Jump to content
Sign in to follow this  
EcI PeCi PeC

Ljudstvo na forumu

Recommended Posts

Ovako temu cu postaviti ovdje..

Ako neki od mod ima osjecaj da joj je nedje drugo misto nek je prebaci..

Vec par dana, slusma ove malo zrelie i pametnije forumase, kako forum postaje djeciji vtrac. Kako se nema sa kim progovoriti.

Meni forum bio svako jutro kao da sam u Cazinu. neko posebno znacenje imo..

Do sinoc...

Imola,zilho apolo jedancoek ja mi smo diskutovali prvo o homosexualnosti po Cazinu. Niko nikog nevrijedja niko nikog nedira nit provocira..normalna zdrava diskusija odrastli ljudi koji to akceptiraju i toleriraju djelomicno.. kako god..
Kroz razgovor kazem ja tim gore navedenim haj bolje nam shutati imamo svi djecu, sta znamo sta nas ceka..
Da bi doktore meni na to reko
u tom stilu kao pa povedi svog sina kod tog svog prijatelja pedera na lekcije.
Moja reakcija je bila burna..
Nedo bog da mi to u oci reko negdje u zivo. On bi brze dobio flasu u glavu nego sto bi to izustio..

Nije sad sto je jedno neiskusno razmazeno deriste upotrijebilo tako te ruzne pedofilsko orijenitisane rijeci.

nego vise me zabunili ovi admini i mods..

ja kriva ispala, mene banuju..

I onda vratim film par mjeseci unatrag kad je Zelka svog sina dobila. I kad njoj lik na SB kaze, kao je lijpo vrijeme u Ljubljani da moze sa svojim [color="#ff0000"]pascetom[/color] sad fino setati...

Bom od Ibre nekako ispalo da nas dvije lazemo... Iako je ta osoba x prije toga pitala zelku dali je to stvarno istina da je rodila i citavo vrijeme se pricalo o njenom sinu..Kao nije to tako receno vjerovalo se tim nekim jaranima..

To nisu male stvari, neko je spreman za svoje djete i da ubije!
Ja cu forum od sinoc malo umanjiti ako ne prekinuti..

I stvarno se dodje do toga misljenja kao sto vecina ZRELIJI forumasa djeli, moras ADminima guzu lizat da nemas ovakve frke...
Kako ko!

ovo bi trebalo spojit sa temom RESPEKT ,jer nemaju oni respekta izgleda tako ni kod kuce prema starateljima svojim,,sve nestoo prenapuhano koda su pokupili svu pamet svijata,jes da ima je vise na raspoloaganu nego nama u naism godinama al previse pametuju i puste jezik..

nazalost sam upoznala na svojoj kozi ovo sto se cijenjenoj forumasici eci peci pec desilo,koja moze vecini mladjih forumasa davati lekcije o zivotu....

forum je iskreno postao djeciji vrtic,ne samo sto dobna granica novoprispjelih clanova se spusta,vec zbog toga sto se vec postojeci clanovi,koji bas i nisu u grupi djeca,ponasaju upravo tako,kao djeca...sto iskreno dovodi do zabune,vecinu,hajmo reci ozbiljnijih lica na forumu...

najgore od svega je sto admini,jer modovi to ne mogu raditi,banuju neke osobe s foruma,na osnovu jaranstva s drugom stranom,sto nije fer...bar prema uvrijedjenoj strani...

to sto se desilo sa Zelkom i malim Enejom zna takoreci cijela carsija,jer vecina raje iz carsije i visi na forumu...tu u citavoj prici,doticnom gospodinu koji je to rekao nije urucena ni opomena ni nista...prosao je takoreci nekaznjeno...

da sam ja to uradila,ne bih mogla prismrditi forumu narednih pola mjeseca...

jadno je sto pojedini admini prave segregaciju forumasa na principu carija-provincija,sto je veoma jadno...

kad se sagleda,pojedini carsijski forumasi ne znaju dvije ciste progovoriti,a imaju neke povlastice na forumu...

