Jump to content
bUDO_hodza

Opcina Cazin - zelim bolji grad!!!

Recommended Posts

e ovako...
citam bihacki forum i naidjem na temu "Ruzne stvari u Bihacu"
te dodijem na ideju da i mi ovako nesto pokrenemo...
znaci slikama pokazati javnosti sve ono sto ruzi nas grad,bilo to smece na ulici,rupa na cesti,natpisi po javnim objektima ili nesto drugo..
ako budete aktivni pri slikanju onog sto ruzi nas grad mozda bude kasnije imalo efekta nekog...

peace

naprimor ovako njesto

[url="http://imageshack.us"][img]http://img182.imageshack.us/img182/5266/djecazf4ir4.jpg[/img][/url]

[url="http://imageshack.us"][img]http://img113.imageshack.us/img113/2156/postaby8ei9.jpg[/img][/url]
  • Upvote 1

ev i ja imam neku sliku mada nije neke kvalitete, hahahaha , slab mobać:

[img]http://img74.imageshack.us/img74/322/picture0614bl8.jpg[/img]

vic (budo daj sliku od sebe heheh)

ne ideja je super, kad drugi put odem, uslikacu raskrsce na gniljavcu to je jedna stvar dje svaki put kad prodjes sanse za udar stoje 50:50 :D
  • Upvote 1

heheh jes fakat zajebana raskrsnica ona hahah al nije toliko u njoj problem koliko je problem u tim ljudima koji su polagali za masancu i koku pa ne znaju citati znak :D ili kako moj prijatelj kaze kako onaj iz stjene moze imati prednost od ovoga iz carsije hahaha :D

[quote name='BeLaY' post='174338' date='Aug 26 2007, 23:42']heheh jes fakat zajebana raskrsnica ona hahah al nije toliko u njoj problem koliko je problem u tim ljudima koji su polagali za masancu i koku pa ne znaju citati znak :D ili kako moj prijatelj kaze kako onaj iz stjene moze imati prednost od ovoga iz carsije hahaha :D[/quote]

moze imati zato sto je lakse ovom iz carsije da se zaustavi na ravnom nego onaj iz stijene u strani pa da krece,zamisli sta bi tu bilo svasta kad bi ti sto su polozili za koku i masencu trebali krenuti u strani,haha ovako samo pice :) pa nije ovo bihac,u nas grad prelijep u zadnje vrijeme sve cvjeta :)

obavijest je bila za bihac na njihovoj jednoj stranici da ce biscani.net ubaciti na galeriju slike Ruzne stvari u Bihacu!
Nebi bilo lose kad bi se nesto tako i kod nas pokrenulo...ali samo sto od clanova ovdje nece niko nista da radi!

[url="http://galerija.biscani.net/thumbnails.php?album=113"]Ruzne stvari u Bihacu[/url]

standovi na zitarnici

nakon posla, logicno bi bilo da se pokupe, da djeca kad igraju lopte navece ne ostaju bez ociju :)

brahime upravu si...
standovi,saobracajni znakovi,parkiranje automobila po tratuaru,smece po gradu,natpisi na zgradi RVI dole....
kucice pokraj poste,mislim ono smece iza njih,cikovi pred samim ulazom poste (zasto:opcini bilo tesko kupiti kantu za smece !!!!)...
one dvije ruzne betonske vaze kod onog hadzije slikara,gore gdje se predaje za pasos,heh ruglo za Cazin....
ispucala cesta pokraj p[olicijske stanice...
fudbalski stadion,pogleaj samo bine kako su prljave,sjecas se da smo i mi bacali smece tamo heheh :D
saobracajni znakovi pred autobusnom stanicom...

blallballballbla

p.s

uzecu godisnji da sve to poslikam

pozz

[quote name='elo' post='174329' date='Aug 27 2007, 00:48']vic (budo daj sliku od sebe heheh)

ne ideja je super, kad drugi put odem, uslikacu raskrsce na gniljavcu to je jedna stvar dje svaki put kad prodjes sanse za udar stoje 50:50 :D[/quote]
Projekat rjesenja raskrsnice na Gnjilacu postoji, idu semafori i ostalo, cekaju se da opcinski organi rijese neke imovinsko-pravne poslove.

