Jump to content
[TaKe_dOwN

Windows 7

Recommended Posts

[quote name='[TaKe_dOwN' post='193807' date='Nov 16 2007, 00:08']Microsoft je omogućio korisnicima da napi

[quote name=' BUG.hr']Gates: Windowsi 7 u 2009.

Osnivač Microsofta Bill Gates, izjavio je kako očekuje izlazak Windowsa 7 "negdje tokom sljedeće godine". Ako se to obistini, nasljednik Viste će izići ranije nego je kompanija to najavila. U detalje oko datuma Gates nije

Iz tabora softverskog diva dolazi vijest da će verzija Home Edition operacijskog sistema XP usprkos ranijim najavama biti dostupna čak dvije godine du

[quote]"We are currently in the planning stages for Windows 7 and development is scoped to three years from Windows Vista consumer" stated a Microsoft Spokesman. Microsoft traditionally releases operating systems three years after each other, but that seemed like it was about to change when Bill Gates, Microsoft CEO, claimed that Windows 7 would be released for sale "sometime in the next year or so". Microsoft quickly responded clarifying that Gates may have been referring to a testing version of the operating system.

The operating system is scheduled for a release in 2010.[/quote]

Bill se zajebo :D
Dakle, ipak 2010. :D

Windows 7....O njemu možemo još samo nagađati samo se nadam da nas neće razočarati kao i Vista koja je prepuna mana i mnoge su vodeće tvrtke vraćale svoje računare koji su imali instaliran Vista OS da bi im vraćali XP.I sam sam isprobao sve verzije Viste ali brzo sam se vratio na ScOrPiOnE SiCoXP-SP3 V.2.0 to je po mene najbolja verzija XP i sa njom se koristim.Windows 7 očekivanja su velika nadam se da nas neće razočarati..

Pa dobro sad... istina je to Muki, samo ti poredjenje nije najbolje, hehe :D

Vista je dobra, samo sto ima 2 velike mane:
1. nije ponudila nista novo (linux Ubuntu i mac OSX su sve to imali dooosta prije)
2. trosi puno resursa (dok doticni OS-i nude isto ali ne

[b]Počelo odbrojavanje za Windows 7[/b]

Microsoft posljednjih nekoliko mjeseci govori o prestanku prodaje Windows XP-a za sve osim ultra jeftinih računara i sada je do

Windows 7 bi trebao biti ok jer i oni sami su vidjeli da im Vista i nije bogzna šta pa su se valjda opametili. :icon_cheesygrin: Pitaj Boga koliko će ih Windows 7 koštati,jer vista ih je pošteno oderala.Da ih košta samo po jedan euro do2014 ajme.........šta bi mi mogli sa tim parama hehe.
Zamislite kakav će izgled biti 7......

[quote name='talos' post='245098' date='Jul 3 2008, 07:53']Windows 7 bi trebao biti ok jer i oni sami su vidjeli da im Vista i nije bogzna

[quote name='sanel87' post='245177' date='Jul 3 2008, 12:56']Izgled mi licno bas i ne znaci nista, mislim na onaj njegov po defaultu, imas na stotine tema, mislim ako to gledas koristi linux + beryl + compiz i vidjeces savrsenstvo :icon_cheesygrin:[/quote]
tu se potpuno slažem imao sam instaliran linux i fakat što se tiče izgleda nema mana.Dobar je kao cjelina prava je šteta što se bar malo više ne koristi na ovim našim prostorima.Uh skrenu ja sa teme.. :icon_cheesygrin:
Dali neko zna kakav dobar link o nadolazem Win7? Edited by talos

[quote name='talos' post='245196' date='Jul 3 2008, 14:03']tu se potpuno sla

sta valjda prva beta izlazi vec 28 oktobra ove godine, haj nebil mashalna, sve se dvoumim sta da dignem na svoj pc, dal koji linux al vistu zasigurno na novi disk ne stavljam , do tada nek jos malo handura vako kako je...

[quote name='H-A-R-I-S' post='276553' date='16.10.2008, 19:35']sta valjda prva beta izlazi vec 28 oktobra ove godine, haj nebil mashalna, sve se dvoumim sta da dignem na svoj pc, dal koji linux al vistu zasigurno na novi disk ne stavljam , do tada nek jos malo handura vako kako je...[/quote]
Cuj prva.Izislo je vise verzija bete.

