je problem, zezao se na DU, normalno diskutirao na ostalim podforumima, nekad se i zakacim al' sta ces, ne pravim od toga neki bauk, nekad nesto naucis od drugih, nekad se nasmijes, kako kad..

ne mozes nekoga nazvati seljakom ako ne dijeli isto "PROSVIJETLJENO" misljenje kao ti.. samim tim si mu dala povoda da te napadne uzimajuci kao argumente sve tvoje prijasnje postove u kojima tako bajno opisujes sebe i..

[quote name='clark gable' post='194648' date='Nov 20 2007, 14:48']vi prvo morate znati da je cazin mala sredina i da se sve o svakome zna, i jos uvijek smo dosta konzervativni, nesto sto je u austriji normalno ovdje nije..

pa ja sam do sad normalno diskutovao,ne znam u cemu je problem, zezao se na DU, normalno diskutirao na ostalim podforumima, nekad se i zakacim al' sta ces, ne pravim od toga neki bauk, nekad nesto naucis od drugih, nekad se nasmijes, kako kad..

ne mozes nekoga nazvati seljakom ako ne dijeli isto [b]"PROSVIJETLJENO"[/b] misljenje kao ti.. samim tim si mu dala povoda da te napadne uzimajuci kao argumente sve tvoje prijasnje postove u kojima tako bajno opisujes sebe i..[/quote]

Mojne me jope sad provocirat :icon_cheesygrin:
skontala sam sta hos da mi kazes! :^^:

Evo da i ja kao isto jedan od prvih clanova foruma kazem svoje misljenje. Ovo sto se tebi eci dogodilo je osobno i ti si to prihvatila tako, neko bi mozda jos burnije reagirao. Necu da ulazim u kulturu osobe koja ti je to rekla, svi sami to mozemo procijeniti. Ali sto se tice ljudstva na forumu... I prije se ulazilo u zestoke rasprave, pogotovo na politici i na LJZS ali od prije godinu-dvije su stvarno pocela vrijednja na brojnim temama... ljudi su se nazivali kurvama, krali su se nickovi, predstavljali krivo, pocele se cak pripreme raditi za "tucu u zivo"... uglavnom sve one gluposti koje nam uopce ne trebaju. Imamo odlican forum i vecina ekipe je ok. Kazem vecina, jer za mene osobno, stvarno ima ljudi cije misljenje nikad necu moci razumjeti (i pri tom ne mislim na kemu jer je on starosjedilac i bivsi komsija sa kojim se raspravljam od samih pocetaka foruma, pa i prije :lol: :lol:).
Ali opet mozda je ok da sve izidje ovako javno na forumu onda barem znas ko je kakav prije nego sto ga sretnes u zivo, pa se ne moras sokirati poslije :^^:
Ne kazem da je prije sa manje ljudi forum bio bolji, ali ako nista, mozda je bas zbog broja ljudi bio nekako kulturniji i prisniji. Sad se doslovno po ljudima puca iz svih oruzja, al' eto..

forum nece i nesmije propasti zbog odlaska nekog clana ... privatne prepirke izmedju pojedninih clanove mi nesmetaju ... bilo ih je i bit ce ih uvijek ... nekulturnih ljudi je bilo i biti ce ih dok je svijeta ... moramo svatiti da pristupanje forumu nekog neznaci da je i automatski prosvijetlejen i da ce znati voditi dijalog sa nekim drugim clanom foruma...
neznam ja sta ce biti sa forumom kada je odlucim da odem ... cujem da se je pripremio i plan za gasenje stranice cazin.net ... :D zato moram dobro razmisliti ... nije meni do mene :D meni je zao drugih forumasa i posjetitelja koji bi ostali bez foruma i stranice na kojoj bi se mogli informirati ...

[code]Spominjanje necijeg djeteta u kontekstu sala o pedofiliji nije lijepo! Vjerujem da nisi mislio onako kako su te optuzili tamo, ali opet moram ti uputiti opomenu. Da si kojim slucajem to uradio s losom namjerom bio bi banovan, ovako bez suspenzije![/code]

Meraba, sta je ova eci nalagala admin teamu da je meni znati majketi, de sad najđe pedofile ... ccc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,369
  • Create New...