Jump to content
3rror

CoD2 pitanja i odgovori

Recommended Posts

Za oruzja ti je stavljen limit ...najkoristeniji limit ti je 1 snip i 1 trench a za druga oruzja koja nemas u izborniku to stvarno neznam ali mislim da je sve u modu pa sad provjeri.

[quote name='AzraiŁ' date='16 August 2010 - 22:50 ' timestamp='1281988246' post='390446']
Ej kako da smanjim PING u igri ???
[/quote]

Nabavi brzu internet konekciju [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

imas nekih tweakova da ustabilis vezu ,pogledaj malo na www.speedguide.net ,zavisno koji ruter/modem koristis moguce na pojedinim malo smanjiti ping,al u biti nista pretjerano...

ok,pogledat cu. ma meni da je imalo smanjiti bilo bi dobro jer ja puknem metak i on dok dodje do onoga drugog,onaj se stigne i izmakanti,doci do mene i zatuci me kundekom :D :lol:

Guest
[quote name='MurisTopic' date='17 August 2010 - 01:30 ' timestamp='1282001441' post='390543']
OK evo pitanje kako igrati war. ? ? ? velik mi je to problem :rolleyes:
[/quote]

a u cemu je tu problem

tvoja ekipa igra protiv druge i to je to :) ako gubite zovi mene i ja cu to rijesiti hiihhi

[quote name='MECA' date='17 August 2010 - 08:26 ' timestamp='1282033579' post='390585']
a u cemu je tu problem

tvoja ekipa igra protiv druge i to je to :) ako gubite zovi mene i ja cu to rijesiti hiihhi
[/quote]

meni se cini da je njemu problem to sto on nezna kako da udje da igra war :)

[quote name='AzraiŁ' date='17 August 2010 - 11:35 ' timestamp='1282037753' post='390589']
meni se cini da je njemu problem to sto on nezna kako da udje da igra war :)
[/quote]

Suti ti s Dial up-om :icon_cheesygrin:

[quote name='Angel of Death' date='17 August 2010 - 10:34 ' timestamp='1282041257' post='390603']
Suti ti s Dial up-om :icon_cheesygrin:
[/quote]

Nije u mene dial-up,u mene je wireless,to je jos gore :D :lol:

[quote name='AzraiŁ' date='17 August 2010 - 17:58 ' timestamp='1282060719' post='390736']
A joj sad si glavni u selu ;) :)
[/quote]
Jos malo pa cu biti :))))

[quote name='MurisTopic' date='17 August 2010 - 16:14 ' timestamp='1282061653' post='390750']
Jos malo pa cu biti :))))
[/quote]

aha,kad ja i belay postanemo baustelci ;) :D

Guest
[quote name='MurisTopic' date='17 August 2010 - 14:51 ' timestamp='1282049510' post='390645']
Skontao sam war :))) zahvaljujem - poceo igrati cod2 pa ko hoce wara daj da ga vidim :icon_cheesygrin:
[/quote]

haha
mecacod2 , dodaj me na xf

[quote name='AzraiŁ' date='17 August 2010 - 18:32 ' timestamp='1282062778' post='390761']
aha,kad ja i belay postanemo baustelci ;) :D
[/quote]
A on broji sebe ho-ho-hooo
za belaya nevelim nista :) Edited by MurisTopic

[quote name='AzraiŁ' date='17 August 2010 - 23:53 ' timestamp='1282081980' post='390846']
mogo bi ti pojesti to ho sa 3 o
[/quote]
:)

e ovako u pitanju je fps u cod2,zadnje vrijeme me počeo zezati,uđem u igricu i sve normalno nekih 10,15 minuta i onda odjednom naglo padne na 10-15 fps-a,a ping odleti preko 100 i to traje nekih 3,4 minute i opet se vrati u normalu i tako uvijek zeza dok igram. :icon_cheesygrin:

pokušao sam reinstalirati igricu da vidim hoće li nakon reinstalacije biti ok,ali opet stvar ista,neki mi lik reče da je imao isti problem i da je grafičku očistio i da je tako riješio belaj,međutim i ja sam skinuo grafičku i bila je začišćena i razmontirao je i očistio,ali meni to nije pomoglo ista stvar :am:

pošto znam da ovdje ima dosta gamera cod2 i vjerovatno se neko suočio s ovim problemom i zna kako riješiti stvar zamolio bih za pomoć :help:

sellam (pozdrav)

gunnY :icon_cheesygrin: Edited by gunnY

Imao sam isti problem i rijesio sam ga tako sto sam ocistio graficku,skinuo kutiju sa centralne za bolje hladjenje i instalirao update za drivere graficke kartice.

[quote name='Brotha From Anotha Motha' timestamp='1306096206' post='428501']
Imao sam isti problem i rijesio sam ga tako sto sam ocistio graficku,skinuo kutiju sa centralne za bolje hladjenje i instalirao update za drivere graficke kartice.
[/quote]

brate sve sam ja to uradio,ali mi ne pomaže zato sam tražio help,reko možda neko mi neš drugo predloži.

možda mi je i grafa dotrajala,što se tiče igrica u pemziju može :icon_cheesygrin: ,stara grafa od godine dvije kao staro auto se grije,haha :icon_cheesygrin:

3 sekunde ne možeš prst držati,eto sve ti je jasno tu :(

Tema spojena sa "CoD2 pitanja i odgovori", nemojte bespotrebno otvarati nove teme!

Provjeri u BIOS-u da li ti se procesor pregrijava.

Pozdrav Edited by 3rror