da se vratim na temu,da ne bi bilo evo je opet ganja mod,kao sto se to desava u vecini slucajeva kad se spomene segregacija forumasa...

pojedini mladji clanovi se stvarno trpaju adminovima radi nekih beneficija na forumu,pristupa mod forumu i ostalim cakama...a admini isto tako olako prelaze preko njihovih izleta pred nekim ozbiljnijim clanovima (sto je slucaj teme)...i banuju uvrijedjenu stranu...

glupo je to,sto ma koliko se trudili da budu aktivni na forumu,i njihov forumski staz,te poznavanje vecine forumasa,pojedini forumasi budu ustvari na forumu predmet sprdancije i zajebancije pojedinaca...

:arf:

bio sam ucesnik diskusije ... ali sam poslije otisao radi obaveza ... sve je bilo u duhu normalne konverzije dok sam ja bio tu ... sta se je poslije desilo neznam ... ali se u potpunosti slazem sa Eci i divljim andjelom ...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='194356' date='Nov 19 2007, 11:34'][b]I stvarno se dodje do toga misljenja kao sto vecina ZRELIJI forumasa djeli, moras ADminima guzu lizat da nemas ovakve frke...[/b]Kako ko![/quote]

vala bas, al to je znatno vec odavno!

eh, rado se sjecam onih forumski dana prije 3 il 4 godine, kad je sve bilo ok, kad si mogo fino diskutirati bez vrijedjanja ili glupi izjava drugih.
al toga vise nema, ja mislim da se nece nikad vise ni vratit, nije ni cudno sto svako malo neko napusta forum!

pricaju o pravilima, a pasove admina imaju neke extra osobe kuzis. a pricaju o pravilima.
i te neiskusne osobe onda neke odluke donose a nisu ni svjesne koju su lavinu sa tim izazvale..

Ibro u mojim ocima se samo nedostatak ljudstva kod tebe ponovo pokazo..I to ti kazem u oci bez okolo naokolo..
Sam sto drugima dobro oci mazes..
Vi pricate o redu. postavite red prvo tim insanima ako ih mozemo tak nazvat oko sebe.

Ovu temu nisam postavila da ovdje to rijesim.. Nego da kazem da to nemoze tako i nedie..
Neznam kako ce se sve to zavrsiti! Neznam...Stvarno neznam, jer me ovako nikad niko uvrijedio nije. I to je velika velika stvar, a Cazin jako mala carsija.

Onda prijetnje kao zauvjek ban sa foruma!! :) Izvolite

mnogi SB shvataju kao mirc,pa kad opletu po njemu,nemaju mjere...al to admini zanemaruju,iz kolegijalnosti prema pojedinim flooderima...

slicna situacija sa mojim postom na temu tose proeski i blamaze,kojeg ja 3 puta postavljam i 3 puta taj isti bude obrisan...prvi put ga je lollipop obrisala,poslije sam izgubila ceif da kopam ko je obrisao...kad vec doticni/a nije imao/la muda da se obrati pp-kom,a post je bio na mjestu,za razliku od pojedinih...

ako vec adminovi postavljaju pravila foruma,pa nek se onda istih i drze...i ne sole previse pamet kako sta ide...mislim,kako da ocekuju da cu se ja,eci ili neko drugi od forumasa pridrzavati toga da nema konkretno zajebancije na SB kada se oni ne pridrzavaju...konkretno ibro???kojem kako vidim guzica cista od prevelikog lizanja forumasa kojima treba ili mod ili neke beneficije...tuga,cemer,jad,na to se svodi ovaj nas forum...ako nisi dobar s ibrom,ne nadaj se da ces biti zamijecen na forumu...

a ne smije priznati da je moj mod skinuo...i to mi je neki mudonja...

Andjele meni sad kazu da se drzim visoko.. neakceptiram i nepodrzavam mladez..
Koliko ti imas godina?? Jesam li ja tebi ikad ista ponizavajuce u vezi tvoji god i karaktera rekla???
AL ti nisi razmazeno dersite za kojim se svaka mrvica nosa i kojoj se ugadja. Ti imas zivotna kajasa u rukama. Stobom se moze!

