Jump to content
[TaKe_dOwN

Windows 7

Recommended Posts

vec imam vistu i predobra je ma sta drugi govorili, nedostatke ima, ali ne vise od prednosti, a za W 7 isto samo the best.
LP

Microsoft se uvijek borio protiv Piraterije, ali nikad nisu uspjeli ono sto su zapoceli .....

[quote name='suhi' date='16 February 2010 - 10:29 ' timestamp='1266312597' post='360733']
neznam zasto se trude oko toga kad ce uvijek biti aktivacija :( al eto ,vrijedi pokusati :)
[/quote]

pa kad ih 10% sprijece da koriste piratsku verziju, to je uspjeh.. moraju se ljudi truditi, to im je kruh :icon_cheesygrin:

za sada sve pohvale sedmici, stvarno master pis

[img]http://www.bug.hr/_cache/41882b7f5ae41140f60d4af58bd24c5b.jpg?rand=956188480[/img]
Prvi put javno govoreći o prvom servisnom paketu za Windows 7, Microsoftovi du

[b]Beta SP1 za Windows 7 u julu[/b]

Microsoft ja na svojoj TechEd konferenciji koja se odr

mislim da smo mi ljudi, barem dosta nas ovdje, pravo zaostali u smislu postivanja tudjeg rada, tj Microsoft kao izumitelj Windows-a bi naravno trebao imati neke koristi od toga sto je izumio, a ne da svak ziv koristi to na ilegalan nacin a i pogotovo da sa Windows-om pogotoo ako se bavi nekim poslom, zaradjiva za zivot, da koristi i naravno da zaradjiva. tako ljudi znaju cijeniti svoj rad a nije ih sram da zaradjuju na necemu takodjer sto su se drugi napatili da naprave i od cega zive. sto oni ne bi djabe kome radili nesto, uhauhauhauaua... tako da jedva cekam da se malo postroze pravila oko ilegalnog softvera i da napokon se pobudi svjest ljudima u simslu sta znaci legalan softver!

ljudino ja gledam dje taj komentar vezan za win 7, da sam bar procitao da ga koristis a kamol da ima nesto sto ce nekom pomoci ili odmoci, mozda sam grub ali ovo je tema koja nosi svoj naziv i sadrzaj sukladan sa njim, mislim da je religija iznad ovog podforuma, hvala!!!

heheheh nisam ni prvi ni posljednji koji je sisao sa teme malo. barem koliko se je moglo zakljuciti. inace preporucam Windows 7, zato sto je jako ugodan OS, stabilan, brz, lijepog izgleda(puno vazno za neke ljude), dobar sa uredjajima,... najbolje od Microsofta. zato se isplati dati pare za njega i koristiti ga svakodnevno. hvala
  • Upvote 1

[quote name='_B_u_d_A_' date='12 June 2010 - 08:38 ' timestamp='1276328299' post='379052']
mislim da smo mi ljudi, barem dosta nas ovdje, pravo zaostali u smislu postivanja tudjeg rada, tj Microsoft kao izumitelj Windows-a bi naravno trebao imati neke koristi od toga sto je izumio, a ne da svak ziv koristi to na ilegalan nacin a i pogotovo da sa Windows-om pogotoo ako se bavi nekim poslom, zaradjiva za zivot, da koristi i naravno da zaradjiva. tako ljudi znaju cijeniti svoj rad a nije ih sram da zaradjuju na necemu takodjer sto su se drugi napatili da naprave i od cega zive. sto oni ne bi djabe kome radili nesto, uhauhauhauaua... tako da jedva cekam da se malo postroze pravila oko ilegalnog softvera i da napokon se pobudi svjest ljudima u simslu sta znaci legalan softver!
[/quote]

eb ga sveni lako je tebi govoriti kad radis u takvoj firmi heheeh ,sta je bilo prije kad si koristio piratske OS heheheha da ja dajem pare oko 200-300KM na OS nema nigdje veze barem za mene

malo off-a nikome ne skodi

[b]Novi sigurnosni propust u Windowsima[/b]

Microsoft je pro

non stop nekakvi "sigurosni propusti" xD, al' de stas, nista, moras i dalje da koristis windoze...

Nemoj ljudi koristiti precice i ikone [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

jest fkt, al moramo priznati da je smijesan propust, ja ovakve stvari nebi ni objavljivao, pa to je sramota...ccc

Moraju objaviti , jer ce ljudima krasti podatke i sjebat comp hacker/crackeri pa ce ljudi onda reci FUCK OFF Windowsu zauvijek , ovako ce izbaciti neki fix i to je to .

