Jump to content
3rror

CoD2 pitanja i odgovori

Recommended Posts

[quote name='aleksa95' post='217002' date='Feb 25 2008, 13:59']Sad ima problem kaze fx_sort treba 1 a meni je na 0?? Kako to da promenim...[/quote]

Samo u konzolu (tipka iznad TAB-a) ukucaj sljedecu komandu: /fx_sort 1.

...

I da se ispravim ondje, fx_sort ima takav efekt da tako djeluje na dim, mozda je to neuspojava ali ne kazem da ta komanda sluzi bas tacno samo za to.

i btw. exorcist zasto brises nick autora komentara kojeg citiras ? :)

[quote name='3rror' post='217274' date='Feb 26 2008, 08:39']i btw. exorcist zasto brises nick autora komentara kojeg citiras ? :)[/quote]

Ma dajj stavio sam link na autorov rad :), i nisam brisao nick autora komentar nego jednostavno tako ispalo :D (mozda je sad uredu ) ;)

[quote name='eXorcist' post='217286' date='Feb 26 2008, 10:09']Ma dajj stavio sam link na autorov rad :), i nisam brisao nick autora komentar nego jednostavno tako ispalo :D (mozda je sad uredu ) ;)[/quote]
haha, ma salio sam se, nisam mislio da ides editirat komentar svoj :D

@MECA,

/connect ...

A kad napises /connect --------- onda hoce? I btw ako u net klubu nema original cd-key dzabe je sto izlistava servere kad su svi originali, tako da se ne moze uci sa cracked key. I btw jesil provjerio da ti bude ovako kao kod mene na SS da si stavio "internet"

[url="http://uploadcentar.com/img7/2516xd.jpg"]http://uploadcentar.com/img7/2516xd.jpg[/url]

Ja ne kuzim sto ce ti ta lista servera, ko jos preko toga ulazi... a pogotovo ako nema tu original cdkey-a sto kaze tequila...

Imas na onoj temi za server puno servera s IP adresama, ukucaj /connect i tu IP adresu, ako tako nece onda tu nesto nije uredu s internetom (ako ti stalno odbrojava 'awaiting connection'.

[quote name='BeLaY' post='218083' date='Feb 28 2008, 16:53']hani sine moram ga prvo instalirati[/quote]

et kad instaliras ,ovdje imas sve sto te zanima ,ako nedje zapne ima ko pomoci :D

Et bujrum :_shoot2: :D

[quote name='eXorcist' post='218109' date='Feb 28 2008, 17:48']et kad instaliras ,ovdje imas sve sto te zanima ,ako nedje zapne ima ko pomoci :D

Et bujrum :_shoot2: :D[/quote]
heh to sam ja mislio u eglen napisati al se zblanio pa tu odgovorio :D

Nakon sto to uradis, na tebi je igrati 4 fun ili malo poceti ozbiljnije. Ali eto 4 fun ako igras ovo ti samo treba.
-www.xfire.com

-original cod2
FPS&Ping manje vise FPS u sve preko 60 je u redu, ma da kazu 125 je oke. Takodjer za ping ko ima 100 na stranim neka se javi putem PM da dam tutorial ( jedino korisnici Bihneta da se jave ).

[quote name='TequilA' post='218145' date='Feb 28 2008, 21:15']Nakon sto to uradis, na tebi je igrati 4 fun ili malo poceti ozbiljnije. Ali eto 4 fun ako igras ovo ti samo treba.
-www.xfire.com

-original cod2
FPS&Ping manje vise FPS u sve preko 60 je u redu, ma da kazu 125 je oke. Takodjer za ping ko ima 100 na stranim neka se javi putem PM da dam tutorial ( jedino korisnici Bihneta da se jave ).[/quote]
u mene sad ping malo sam probavo 50-55-60 po meni je ok ..... a jel bi mogao ja nabiti nesto bolje od toga

[quote name='BeLaY' post='218177' date='Feb 28 2008, 23:19']u mene sad ping malo sam probavo 50-55-60 po meni je ok ..... a jel bi mogao ja nabiti nesto bolje od toga[/quote]

Sve ovisi od servera gdje je hostan server, mogu ti reci samo ako mi kazes sljedeci, koliki ti je ping na ova 2 servera.