Radi se o tome sto ovdje na forumu ima par osobe lkoje sa svojom samom pojavom jako jako dosta prostora zauzmu.. :) i to ponekima nepase...

Da bar stoje iza postupaka sve bi to opet nekako se dalo rijesiti...

[quote name='lucky' post='194360' date='Nov 19 2007, 11:40']bio sam ucesnik diskusije ... ali sam poslije otisao radi obaveza ... sve je bilo u duhu normalne konverzije dok sam ja bio tu ... sta se je poslije desilo neznam ... ali se u potpunosti slazem sa Eci i divljim andjelom ...[/quote]

i ja sam bila na pocetku u diskusiji i ko sto lucky kaze sve je bilo u normali, poslje nisam vise pratila SB jer sam trazila nesto po netu..

samo cu reci da sve sto je napisano da je istina, npr: ta doticna osoba sto je nazvala Zelkino djete pascetom i ne samo to kolko znam tu ima jos i jos..sa vise osoba sa foruma je bila ili je jos u sukobu, dan danas kako mu pase napada raju ..i ko sto hance rece, da je to ko od nas takav frcio bi sa foruma godinama ili ko sto je Eci sinoc odbranila se i zavrsila ona sa banom.

pozz

[quote name='EcI PeCi PeC' post='194371' date='Nov 19 2007, 12:56']Andjele meni sad kazu da se drzim visoko.. neakceptiram i nepodrzavam mladez..
Koliko ti imas godina?? Jesam li ja tebi ikad ista ponizavajuce u vezi tvoji god i karaktera rekla???
AL ti nisi razmazeno dersite za kojim se svaka mrvica nosa i kojoj se ugadja. Ti imas zivotna kajasa u rukama. Stobom se moze![/quote]

eci ja sam relativno mlada i zelena,naspram tebe i pojedinih forumasa...19 godinica,ali sam pocela forumati sa 15-16,takoreci da sam starosjedioc...

al kad pogledam recimo zvrk-hanumu,i njene postove,te prepucavanje pojedinih forumasa,starijih,da je ona mlada i da nema pojma..zapitam se jel na to spala "nasa pamet"??da bude necijenjena...

znam da mi ti nikada nisi nista rekla,s cim bi potcjenila moj integritet i uvrijedila moju licnost,na bilo koji nacin...sto vecina forumasa radi potcjenjujuci neke moje rijeci i krivo tumaceci...sto je vrlo ruzno i tuzno...

ponavljam,raja je segregirana na ovom forumu,po raznoraznim osnovama,sto je vrlo ruzno... i sto se da primijetiti na partyjima i grupnjacima,kada se stvaraju grupe i jedni druge gledamo haman preko nisana,i potezemo za rijecima "vidi onog,ili ovog"...sto je vrlo ruzno,jer ovdje vazimo za zajednicu...

mislim,sta bi forum bio bez clanova - aktivnih,koji dio svog vremena ostave ovdje...

napominjem,ako se nastavi ovako,clanovi ce poceti odlaziti,i onda cemu nam ikako i forum,ako ce tu biti samo adminovi???

[quote name='EcI PeCi PeC' post='194356' date='Nov 19 2007, 10:34']Ovako temu cu postaviti ovdje..

Ako neki od mod ima osjecaj da joj je nedje drugo misto nek je prebaci..

Vec par dana, slusma ove malo zrelie i pametnije forumase, kako forum postaje djeciji vtrac. Kako se nema sa kim progovoriti.

Meni forum bio svako jutro kao da sam u Cazinu. neko posebno znacenje imo..

Do sinoc...

Imola,zilho apolo jedancoek ja mi smo diskutovali prvo o homosexualnosti po Cazinu. Niko nikog nevrijedja niko nikog nedira nit provocira..normalna zdrava diskusija odrastli ljudi koji to akceptiraju i toleriraju djelomicno.. kako god..
Kroz razgovor kazem ja tim gore navedenim haj bolje nam shutati imamo svi djecu, sta znamo sta nas ceka..
Da bi doktore meni na to reko
u tom stilu kao pa povedi svog sina kod tog svog prijatelja pedera na lekcije.
Moja reakcija je bila burna..
Nedo bog da mi to u oci reko negdje u zivo. On bi brze dobio flasu u glavu nego sto bi to izustio..

