Jump to content
bUDO_hodza

Bivse veze...

Recommended Posts

cuj mozda je cojk svatio kakvu je gresku napravio jer to se svati tek kad se neka stvar izgubi, odi na veceru sa njim nemas sta izgubiti :-)

[quote name='EcI PeCi PeC' post='188036' date='Oct 21 2007, 11:09']jedan dan pridje mi njegov jedan malo bolji prijatelj.. kAze raspitiva se opet za tebe.. pozdravlja itd itd..
ja kazem njegovom prijatelju da mi postar netreba i da mi nespoimjnje nista vise vezano za njega..
Sinoc uz kafu kod kolegice. Kaze stricevika meni nako usput i bezazlano. Hej vidjela sam ga. Pita za tebe. Prica mi kako izgleda, kako neizgleda bas happy.. itd i[/quote]
ma nista odd togaa,,muskarci su takvi,s vremena na vrijeme mu uvijek takvo nesto naumpane,,moj ti je savjet ne ne obaziri se na tooo,,,,JEDNOM SE RASKIDA I NEMA VISEE MIRENJA,,jerr nijee to vise istoo,,znam iz iskustvaa,,,

ja na bivse veze gledam ovako: bezbroj situacija iz kojih mozes izvuci pouku.

gdje god da pukne, nije bitno jel to sav, var :D ... ne vrijedi to krpiti. kako god da zakrpis nikad ne bude kako je bilo prije.

a normalno da se insan sjeti tih nekih stvari, trenutaka... to je normalno.

ma ne treba diskutovati o tome, zivis za sutra, ne za jucer. valjda je tako [bar kod mene].

[quote name='EcI PeCi PeC' post='188036' date='Oct 21 2007, 11:09']Pokuacu pojednostaviti i exaaktna biti...

Ovako radi se o tim bivsim vezama...
Razidje se, na skorz ruzan nacin.. Nikad vise, nema tu buducnosti..
Pomiri se covjek stim...
Zivi dalje...
I dobro mu...

jedan dan pridje mi njegov jedan malo bolji prijatelj.. kAze raspitiva se opet za tebe.. pozdravlja itd itd..
ja kazem njegovom prijatelju da mi postar netreba i da mi nespoimjnje nista vise vezano za njega..
Sinoc uz kafu kod kolegice. Kaze stricevika meni nako usput i bezazlano. Hej vidjela sam ga. Pita za tebe. Prica mi kako izgleda, kako neizgleda bas happy.. itd itd

Ta njena izjava hej pita za tebe me vratila daleko nazad. ZASTO?? Osjecajno mislila sam da cu od nekog bola puci! Al zasto? Pa ionako se njemu nebi vratila nikad! Potpisala bi sama sebi smrtnu kaznu na tanane!
Zbunjena sam, ili je to klimax ljudi..
Imal neko od vas ti tako iskustava..

I neradi se u ovoj temi da ga zelim nazad, ne!
Nezelim takve savjete..[/quote]

Ovo je ko ona reklama za Coldrex, znam kako ti je :D
ne ne znas
o znam
:D

tu trebamo skontat jednu stvar, a to je zbog cega je do pucanja doslo i sve ce nam biti jasnije.
ja sam imao belajcic jedan pa ko zove onako da preupita nesto sluzbeno, pa ko jel kod tebe ono moje, a nebitno sasvim.
pa onda svojim nekim kuririma prica kako falim joj i kako nije se ohladila od mene, ali na to sve se nasmijes. jer je smjesno.

sto kaze piksiN, da je bilo ok, ne bi bila bivsa

samo se nasmij, i odjebi to sve.
imas svoj zivot i za tim starim memorijsima se ne okreci

sto veli dino merlin: sto nisi bio tu kad je bilo najteze.

ignorisi to sve :D

Radi se o tome sto sam ja imala krizu neki recimo par dana ono bas krizu.. I poslije ide dalje, doslo ferije, ja to na silu izgleda zaboravil ili dogurala od sebe pojma nemam.
Neradi se uopste o pomirite se zaflikati vezu od toga ionako nema nista.. Vise me moja reakcija zbunila...

Ma sranje u bojama kazem vam...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='188421' date='Oct 22 2007, 18:13']Radi se o tome sto sam ja imala krizu neki recimo par dana ono bas krizu.. I poslije ide dalje, doslo ferije, ja to na silu izgleda zaboravil ili dogurala od sebe pojma nemam.
Neradi se uopste o pomirite se zaflikati vezu od toga ionako nema nista.. Vise me moja reakcija zbunila...