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='174858' date='Aug 28 2007, 22:23']malo da nabace farbe na zgrade i nek tetke sklone ves s balkona ;)[/quote]

nece sa mnom da pogode posao za farbanje fasadi hehehe nisam ja dzab moler :D :D

imas ti pravo,one neke zgrade treba malo zakrpiti,mozda na koju zgradu novu farbu,prefarbati,al od neke firme koja to radi,ne neke ljude pa samo izmazu :D

[quote name='I_see_dead_people' post='174860' date='Aug 28 2007, 22:59']nece sa mnom da pogode posao za farbanje fasadi hehehe nisam ja dzab moler :D :D

imas ti pravo,one neke zgrade treba malo zakrpiti,mozda na koju zgradu novu farbu,prefarbati,al od neke firme koja to radi,ne neke ljude pa samo izmazu :D[/quote]

firme nije problem naći je pa problem u plaćanju glave

Danas sam bio u Kladusi sve zgrade imaju nove fasade, ili bar one u glavnu cestu...

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='174858' date='Aug 29 2007, 00:57']malo da nabace farbe na zgrade i nek tetke sklone ves s balkona ;)[/quote]tetke sklone sa vremena na vrijeme a zgrade odavno ne mijenjaju boju

zamolio bi, da neko potegne veze kod nacelnika, pa da izda naredbu da u barovima novine svaki dan moaju biti friske ...gdje god se udje novine od proslog mjeseca :D

ee to bi bilo dobro ali nemozemo zamjeriti gradjanima nemaju gdje hehe najjace ides kad ono izderana carapa:D

[quote name='[I-B-R-O]' post='174414' date='Aug 27 2007, 18:33']standovi na zitarnici

nakon posla, logicno bi bilo da se pokupe, da djeca kad igraju lopte navece ne ostaju bez ociju :)[/quote]

cojece, ja jutros na sabah i na drvetu vidim nesto pise obavijest i jos muhur ima dolje

kad ono Komunalije nalozile standovima ovdje da nakon pijace fino ih pokupe inace ce oni na kamion

ko zna, moze biti da citaju ovo ovdje.... svaka cast :D

[quote name='unknown' post='181289' date='Sep 23 2007, 10:45'][b]Bez obzira na neizmirivanje obaveza za odr

no comment, a mi se rapravljom o nekid vecim idejama u cazinu, eto vam ideje i price sa dokazima, pojedini nek se bace na rjesavanje ovog problema ako hoce pomoci Cazinu i njegovim stanovnicima

a ovo je familije mi sramota ziva. ova treca slika je urnebes pa kako to smecari ne pokupe kad odvoze smece. i svima ovima sto mogu parkirati na zelenu povrsinu bih mogao ostaviti auto na klocnama.

nista cudno u odnosu ko je na mjestima u komunalnom preduzecu!!!!!!
neka se pohvali sada nacelnik i komunalno kako rade po gradu i za dobro opstine pa ako su slike ovakve a jesu po carsiji kako onda da rijese neki problem u MZ??/
Ebo ti nasu vlast u cazinu hajde daj ti njima glasove da se prepucvaju po onim komedijama i sjede u toplom a u carsiji sve veci kriminal i smece,mozda bi nacelnik mogao narediti komunalnom da ocisti to smece ili nesmije jersu povezati
Aaaa mozda oni to hoce da ostave do sljedece god jer se nadaju da ce to snijeg potrpati i nece se vidjeti
dobra slika ona sa cini mi se (jugom) gdje je parkirat kamo srece da nacelnik dolazi na posao sa njim pa bi mu se oprostilo :lol: