Jump to content
breake-dancer

Prica o novoj diskoteci u cazinu

Recommended Posts

[quote name='[breake-dancer]' post='170709' date='Jul 17 2007, 20:03']Cujem da je otvorena nova diskoteka u [b]staroj[/b] robnoj kuci ? Ima li vecih informacija? :D[/quote]

zar ima nova robna kuca?
:D

Hermes otara diskoteku, ne znam datum tacno kada ce je otcepiti, ali po svemu sudeci to ce biti 01.08.2007
vidim na ulazu je naljepljen plakat DARA BUBAMARA
vjerovatno ce ona biti prva :)

otvor bi lako mogao biti sada u subotu ... ali ako nebude u slijedecu srijedu je sigurno otvor ...

hmm.. saKA BAKA PRRR... ma kakav je otvor, kad ne moze uci ko hoce.. ipak je to diskoteka..

[quote name='lucky' post='170713' date='Jul 17 2007, 22:17']otvor bi lako mogao biti sada u subotu ... ali ako nebude u slijedecu srijedu je sigurno otvor ...[/quote]

razmi

Otvor je trebao biti u petak a na otvoru je goste trebala zabavljati Dara Bubamara a u Subotu Stoja ali posto se jos finalni radovi nisu zavrsili otvor se odgadja za onu tamo sedmicu. Bas sam u ponedjeljak i ulazio kad su neki momci stimali muziku i ono sto sam vidio i cuo je za nepovjerovat. Fakat sve cestitke na sefu na sredenom objektu!

disco XL club - bice najvaljeno na "nocni zivot" na cazin.net o otvaranju i gostovanjima
intermoon radio reklame i neke djelove enterijera

pa da baje vlahinje dolaze otvarati nase dikoteke.,...a kad je neko od nasih pjevaca otvorio njihovu koju diskoteku???

a brete,nidje veze...ovi turbo folk lokali i diskoteke nicu ko gljive poslije kise,vise neces nigdje moci cuti dobri stari rock ili sevdah...jadno...zivjo divx :D

Mah neka tih turbofolk klubova, znam da nikada necU uci u njih, al` bolje da grad ima sto vecu ponudu TIH diskoteka, jer najvise populacije slusa to smece :D :D (bez uvrede B) ) !

U Hermesu je sve XL, od reklama na autu, pa evo i do diskoteke, ne znam samo da li je XL kad je u pitanj u placanje...

Radovi u diskoteci pale nekoliko puta dnevno alarm u banci ispod.

Diskoteka ima modernu scenu, super rasvjetu i razglas , par galerija za goste i jednu za DJ

Jedna od boljih na kantanu ( mozda jedna

Evo vidite nas (hebe

ipak to nije discoteka nego FOLKOTOKA i stvarno i sramota da se samo taj izbor muzike pusta po tim takozvanim discotekama..pare paree uzimaju se na tom turbo folku i pivaljkama na kraju ce to biti kafana,..

[quote name='[breake-dancer]' post='170926' date='Jul 18 2007, 21:25'][b]disco muzika[/b]? prvi put to cujem hahahahaha

zasto onda po austriji,njemackoj,svicarskoj itd itd

sve se zove "diskoteka" i dolaze nasi pjevaci i pusta se nasa muzika

diskoteka je jednostavno jedna veca hala gdje ljudi,plesu,zabavljaju,piju,skacu :D vesele se

a kafic je vec drugo :D[/quote]

Pa fora je disco muzika, ali mislim da se to kod nas nece pustati, to ti je muzika iz 70-ih godina, najpoznatiji izvodjaci se pojavljuju sredinom 70-ih; The Gee Gees, ABBA, Village People i drugi, to je kao pop muzika orijentisana samo za ples, nes tako :D !

[quote name='[breake-dancer]' post='170926' date='Jul 18 2007, 21:25']disco muzika? prvi put to cujem hahahahaha

diskoteka je jednostavno jedna veca hala gdje ljudi,plesu,zabavljaju,piju,skacu :D vesele se

kazes nase discoteke a kako bi nazvao onda te austrijske discoteke ???mislim da bi trebalo malo promjenit ritam u pojedinim discotekama jer svaka se sad natjece sa narodnom muzikom..narod se poseljacio i jos vise tuce i pije u takve muzike znaci navodi na agresiju..

evo ekskluzivno za forum.cazin.org od intermoona link na kojem mozete vidjeti neke slike iz diskoteke

[url="http://reklama.intermoon.com.ba/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1"]intermoon.com.ba[/url]

trebali bi prvo okrecit tu stranu robne kuce pa visat reklame :)

[img]http://reklama.intermoon.com.ba/images/stories/svjetlecaxlreklama.jpg[/img]

[img]http://reklama.intermoon.com.ba/images/stories/djzid.jpg[/img]

[img]http://reklama.intermoon.com.ba/images/stories/limenka2.jpg[/img]

[img]http://reklama.intermoon.com.ba/images/stories/limenkaxlenergydrink.jpg[/img]

eto samo mogu reci SVAKA CAST ko je otvori :P neizgleda lose na slici ... respect ;)

[quote name='pa3um' post='170815' date='Jul 18 2007, 13:01']U Hermesu je sve XL, od reklama na autu, pa evo i do diskoteke, ne znam samo da li je XL kad je u pitanj u placanje...

Radovi u diskoteci pale nekoliko puta dnevno alarm u banci ispod.[/quote]

haha... odlicna prilika za pljackase banaka. Neki dan bio film na tv-u na slicnu tematiku, banka kod diska, alarm odviko od disko muzike :)

ja bio tamo u subotu :)

velik prostor, ma fenomenalno uredjen, fakat boli glava, jedino zamjerka na ventilaciju :(

prevruce...

a oficielni otvor je u srijedu

01.08.2007

[quote name='[breake-dancer]' post='170926' date='Jul 18 2007, 23:25']disco muzika? prvi put to cujem hahahahaha

kolega,malo si se zajebao : )
svaka diskotheka u Evropskoj drzavi ,bila tu Njemacka,Austrija,Svicarska,Holandija.... po pravilu pusta muziku poput Housemusic,Techno, u novije vrijeme RnB,a to sto nasi pjevaci odu negdje vani po tim drzavama pa pjevaju po nasim "diskothekama",to je nesto drugo, jer kako bi izgledalo da recimo neki Mile Kitic odrzava koncert na gradskom trgu u Berlinu? nema logike zar ne? ,zato covjek mora u diskotheku :)

A u diskothekama je uobicajeno da stoji DJ koji bome rikta muziku,a ne da neki pjevac pjeva,....

Et, ja sam sad sa utakmice Koln-Bayern, slavilo se citavu noc, odoh leci :)

Sellam! :)