Ma sranje u bojama kazem vam...[/quote]

lijek: nova veza :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='188353' date='Oct 22 2007, 13:24']Ovo je ko ona reklama za Coldrex, znam kako ti je :D
ne ne znas
o znam
:D

tu trebamo skontat jednu stvar, a to je zbog cega je do pucanja doslo i sve ce nam biti jasnije.
ja sam imao belajcic jedan pa ko zove onako da preupita nesto sluzbeno, pa ko jel kod tebe ono moje, a nebitno sasvim.
pa onda svojim nekim kuririma prica kako falim joj i kako nije se ohladila od mene, ali na to sve se nasmijes. jer je smjesno.

sto kaze piksiN, da je bilo ok, ne bi bila bivsa

samo se nasmij, i odjebi to sve.
imas svoj zivot i za tim starim memorijsima se ne okreci

sto veli dino merlin: sto nisi bio tu kad je bilo najteze.

ignorisi to sve :D[/quote]

nisam se usudjivao ovdje sarati dok me ne spomenu... :D mislim ne osjecam se prozvanim nego kompetentnim da kazem koju.
muskarci drugacije gledaju na bivse veze... (ako ne gledamo na turbofolkere) nova veza i preboli onu od prije, al zene uvijek kopaju po tome i posto ne prate ligu prvaka ili folmuru :) onda se bave kombinatorikom - da je bilo vako ili onako pa onda sve te uspomene jos prokomentarise sa prijateljicama. to su periodicni napadi i onda pauza do nove sezone :D. eh najveci je problem okrenuti se od misli i analiziranja sjecanja i presaltati se u trenutku na nesto aktuelno i zanimljivo

"Od nove boli stara ce proci.."

A ima jedna orginalna izreka kod nas koja kaze da dvije stvari nikad nemogu imati pocetni okus: "Podgrijan krompir i obnovljena ljubav" B)
Nit od podgijanog krompira vecere, nit od obnovljene ljubavi ljubavi.

ne zovu se uzalud BIVSE VEZE... tako da treba gledati naprijed i ne okrecati se nazad...
a to ako ko pita za tebe, trebo se je ranije pitati a ne sad,,,
svako zlo za neko dobro...

dok neizgubi ono sto je vrijedno nezna sta je izgubio ebga pokajo se pa sad bi da se vrati .... men se to tako nedesava

sta veli zeljko samardzic "posle duge veze" to je kombinatorika i igra zivaca kad jednom pukne puklo je za sva vremena nebitno ko je kriv i za sta nema vise vracanja i jes najbolji lijek druga veze i to je to.
neki(ili neke) momci i cure lude, vilene, hoce da se pomire od toga nema nista kad te jednom ostavi il kad ti nju ostvis najbolje je nemati s tim vise posla ma koliko dugo bili skupa ili sta osjecali jer ako te jedno ostavi ostavice te uvijek

I me se to neki dan desilo <_<
Sad imam novog momka,super mi s njim,ono sve mi super,ostalo mi nebitno,i ne nampane mi bivsi..
Odjednom dodje mi kolegica,pito on za tebe sinoc,bla bla bla bla...
I neznam onda vis sta osjecam,,vratila mu se ne bi,al povremeno kad me safaca neka kriza,mozda PMS,svejedno ceznem za onim vremenima provedenim s njim :(

Men se tako nest desilo, dvi godine posle, cujem od rodjaka da me je podzravio jedan bivsi i isto tako raspitiva se za mene imamli sad momka i td.
moja reakcija na to:

sta hoce sad? nek ide sad u vraziju mater :angry2: :closedeyes:
nakon dvi godine opet se sjeti da sam ija nekad postojala u njegovom zivotu.. ccc konja

pa covjek samo radoznao, kakve veze ima ako upita "gdje je, sta ima s njom i slicno"..

@bjuti, reakcija ti je billa, heh, iznimno krkanska, da tako kazem :D

sa svakom bivsom, osim jedne sam u dobrim odnosima i cesto izadjemo, pa nemam problema s tim..

[quote name='clark gable' post='190654' date='Oct 31 2007, 18:30']pa covjek samo radoznao, kakve veze ima ako upita "gdje je, sta ima s njom i slicno"..

