Jump to content
3rror

CoD2 pitanja i odgovori

Recommended Posts

[quote name='3rror' timestamp='1306279159' post='428618']
Tema spojena sa "CoD2 pitanja i odgovori", nemojte bespotrebno otvarati nove teme!

Provjeri u BIOS-u da li ti se procesor pregrijava.

Pozdrav
[/quote]

tek sad vidio ovo da je premješteno jer mi treba nova help =D,nisam pratio baš ovu temu tako da nisam znao da mogu odmah ovdje pitati,a ne otvarati novu,ali opet ti si mod premjesti je i upozori da se ne ponavlja ubuduće,riješen taj problem bilo je do grafičke ona se pregrijavala.

e ovako sad mislim malo mi čudno ovo što me zeza,pa ako je neko imao sličan problem neka pomogne,kad igram cod2 užasno laga i ping mi je previsok,a kad igram cod4 normalno sve,pa eto bujrum pomoći.

HVALA

sorry što duplam pošt,ali vidim da niko ne zna odg. a ja sam uspio riješiti problem,pa evo da podjelim s vama to možda nekom još bude od koristi.

[b]problem je bio COD2 + WINDOWS 7 = [/b]znači kucate u ''search program and files'' slijedece :

1.,msconfig>services>multimedia class scheduler otkvačite i idite na restart kada vam se ponudi,kad to uradite idete na korak 2.

2.regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Audiosrv\ kliknite 2x na DependOnService [b]izbrišite[/b] [b]MMCSS[/b] kliknite na ok i nakon restarta ce sve da bude normala.

100% učinkovito i radi.