[quote name='ka5an' post='276556' date='16.10.2008, 19:48']Cuj prva.Izislo je vise verzija bete.[/quote]

Jest izaslo ali ni jedna nije public beta, samo ako si beta tester imas mogucnost da ga testiras, valjda ce uskoro i to izaci. Mislim da nece nista novo donijeti, samo da ce biti optimizirana verzija viste, ali vidjecemo.
Moguce ipak da cu proci bez koristenja viste :icon_cheesygrin:

[quote name='sanel87' post='276559' date='16.10.2008, 19:55']Jest izaslo ali ni jedna nije public beta, samo ako si beta tester imas mogucnost da ga testiras, valjda ce uskoro i to izaci. Mislim da nece nista novo donijeti, samo da ce biti optimizirana verzija viste, ali vidjecemo.
Moguce ipak da cu proci bez koristenja viste :icon_cheesygrin:[/quote]
Mozda jesam :)

[quote name='ka5an' post='276560' date='16.10.2008, 20:01']Mozda jesam :)[/quote]

Jakog ti odgovora :lol:

Ako jesi daj podjeli je sa nama :icon_cheesygrin:

[quote name='sanel87' post='276562' date='16.10.2008, 20:04']Jakog ti odgovora :lol:

Ako jesi daj podjeli je sa nama :icon_cheesygrin:[/quote]
Ne moram biti legalni tester da bi testirao nesto.Ima drugih koji rado dijele pa zato ti predlazem da iskoristis dzoker GOOGLE+torrent mozda i naletis na nesto.Zavisi samo od toga koliko duboko kopas.

Zbog smijeha u prvom dijelu posta ti necu poslati direktan link :lol: :lol: :lol:

[quote name='ka5an' post='276566' date='16.10.2008, 20:12']Ne moram biti legalni tester da bi testirao nesto.Ima drugih koji rado dijele pa zato ti predlazem da iskoristis dzoker GOOGLE+torrent mozda i naletis na nesto.Zavisi samo od toga koliko duboko kopas.

Zbog smijeha u prvom dijelu posta ti necu poslati direktan link :lol: :lol: :lol:[/quote]

hahah :D cool

ja gdje zivim ne rade mi torrenti, admin zabranio p2p protokol :icon_cheesygrin:

tako da bi direktan link bio pozeljan :icon_cheesygrin:

Evo torrenit, ima li neko na Rapidshare ili negdje drugo

[url="http://torrents.thepiratebay.org/4233045/Windows_7_BETA_Build_6519.4233045.TPB.torrent"]http://torrents.thepiratebay.org/4233045/W...045.TPB.torrent[/url]

[quote name='sanel87' post='276572' date='16.10.2008, 20:22']hahah :D cool

ja gdje zivim ne rade mi torrenti, admin zabranio p2p protokol :icon_cheesygrin:

[url="http://torrents.thepiratebay.org/4233045/Windows_7_BETA_Build_6519.4233045.TPB.torrent"]http://torrents.thepiratebay.org/4233045/W...045.TPB.torrent[/url][/quote]
Eto vidis da i ti mozes biti tester sako hoces ali mi naucili na gotovo.

Nema na rapidu jer odmah skinu link.Mozda u folderima da nadjes ali raja vise voli torente jer kod njih nema granica :)

[quote name='sanel87' post='276572' date='16.10.2008, 20:22']hahah :D cool

[url="http://torrents.thepiratebay.org/4233045/Windows_7_BETA_Build_6519.4233045.TPB.torrent"]http://torrents.thepiratebay.org/4233045/W...045.TPB.torrent[/url][/quote]

ak ti sta treba skinem ti ja pa posaljem cd postom :D

[quote name='breake-dancer' post='276669' date='16.10.2008, 23:12']ak ti sta treba skinem ti ja pa posaljem cd postom :D[/quote]

De skini pa mi posalji :D

[quote name='sanel87' post='276679' date='16.10.2008, 23:23']De skini pa mi posalji :D[/quote]

ev stavio sam za download,sa toga linka sto si stavio gore
2,91 GB

javim ti se kad zavrsi ;)