Jump to content
[TaKe_dOwN

Windows 7

Recommended Posts

ja nevidim gdje bi trebao ista popuniti ,ja ga mogu downloadati bez ikakve popune informacija :D

[quote name='suhi' post='328962' date='11.06.2009, 11:33']ja nevidim gdje bi trebao ista popuniti ,ja ga mogu downloadati bez ikakve popune informacija :D[/quote]
radi se o kljucu za aktivaciju ... a ne o downloadu WIN 7 ...

NEKIMA NEKAD ZBILJA TREBA DOPUNSKI PRIRUCNIK, KO JE REKO ZA DOWNLOAD, TO SE MOZE SKINUTI BILO GDJE I PRIJE NEGO OFFICIAL STRANICE STAVE DOWNLOAD AL REG SE NE MOZES NEGO SAMO KOD NJIH...

ko ima Windows [b]7[/b] 32bitni da ne skidam dzabe.. 2,5 GB negdje sam na Edited by doktoraider

[quote name='doktoraider' post='330749' date='23.06.2009, 10:53']ko ima Windows [b]7[/b] 32bitni da ne skidam dzabe.. 2,5 GB negdje sam na

Ja koristim njihovu oficijelnu i mogu vam reci da je jako stabilna ali nema jos podrsku za sve drivere ali u vecini slucajeva rade driveri sa viste.

[quote name='suhi' post='331054' date='24.06.2009, 21:33']Ukoliko se bojite hoće li va

[quote name='lucky' post='331105' date='25.06.2009, 08:37']dobra zezancija ...
al nije on tu puno nesto pametovo ... bitno mu je bilo iskljuciti alat koji cekira minimalnu konfiguraciju koju je Windows zahtjeva ... al stvar je kako je sedmica radila na toj i slabijim masinama ?[/quote]
Radila skroz slabo cak i na duplo jacim masinama od pomenute ali je fakat fora da se moze natjerai :)

[quote name='pingvin' post='331108' date='25.06.2009, 08:56']Radila skroz slabo cak i na duplo jacim masinama od pomenute ali je fakat fora da se moze natjerai :)[/quote]

slazem se u potpunosti da je fora i podrzavam taj vid "istrazivanja" ...
ti znas da ja alat za cekiranje PC dali zadovoljava uslove postavljen da bi zastitili svoj proizvod u ovom slucaju sedmicu ... jer sta misli

evo ja sam dobio Windows7 7100 .. super je. ako kome treba,

10KM DVD :)

:lol: Edited by doktoraider

[quote name='lucky' post='331109' date='25.06.2009, 09:06']slazem se u potpunosti da je fora i podrzavam taj vid "istrazivanja" ...
ti znas da ja alat za cekiranje PC dali zadovoljava uslove postavljen da bi zastitili svoj proizvod u ovom slucaju sedmicu ... jer sta misli

[quote name='pingvin' post='331113' date='25.06.2009, 08:46']Nije li sramota naplacivati a dobijati dzaba??? :)[/quote]

haha :D ne! za tebe je 20. ho

[quote name='pingvin' post='331113' date='25.06.2009, 08:46']Slazem se u potpunosti sa objasnjenjem alata za cekiranje.Ja koliko znam da su propisane minimalne i optimalne performanse racunara koji bi trebao nositi Win7 a one su:

* 1 GHz processor (32- or 64-bit)
* 1 GB of RAM (32-bit); 2 GB of RAM (64-bit)
* 16 GB of available disk space (32-bit); 20 GB of avaiable disk space (64-bit)
* DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

[b]Nije li sramota naplacivati a dobijati dzaba???[/b] :)[/quote]

slazem se sa tim ;)
ja koliko sam do sad poklonio stosta a da sam naplacivao uhhh al bi bilo para na kontu :D

[quote name='breake-dancer' post='331161' date='25.06.2009, 15:59']slazem se sa tim ;)
ja koliko sam do sad poklonio stosta a da sam naplacivao uhhh al bi bilo para na kontu :D[/quote]
[font="Georgia"]
Konto vi

[quote name='breake-dancer' post='331161' date='25.06.2009, 15:59']slazem se sa tim ;)
ja koliko sam do sad poklonio stosta a da sam naplacivao uhhh al bi bilo para na kontu :D[/quote]

[b][color="#FF0000"][size=3]"Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misli

nego da se mi vratimo temi, ko koristi sedmicu, jel ikom nampalo da mozda napise mozda sta mu je bezze a sta prednost, et ja sam iznosio par puta al vidim da se raspravlja o mnogocemu al nikako o tome kako ono frecera kod nas kao pojedinaca a ta se iskustva najvise cijene

evo od mene jedan screenshot.

instalirao sam sedmicu juče. moram priznati da mi se sviđa. kad sam instalirao Vistu, osjetio sam lagodnost u radu, i samom kretanju po radnoj povr Edited by doktoraider

Ja sam dobio neku RC windows 7 verziju, 7229.0.090604-1901_x86fre_client_en-us_OEM_Ultimate-GRMCULFREO_EN_DVD

HOce mi neko pojasniti sta to znaci, jel sigurno je install??

nemoj to dizati, to se ljudi prave pametni pa preradjuju windozere, moze biti da je i bolji al ko bi uvjek skidao taj neki dr build, 7100 je oficijalna verzija koja je jedina od strane microsofta i bice to final verzije ili mozda se nesto desi pa bude RC2 al nikako ti neki glupi build-i, radije cu ti ovu copy pa podigni sebi i reg kao orginal

Skini sebi virtualnu masinu pa na nju instalira pa vidi kako radi,ako bude sve okey onda instaliraj na PC ;)

[quote name='doktoraider' post='331295' date='26.06.2009, 10:50']znači, ipak da pr