@bjuti, reakcija ti je billa, heh, iznimno krkanska, da tako kazem :D

sa svakom bivsom, osim jedne sam u dobrim odnosima i cesto izadjemo, pa nemam problema s tim..[/quote]

nebi rekla... jer vise od godinu mi se nejavlja nit pozdravlja me kad me vidi.. ama nista.. i onda kad me vidi s drugim pocne se opet raspitivati i pozdravljati i ulizivat.. ej..stas mi i tad.. :rolleyes:

Kako kontam vecina je pogresno shvatila ovu tvoju temu, jer pisu ne vracaj se ,bivsi je bivsi ovo ono!

Eto kazes pojavio ti se neki bol, mozda je to zbog toga sto te jednostavno podsjetilo na kako si nazvala ne bas fin prekid ili mozda si sebi postavila pitanje da nije bilo ono sto jeste gdje bi vas dvoje danas bili. Mozda ti u sustini nisi zeljela tako nesto i danas bi imali finu vezu ali... Uvijek ima ono ali... Jednostavno ti si to mozda bila zaboravila tj. nisi mislila o tome i odjednom samo neko sto ti je njega spomenuo, podsjetilo te na ono prije. Mozda je to!

Ignorises i tako ce i on prestati pitati a i ti opet prestati misliti! ;)

[quote name='Eve' post='191150' date='Nov 5 2007, 13:01']Kako kontam vecina je pogresno shvatila ovu tvoju temu, jer pisu ne vracaj se ,bivsi je bivsi ovo ono!

Eto kazes pojavio ti se neki bol, mozda je to zbog toga sto te jednostavno podsjetilo na kako si nazvala ne bas fin prekid ili mozda si sebi postavila pitanje da nije bilo ono sto jeste gdje bi vas dvoje danas bili. Mozda ti u sustini nisi zeljela tako nesto i danas bi imali finu vezu ali... Uvijek ima ono ali... Jednostavno ti si to mozda bila zaboravila tj. nisi mislila o tome i odjednom samo neko sto ti je njega spomenuo, podsjetilo te na ono prije. Mozda je to!

[b]Ignorises i tako ce i on prestati pitati a i ti opet prestati misliti! ;)[/b][/quote]

jes da je lako ignorisati...;)

svaki rastanak je bolan pogotovo ako se dvoje vole i onda se rastanu zbog neki hajmo reci gluposti.
I onda kada se sretnu u prici svako za sebe kaze e ja sam bio ovakav poslije rastanka a tako i druga osoba i svako misli da je on vise tereta podnio i patio zbog tog raskida veze.

Imamo i u vise slucajeva u forumu da zenske kazu nama je muskima lakse sve pa i to a ima i muski koji to kazu za sebe.

[b]Moj slucaj je ovako [/b]upoznajem djevojku jos u ratu u koprivni na zakletvi jedne klase ona je iz Sijene necu ici u detalje ali moze se ona mozda i sama nekad nade u ovom svemu.
Tad je upoznajem i nakon skoro godinu i po dana opet se sretnemo u cazinu i odemo na pice i tako to rat je zavrsio ja se zaposllio 96 odma i tako mi kao pocnemo hodati.

To je bila kao moja djevojka iz snova na prvi pogled se ja zacopao pa ko malo dijete ja jedva cekam da se nademo ali ona nekako ne pokazuje toliko koliko i ja a znala je koliko ludim za njom da bi sve za nju uradio,onako neko kaze nije ona bas toliko lijepa neko lijepa je ali ja lijepsu nisam htjeo iako je ona kako da kazem prosjecna osoba ni tolika ljepotica ni ruzna ali imala je nesto zanimljivo u prici i drustvu.

Iiii opet nekako od jednom prekid i nenailazimo se skoro dvije godine ja nasao drugu i nju sam vidio par puta sa drugim sta mislim to je ok? Svako ima svoje puteve ja ti nepasem idi trazi drugog nije belaj.
Nakon nekoliko opet se nademo i ona kao opet je zato da krenemo i nakon par sastanaka ona meni kaze ovako.
EJ PITAO ME JEDAN MOMAK LIJEP DA HODAMO. Ja je pitam ko je ona meni kaze i jos kaze ja sam rekla da cu razmisliti i javiti mu:))

Ja se lijepo okrenem i ostavim je da bi se poslije vise putra nasli ali kao prijatelji uz pice onako o svemu pricali ona mene pita za momke i savjete iako znas da sam je sve vreme volio.