195.222.33.245:28960

84.243.253.110:28961

pa na ta dva servera sam jedino i gledao... znaci preko 60 jos nisam vidio da je skocio od 50-60

[quote name='BeLaY' post='218184' date='Feb 29 2008, 00:43']pa na ta dva servera sam jedino i gledao... znaci preko 60 jos nisam vidio da je skocio od 50-60[/quote]

To ti je ko mozak :D, moze i bolje al to je recemo uredu :D de mi reci koliko ti fps vrti ona graficka ..jos me to zanima :D

[quote name='BeLaY' post='218184' date='Feb 28 2008, 23:43']pa na ta dva servera sam jedino i gledao... znaci preko 60 jos nisam vidio da je skocio od 50-60[/quote]
Odgovoris na ovakvo pitanje, da ja sam ne znam sta bi ti rekao na njega, ali cu recu "u redu ti je ping" :rolleyes:

heh ovo nisam ocekivao, moj sin opet igra CoD2 :)
btw. za one koji ne znaju on je poco igrat cod2 s nama prije 2-3 godine, UniSol FTW ;)

Kad se sjetim prvog wara, protiv RoA, i madmax je igrao, bar mislim... 7:2 smo gubili belay se nije mogao konektovat na server^^

[quote name='3rror' post='218283' date='Feb 29 2008, 11:41']Kad se sjetim prvog wara, protiv RoA, i madmax je igrao, bar mislim... 7:2 smo gubili belay se nije mogao konektovat na server^^[/quote]

hehe izgubili bi mi i vise da sam se uspio konektovati :lol:

[quote name='BeLaY' post='218360' date='Feb 29 2008, 17:34']hehe izgubili bi mi i vise da sam se uspio konektovati :lol:[/quote]

heheh...BeLaY ja mislo ti tek sad pocinjes :D, sto bezze pitas kako se instalira cod :lol:

[quote name='eXorcist' post='218363' date='Feb 29 2008, 18:04']heheh...BeLaY ja mislo ti tek sad pocinjes :D, sto bezze pitas kako se instalira cod :lol:[/quote]
:D:D reko da se nije sta promjenilo.....

[quote name='3rror' post='218283' date='Feb 29 2008, 12:41']heh ovo nisam ocekivao, moj sin opet igra CoD2 :)
btw. za one koji ne znaju on je poco igrat cod2 s nama prije 2-3 godine, UniSol FTW ;)

Kad se sjetim prvog wara, protiv RoA, i madmax je igrao, bar mislim... 7:2 smo gubili belay se nije mogao konektovat na server^^[/quote]

Hehe to su bila vremena,nakon 2mj. igranja sam tek saznao da desni klik sluzi za priblizavanje oruzja,a nakon 6 mj. da postoji bash :D salim se :D..a imam ja jedan screenshot kada smo igrali protiv M.F. i ja ubio jednom bombom tri tipa :D kakvo je veselje kod mene bilo rofl :lol: :lol:

Dosta je offtopica.
.
.
.
.
Tema je "CoD 2 pitanja i odgovori"!

Radije nadji komandu da se TDM igra do 500 i kada prvi tim dosegne 250 "scorelimit" ide promjena timova

[quote name='MECA' post='220078' date='Mar 6 2008, 14:24']kako da namjestim da kad se igra multipjaler da nakon 15 min bude promjena tima[/quote]
Skini PAM MODE.
Stavit cu kasnije link za download.
Ili me dodaj na xf da ti posaljem taj file.Xf je : lynxxxx4
....
Uglavnom, kad skines pam mode .... stavis taj file u program files/activision/call of duty 2/main.
Kada udjes u igru samo u konzolu ukucas : /pam_mode cb .... i bit ce ti sve kao i na netu (otprilike).