Nije sad sto je jedno neiskusno razmazeno deriste upotrijebilo tako te ruzne pedofilsko orijenitisane rijeci.

nego vise me zabunili ovi admini i mods..

ja kriva ispala, mene banuju..

I onda vratim film par mjeseci unatrag kad je Zelka svog sina dobila. I kad njoj lik na SB kaze, kao je lijpo vrijeme u Ljubljani da moze sa svojim [color="#ff0000"]pascetom[/color] sad fino setati...

Bom od Ibre nekako ispalo da nas dvije lazemo... Iako je ta osoba x prije toga pitala zelku dali je to stvarno istina da je rodila i citavo vrijeme se pricalo o njenom sinu..Kao nije to tako receno vjerovalo se tim nekim jaranima..

To nisu male stvari, neko je spreman za svoje djete i da ubije!
Ja cu forum od sinoc malo umanjiti ako ne prekinuti..

I stvarno se dodje do toga misljenja kao sto vecina ZRELIJI forumasa djeli, moras ADminima guzu lizat da nemas ovakve frke...
Kako ko![/quote]
Slusaj ti zenska glavo, ko sto ti je Apolo sinoc rekao, ja ti nisam rekao u vezi tvoga sine da ide kod faking pedera na lekcije, nego sam rekao samo ti pustaj da se ti mali druzi sa tim pedercinom pa ces vidjet, sta ce nastati iz njega ... jedini koji je svatio sta sam rekao je Apolo a ti se ne pravi budala i ne prijeti jel ti jasno ...

I MORAM OVO DA DODAM, IBRO JE ISPO POSTEN, STO JE OBOJE BANOVE, JER DA JE MENE SAMOGA, EH ONDA ONDA ...

PS. Umricemo za tobom, sto ces umanjiti forum

[quote name='DOCTORE' post='194386' date='Nov 19 2007, 14:36']Slusaj ti zenska glavo, ko sto ti je Apolo sinoc rekao, ja ti nisam rekao u vezi tvoga sine da ide kod faking pedera na lekcije, nego sam rekao samo ti pustaj da se ti mali druzi sa tim pedercinom pa ces vidjet, sta ce nastati iz njega ... jedini koji je svatio sta sam rekao je Apolo a ti se ne pravi budala i ne prijeti jel ti jasno ...

I MORAM OVO DA DODAM, IBRO JE ISPO POSTEN, STO JE OBOJE BANOVE, JER DA JE MENE SAMOGA, EH ONDA ONDA ...

PS. Umricemo za tobom, sto ces umanjiti forum[/quote]

I PONOVO SAM BANOVAN SA SB A NE ZNAM RAZLOG

You are banned from the Shoutbox!

BRAVO

NEKA NEKA, SAMO VI POLAKO ZAKUHAVAJTE

X puta ti je ponovljeno za VELIKA SLOVA, ti nikako ne mozes biti kao drugi..

pa jel mozes jednostavno staviti uzviznik???

il kolorisati svoje povike???

naprosto nekad ne mozesmo raspoznati kad galamis a kad regularno razgovaras,tj.pises...

[quote name='DOCTORE' post='194396' date='Nov 19 2007, 14:10']to zato jer se DEREM[/quote]
e to vidis, reko sam ti da to nije lijepo...

