Jump to content
3rror

CoD2 pitanja i odgovori

Recommended Posts

[quote name='adasa' post='329404' date='15.06.2009, 01:04']jesam, i nista

sad sam skuzio da mi x-fire to radi kad stavim Hunkmegs na 512, kad sam na 256 sve ok[/quote]

bas i nema smisla,ali eto,sta ja znam cuda se dese :D

Meni su banovali IP adressu,radi reda :D :D
Ali mislim da na bihnetovim serverima laga dosta i ping je uvijek velik....jebes to kad mozese na Cro Delu i nekad Cazinu.... :P

[quote name='adasa' date='15 June 2009 - 00:04 ' timestamp='1245020698' post='329404']
jesam, i nista

sad sam skuzio da mi x-fire to radi kad stavim Hunkmegs na 512, kad sam na 256 sve ok
[/quote]

hah imao sam isti problem jucer.. i na isti ga nacin i rijesio

a problem se javio nakon sto sam skinuo sve update za windowsXP :/

hunkmegs je u stvarnosti brzina ulaska na srv i trebas je postaviti na pola od rama koliko imas..npr ako imas 1gb ram-a stavis na 512,ako imas 500mg rama ide na 256 i tako..stim da je max vrijednost hunkmegsa 512...

[quote name='jeezy' date='03 July 2009 - 08:49 ' timestamp='1246607378' post='332310']
Meni su banovali IP adressu,radi reda :D :D
Ali mislim da na bihnetovim serverima laga dosta i ping je uvijek velik....jebes to kad mozese na Cro Delu i nekad Cazinu.... :P
[/quote]

hoce to na haxore i cheatere :D

[quote name='eXorcist' date='07 July 2009 - 20:36 ' timestamp='1246998971' post='332656']
hah imao sam isti problem jucer.. i na isti ga nacin i rijesio

a problem se javio nakon sto sam skinuo sve update za windowsXP :/
[/quote]

eto, sad opet mogu na 512 a nisam nista dirao hehe

e ljudi molim vas za pomoc prije sedmicu sam poceo igrati call of duty 2 i nije bilo problema do danas budem jedno 2min na serveru i kaze da je Server Disconnected-SkyWalk3R PunkBuster kicked player "SkyWalk3R"(for 0 minutes).... RESTRICTION:Service Communication Failure:PnkBstrB.exe heartbeats stopped i uvijek tako mi tako pokaze i izbaci me molim za pomoc

[quote name='SkyWalk3R' date='26 July 2009 - 21:23 ' timestamp='1248636199' post='334276']
e ljudi molim vas za pomoc prije sedmicu sam poceo igrati call of duty 2 i nije bilo problema do danas budem jedno 2min na serveru i kaze da je Server Disconnected-SkyWalk3R PunkBuster kicked player "SkyWalk3R"(for 0 minutes).... RESTRICTION:Service Communication Failure:PnkBstrB.exe heartbeats stopped i uvijek tako mi tako pokaze i izbaci me molim za pomoc
[/quote]

update-aj PB ;)

[quote name='SkyWalk3R' date='28 July 2009 - 15:11 ' timestamp='1248786691' post='334429']
probo sam i to opet isto
[/quote]
a reinstall onda sve

[quote name='3rror' date='28 July 2009 - 15:49 ' timestamp='1248788958' post='334433']
a reinstall onda sve
[/quote]
Iskljuci antivirus pogotovo ako je avg on zeza.

Ima li neko original key za prodati,mora biti čist da se moze sa njim na cb igrati..(za cod 2)...?? Kupio bih da imam rezervni jer kad pukne konekcija moram restart modema itd,lakse novi key i igraj dalje.

MECA kada tacno se pojavi taj error?

@tomahawk, poslao sam ti pm. Edited by 3rror

to ti moze biti ako kreiras srv a ukljuceno ti tamo deticated ili ono drugo nesto sto ima na opcija,a moze biti kad ulazis na srv neki pa te izbaci,onda ti je do configa,promjeni config pa probaj...

Ako pokusavas napraviti dedicated server i taj error ti se javi, izbrisi SVE modove, mape i foldere koji nisu dosli originalnom instalacijom CoD2 u .../Program Files/Activision/Call of Duty 2. Takodjer ako je ukljucena ona Call vote opcija kad pravis postavke za server, iskljuci je. To su neki od mogucih razloga pojavljivanja '1280 dvars already exist' errora. Ovo nemora znaciti da ce pomoci jer ipak nije skroz isti error kao oni s kojima sam ja upoznat.

Spominje hostname, provjeri i jesi li ukucao naziv servera, da nema nepravilnih znakova...

Prije brisanja svih ovih foldera/modova/mapa preporucujem da napravis backup toga svega tj. da ih kopiras na neko drugo mjesto izvan CoD2 foldera da ih kasnije mozes vratiti ako ne bude do toga.

A ako si se pokusavao konektovan na neki server, onda probaj promjenit cfg ko sto suhi rece... Edited by 3rror

[quote name='MECA' date='02 January 2010 - 22:09 ' timestamp='1262466589' post='352948']
single player radi normalno a u multyplayer nece da udje ne pokaze gresku samo izbaci, windows 7 je
[/quote]

za mutlyplayer bi trebo petcheve da instaliras... i tad nemoze single nikako

[quote name='adasa' date='28 February 2010 - 17:29 ' timestamp='1267374591' post='363131']
imam jedan original cod2 key

dajem besplatno (jako mali znak zahvalnosti forumu)
[/quote]

Jako lijepo od tebe, to mozes jedino preko PP, pa ko se prijavi poslji :) . Evo ja sam bas rusio sistem, pa moram instal CoD2, dobro bi mi dosao org ključ... :) Edited by Dobar_Los_Zao

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='28 February 2010 - 19:24 ' timestamp='1267385080' post='363158']
Jako lijepo od tebe, to mozes jedino preko PP, pa ko se prijavi poslji [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img] . Evo ja sam bas rusio sistem, pa moram instal CoD2, dobro bi mi dosao org ključ... [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
[/quote]

(pro)dano :)
  • Upvote 1

[quote name='adasa' date='28 February 2010 - 23:02 ' timestamp='1267394535' post='363165']
(pro)dano :)
[/quote]

Ključ radi ko doksa, :) probao sam, imam pristup vecini servera na koje nisam mogao :) Hvala!

Ja bi samo pohvalim postupak od clana @adasa Edited by TequilA