Prije dvije godine ona me zove na pice i prica mi kako je zarucena i da ga nevoli ali eto pogresila ja sam rekao da se ne udaje ako ga nevoli i da to rijesi sto prije i tako zavrsio sastanak da bi isti dan ja cuo od njenog daidze da se ona udaje za par dana.
Pitao sam je preko telefona sto mi nije rekla kaze kako da ti kazem kada znam da me volis? I kada je sa njim u cazinu i vidi mene sa curom pise mi i kao ljubomorna je.

Svadba je bila sve ide svojim tokom i cujem ima neki problema sa muzem i tako to ali njen problem nije moj.
I gle ona meni poce opet pisati i pricati i traziti savjete sta bi uradila da nemoze vise.Ja sam joj savjetovao da pokusaju to skupa rijesiti ona je rekla da nemoze vise.
Ja se zenim ovako danas a ona mi sutradan javlja da se rastala od muza i da se nademo.
Nasli smo se ja joj objasnio situaciju i cak sam joj pomagao savjetima kako da lakse sve to podnese da bi na kraju ona trazila od mene da ja ostanem sa njom i da neidem sa zenom jer me je cijelo vreme voljela i da je pogresila.

Sada se sve okrenulo sada ja nju vidim kao prijatelja kako je ona mene gledala a ona mene kao ja nju neklad.
Ja sam sad u USA zivim hvala bogu ljepo i sa njom se onako kako kad cujem nasla je momka ali stalno se vraca to ko je u ovome svemu vise koga povredio iako smo ostali DOBRI PRIJATELJI

Eto to je moja prica istinita a ima takvi slucajeva hiljade gdje ono drugo koje se pokaje stalno trazi izgovor i optuzuje.

ma dostu niste vi bili jedno za drugo programirani. da je Uzviseni to htio to bi tako bilo! Desi se cesto u zivotu. I vjeruj da svi ikmamu tkao tu neku tackicu na srcu..

Neboj se ti nace ona sebi drugog, i sigurno se kaje..

[quote name='EcI PeCi PeC' post='198612' date='Dec 5 2007, 06:58']ma dostu niste vi bili jedno za drugo programirani. da je Uzviseni to htio to bi tako bilo! Desi se cesto u zivotu. I vjeruj da svi ikmamu tkao tu neku tackicu na srcu..

Neboj se ti nace ona sebi drugog, i sigurno se kaje..[/quote]

nebrinem se dostu nimalo znam da je nasla kao i uvjek

Stalno sam govorio od prvog dana nije nam sudeno da budemo skupa i tako ispade
Sve se mijenja tako i ljudi ja koji sam ludio za njom a ona je znala i nije htjela biti samnom uredio sam svoj zivot dok ona sada nije i jos luta i govori koliko je pogresila da je pristala mogli smo i djecu do sad imati ali nije jer je sudbina takva.

Nasli smo se noc prije mog polazka bili skupa plakala je i molila da neidem i da cemo biti skupa sada i zamalo da ne osta *ebo te koja budala ali opet kontam imam zenu koja me stvarno voli to necu vise da prokockam zbog nekog ko me vuce 10tak godina.

Bilo bi gore da sam ostao i opet ponavljala se stara prica malo skupa pa nade drugog zato joj nisam vise vjerovao.

[quote name='bekir' post='198935' date='Dec 6 2007, 01:59']nebrinem se dostu nimalo znam da je nasla kao i uvjek

Stalno sam govorio od prvog dana nije nam sudeno da budemo skupa i tako ispade
Sve se mijenja tako i ljudi ja koji sam ludio za njom a ona je znala i nije htjela biti samnom uredio sam svoj zivot dok ona sada nije i jos luta i govori koliko je pogresila da je pristala mogli smo i djecu do sad imati ali nije jer je sudbina takva.

Nasli smo se noc prije mog polazka bili skupa plakala je i molila da neidem i da cemo biti skupa sada i zamalo da ne osta *ebo te koja budala ali opet kontam imam zenu koja me stvarno voli to necu vise da prokockam zbog nekog ko me vuce 10tak godina.