[quote name='picasso' post='194399' date='Nov 19 2007, 15:13']<br>e to vidis, reko sam ti da to nije lijepo...<br>[/quote]<br>Mah koji me k**** imaju dzabe napadat<br><br>

budi strpljiv, stavicemo ovaj slucaj u razmatranje....
ne zelim presuditi nepravilno

nemojte ga napadati! forum admin team ce donijeti odluku o eventualnim sankcijama za neprimjerno ponasanje

kljucevi su kod ibre :D

[quote name='ober_snake' post='194364' date='Nov 19 2007, 11:22'][b][/b]
Neko granicu pristojnosti svaća slabije neko jače - potrebno se prilagođavati ili zaobilaziti.
Gore opisane riječi oko homoseksualnosti i povezivanje djece u to su prije vulgarnost nego nepristojnost i vi

[quote name='divlji_andjeo' post='194376' date='Nov 19 2007, 14:38']eci ja sam relativno mlada i zelena,naspram tebe i pojedinih forumasa...19 godinica,ali sam pocela forumati sa 15-16,takoreci da sam starosjedioc...

al kad pogledam recimo zvrk-hanumu,i njene postove,te prepucavanje pojedinih forumasa,starijih,da je ona mlada i da nema pojma..zapitam se jel na to spala "nasa pamet"??da bude necijenjena...

znam da mi ti nikada nisi nista rekla,s cim bi potcjenila moj integritet i uvrijedila moju licnost,na bilo koji nacin...sto vecina forumasa radi potcjenjujuci neke moje rijeci i krivo tumaceci...sto je vrlo ruzno i tuzno...

ponavljam,raja je segregirana na ovom forumu,po raznoraznim osnovama,sto je vrlo ruzno... i sto se da primijetiti na partyjima i grupnjacima,kada se stvaraju grupe i jedni druge gledamo haman preko nisana,i potezemo za rijecima "vidi onog,ili ovog"...sto je vrlo ruzno,jer ovdje vazimo za zajednicu...

mislim,sta bi forum bio bez clanova - aktivnih,koji dio svog vremena ostave ovdje...

[b]napominjem,ako se nastavi ovako,clanovi ce poceti odlaziti,i onda cemu nam ikako i forum,ako ce tu biti samo adminovi???[/b][/quote]

curo draga, jako dobri clanovi kao npr. smiri, Dsu ili charmed su nas davno napustili zbog pojedinih budala ovdje, a otice i dosta drugih dobrih clanova.
Ja zalim sto ja nemogu napustit ovaj forum, malo da se odmorim od svega, ja sam isto rano pocela forumati ko i ti u istim godinama. i znam kako je prije stanje ovdje bilo ugodno a glej sad, nista sniscim, nesmjes nista ni na pisati, jer ce sutra odma po cijeloj carsiji puci ta prica, ili nekima jednostavno nepase tvoje misljenje pa te jebu ovdje u mozak. kontas?

iskreno receno po mom misljenju je forum propao odkako se je budo i jos neko uclanio. taj neko je digo glavu do nebesa jer ima podrsku od jednog admina. al bolje bi bilo da spusti sebe i svoju benestu glavicu.!

[quote name='doc' post='194636' date='Nov 20 2007, 13:35']hajde kazi nam ko je taj neko o prosvijetli nas[/quote]

Da sam htjela ga imenovat, to bi i uradila... :huh:

ma samo baljezganje u bezveze.. istresas po forumu svoje intimne stvari i onda ocekujes da niko ne traca po carsiji o tome, gdje veza.. danas forum posjeti preko 100 gostiju, a gdje su clanovi.. zna se sta je za foruma a sta su privatne stvari..

ko se je to odvajao na partiju, ja sam bio i nije bilo nikakvih odvajanja, osim onih koprivljanja a i njih smo zvali da dodju kod nas..

@beauty, eto ti prva prozivas ljude po forumu i onda se cudis sto se i sta se prica, pogledaj starije teme sta si pisala i kako si pisala i onda ne mozes ocekivati da ljudi ne tracaju..

ljubavne forumske afere su dobre i bajne, dok se ne zavrse, a onda po obicaju i jedno i drugo prica o onome prvom/drugom.. takav udarac treba da znas da primis..

[quote name='beauty' post='194637' date='Nov 20 2007, 12:39']Da sam htjela ga imenovat, to bi i uradila... :huh:[/quote]

haha, a vidis, eto to si napisala zato sto ti imas privatnih stvari nerasciscenih s tom osobom..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,367
  • Create New...