[b]Microsoft Windows 7 konačno ispred Viste[/b]
Prema analizama kompanije Net Applications u ovom kvartalu je Windows 7 OS napokon uspio prestići neslavnu Windows Vistu po broju korisnika.

Već desetak godina od pojavljivanja Windows XP operativnog sistema većina korisnika je nezadovoljna ponuđenim operativnim sistemima, posebno Windows Vista OS-om, a Microsoft se nalazio i u sličnoj poziciji sa OS-om kao

[b]Dostupan Service Pack 1 RC za Windows 7[/b]
Skoro tri mjeseca nakon prve beta verzije prvog servisnog paketa za Windows 7 i Windows Server 2008 R2 operativne sisteme, dostupna je i Release Candidate verzija. Service Pack 1 sadr

vecinu sam update-a skinuo preko system updates ali ovaj SP valjda donosi niz drugih zakrpa, nisam puno ni citao ni zamarao se jer meni od prve pre bete radi savrseno te ovaj SP je vjerojatno zbog sigurnosti da velike tvrtke konacno predju sa xp-a i viste na sedmicu, vjerovatno vide u tom SP-u neku sigurnost ili dodatnu podrsku, u svakom slucaj good job, dok ne probam nesto drugo za mene je W7 vrh!!!

ev sad i pise SP1

[img]http://img176.imageshack.us/img176/7095/sp1u.jpg[/img]

Fino, trebalo bi se to skinuti. Istina, Win7 je daleko ispred ostalih Windowsa... Microsoft me ugodno iznenadio ovaj put. Edited by 3rror

Prije sedmicu dvije je nesto izaslo za win7 tj ultimate sp1 al nevazno sad to ko prati strane forume sigurno je procitao ili vec skinuo.

Radi se o kinezima, ljudi ubise puru u svemu :icon_cheesygrin:
Strpali su win7 u ePad, cak i tastaturu su izmislili za ove njihove fejk tablete :)
nista sta drugo reci nego dati vam link da vidite
http://www.aliexpress.com/product-gs/346086591-Free-Leather-Case-Brand-new-10-inch-capacitive-touch-screen-Tablet-PC-with-Win-7-wholesalers.html

sysconfig.hte tako nekako je bio folder/trojanac :)

3 sata bezveznog dizanja sistema jer se folder zakljuco tj nepostoji. jel ko naletio sta slicno. u godinu i kusur da mi se ta glupost desi :D

kad se pali comp upali se taj kao prazan folder. i samo to. na propertis sve je not available. kliknem x i nije smetalo windowsu nista. ali nebi je obriso, naso gdje je... velim moralo se jednom desiti iako sam se po kaficama falio godinama da nikad nisam popusio virus :icon_cheesygrin:

mene samo fuck-a jedna stvar! monitor mi od 18 inch pa mi start prevelak :S
moze se ono promijeniti ono dole al nije to to :s

Dali se ikom kad desilo na windows 7 da ima Rating: 1.0 :D
eto desilo mi se i to ali laptop ipak ide kaj svajcarski sahat :icon_cheesygrin:

[quote name='scooby-doo' timestamp='1309983817' post='432520']
Dali se ikom kad desilo na windows 7 da ima Rating: 1.0 :D
eto desilo mi se i to ali laptop ipak ide kaj svajcarski sahat :icon_cheesygrin:
[/quote]
Aham, ista stvar kod mene bila na jednom laptopu, iako je imao core 2 duo, 4gb rama, etc...al sto kazes, radi sve super.

[quote name='sanel87' timestamp='1310016941' post='432533']
Aham, ista stvar kod mene bila na jednom laptopu, iako je imao core 2 duo, 4gb rama, etc...al sto kazes, radi sve super.
[/quote]
Ma u mene je 1,6 ghz M procesor 1gb rama. graficka je vga standard tj nejma graficke valjda sta ja znam vec te stare modele :D pa je i za ocekivati. ali kod tebe u drugom grmu je lezo zec :)

ima jedan cojek na jednom cedeju winner7 spsu1 oba iksa puta sve 4 verzije oba iksa
I to kad metnes cedej a ono ti sve stoji pa ne moras formatirati ili traziti drugi iks
nadam se da ste me razumili :)

Savjet za ove "strucnjake" znaci obavezno u bootmanageru namjestiti samo harddisk da botuje a sve ostalo disable. Jer nebi zeljeli da vam musterija kod kuce ubaci DVD od kolege i da ga pokrene :D jer tad istog trenutka gubite musteriju :P

A dok oni skuze taj fazon ulaska u setup, Vi cete jos koju paricu zaraditi :)