Bilo bi gore da sam ostao i opet ponavljala se stara prica malo skupa pa nade drugog zato joj nisam vise vjerovao.[/quote]

CUj zasto to nije funkcionisalo to vas dvoje najbolje znate...
a ja znam da ces se ti nje sjetiti cesto. al shvati da je neke stvari bolje sprijeciti nego lijeciti. a sa druge strane kazes kao imam zenu sto me voli, ni ti neznas sta te ceka za 15 god sa tom zenom. Mozda jednog dana sjedes i kazes hej kajem se... to je zivot..
Mozda ti ipak ova prva nesto znaci. Ljubav stara srce para..

Povjerenje je zeznuta stvar, ja npr. nevjerujem nikom 100% i mislim da se taj nece ni roditi kome cu vjerovati podpuno..

[quote name='bekir' post='198606' date='Dec 5 2007, 02:13']svaki rastanak je bolan pogotovo ako se
[b]Moj slucaj je ovako [/b]Ja sam sad u USA zivim hvala bogu ljepo i sa njom se onako kako kad cujem nasla je momka ali stalno se vraca to ko je u ovome svemu vise koga povredio iako smo ostali DOBRI PRIJATELJI

Eto to je moja prica istinita a ima takvi slucajeva hiljade gdje ono drugo koje se pokaje stalno trazi izgovor i optuzuje.[/quote]

ti si uradio sto si trebao ... ili ti jos razmislajs o njoj i o tome da je odvedes u ameriku ... zemlju snova ... Edited by auslanderka zauvjek bosanka
molim vas ne citirajte velike postove :)

ti si trebao sjesti...ono ne nasloniti se nego sjesti i zamisliti se da ti zena (cura tad a i zena) tako se sastaje s bivsim kojeg voli pa bi znao odgovor na pitanje ;)

[quote name='lucky' post='198964' date='Dec 6 2007, 08:29']ti si uradio sto si trebao ... ili ti jos razmislajs o njoj i o tome da je odvedes u ameriku ... zemlju snova ...[/quote]

ma kakva Amerika nema od toga nista ja sam odlucio da sve izmjenim onda kada sam se odlucio ozeniti pa tako sam i nju ostavio po strani.

Znaci sa njom da sam planirao dalje nisam

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='198998' date='Dec 6 2007, 10:46']ti si trebao sjesti...ono ne nasloniti se nego sjesti i zamisliti se da ti zena (cura tad a i zena) tako se sastaje s bivsim kojeg voli pa bi znao odgovor na pitanje ;)[/quote]

iako ne razumijem bas najbolje ali nema veze ovako :

Nisam dodao a mozda sam trebao izmedu nas iz ove price mozda neko skonta da smo imali neku vezu dok je bila u braku ili da smo nekad eto spavali skupa?
Nismo i nikada se to nije desili i zato i ja sebe nekada pitam sta me toliko vuklo njoj iako me je cijelo vreme smatrala za prijatelja.

Hajmo reci da se tebi desi da tvoj bivsi ozenjen je i ima problema a ostali ste prijatelji posalje poruku i pita napr za savjet sta bi ti uradila ali da mu nedajes povod da se rastane i ne pokazujes da ti je bilo kad do njega stalo???

I ti bi se nekom povjerila da tebe vodaju kod hodza i neki popova kao da je problem kod tebe a u stvari kod njega je jer mu se nije znas sta ma ona je bila skoro skrenula od tih vodanja i zaprijetio joj je da nesmije nikom reci pa ni svojim roditeljima.

Znaci definitivno izmedu nas nije nikad bilo sexa ili tako nesto i nisam prevario svoju zenu ako sam se sa njom sastao noc prije nego sam otisao iz Bosne u divixu u cazinu sjedili smo i ispricali se.

Drago mi je sto ima komentara za ovo ja ipak smatram da sam donio pravu odluku i nisam popustio jer da je sta moglo biti od nas bilo bi za tih 10tak godina.

[quote name='bekir' post='199186' date='Dec 6 2007, 21:38']ma kakva Amerika [color="#008000"]nema od toga nista ja sam odlucio da sve izmjenim onda kada sam se odlucio ozeniti pa tako sam i nju ostavio po strani[/color].

Znaci sa njom da sam planirao dalje nisam[/quote]insan ,komsija grijesi ... jos ti nju volis, da nije tako, cemu prica :lol: ono je mocno, mozda se prepozna ...sve ima svoje pa tako i ljubav ...to, sto si otisao u meriku ,neznaci nist ,kad je srce ostalo na gomili :)