Jump to content
Sign in to follow this  
nery_slo

mi forumasi roditelji..

Recommended Posts

Mala djeca - mala briga , velika djeca - velika briga

[quote name='kladusanka' date='15 August 2010 - 23:27 ' timestamp='1281907642' post='390137']
Mala djeca - mala briga , velika djeca - velika briga

[quote name='imola' date='16 August 2010 - 21:57 ' timestamp='1281988620' post='390447']
ima jo

Mehmed - 6 mjeseci

dijete je najveca sreca ;)

[quote name='Zelka' date='27 October 2007 - 07:23 ' timestamp='1193462626' post='189548']
[font="Comic Sans MS"][color="#00BFFF"][b]auh efo i mene na ovu temu hehe :) ... moj Enej sad ima vec 8 mjeseci i 10dana narastao veliki momak kako je bio sitan i mali i tako to hehe :) hvala dragom Allahu ...
nego za hranjenje djece sa hranom drugom ... posto ja nazalost nisam mogla dugo dojiti Eneja, jeo je Aptamil do 4mjeseca i onda smo mu poceli dodavati hranu obicnu :) ne preslano i ne tesko za njegov zeludac :), a da ste vidjeli borbe :) sto dijete pljuca haha :) ja i mama smo vise bile od te hrane nego sto je njemu stalo u zeludac ... a pocela sam sa mrkvom i krompirom i tako po malo dodavala ... navikao se je ... sa vocem sam pocela malo kasnije ... tj uzimala sam hipp-ove vocne kasice ... ali nije htijeo tako da sam mu sama kod kuce pravila vocne kasice (banana,jabuka,kasnije nektarine,kruske,grozdje), evo hvala Bogu Eneju nista ne skodi sto se tice da bi na nesto imao alergiju ... prestala sam mu davati aptamil ... poceo je jesti cokolino sa alpskim mlijekom(ali 1,6 masnoce), a obozava Hipp kasicu od breskve i marelice ... uglavnom ne treba se svega pridrzavati sto kazu patronazne sestrice(babice), kao dijetetu netreba do 6 mjeseci nista davati, kompliciraju samo ... kako su nas podhranili pa nije bilo svih tih preparata ... uglavnom moje dijete je pocelo puzati dize se vec na nogice ... vodao bi se sve zivo bi razbacivao, previse smo ga razmazili hehe sad dok smo bili u bosni dijete se masallah ko iz vode povukao, pase mu klima hehhehe ... obozava biti na rukama ali ja to izbjegavam jer onda nemozes nista od njega uraditi ... muce ga zubichi ali jos nema ni jednog (krezibaba) hehe ... a inace to mamino sunce majehno zna buditi po noci nosao bi se nebi spavao :) a preko dana isto spava po tri cetiri sata kako kada ....
naj zanimljivije je .. da on zivi samnom i mojim roditeljima ... i poznaje njih i sve ali kad nema mene dere se ko da ga netko tuce, sad je poceo razlikovati i nema kad mu nampanem moram doci ili se pocne cijeniti eto samo da mi cuje glas on je miran

uhh sto i ja razveze pricu
aj bom budemo se jos tipkali oko bebi :D[/b][/color][/font][/quote]

eh kad je post pisan moj sin sada ima tri i pol godine danas tacno, velik sve zivo ga zanima se zivo preupitiva i tako sad bi treba krenuti u novi vrtic i tako pa cemo imati malo borba oko njemackog jezika ali sve ce i to proci

djete ipak najveca radost u zivotu

[quote name='selma90' date='17 August 2010 - 10:00 ' timestamp='1282032014' post='390583']
Mehmed - 6 mjeseci

dijete je najveca sreca ;)
[/quote]

svaka čast za momčića, ali i za tako lijepo i u današnji vakat iznimno rijetko ime kod novorođenčadi...

[quote name='imola' date='20 August 2010 - 17:06 ' timestamp='1282320402' post='391358']
svaka čast za momčića, ali i za tako lijepo i u dana

ja za oko mjesec dana ocekujem prinovu u obitelji i nema nista ljepse nego sad kad se stomak razbacao kad udari a ono odskoci sve :) gura se gura i Enej kaze da jedva ceka seka da se rodi :) ali neka je zivo i zdravo ...
  • Upvote 3

[quote name='Zelka' timestamp='1298311686' post='419367']
ja za oko mjesec dana ocekujem prinovu u obitelji i nema nista ljepse nego sad kad se stomak razbacao kad udari a ono odskoci sve :) gura se gura i Enej kaze da jedva ceka seka da se rodi :) ali neka je zivo i zdravo ...
[/quote]

...i eto rodila se nam mala Nirvana.. kako Enej jel ljubomoran sta? :) Ili pazi na svoju sekicu i neda je nikome dirati :)

I mi čemo sad jos malo pa 4. godina, dani idu ko metak, Amar hiperaktivan nemozes na kraj sa njim... 500 puta na dan kaze "mama, ...." Stalno nesto ispitkiva jaooo ludilo sa njim! Nemamo u planu radjati na skoro :)) Sebina a vi?? :))))

pozz svima ;)
  • Upvote 1