Jump to content
Sign in to follow this  
DOCTORE

CAZINJANI.COM

Recommended Posts

sve ce biti Ok ja mislim ebga stranica je nova dok to malo uhoda a u vezi foruma ce biti isto ok samo da nebude nista preko stele i to ko sto je na ovom forumu, ovaj forum nije los nemogu se pozaliti bilo je fini vremena i nemogu reci da je bezveze toliko jer sam naso dosta info sto su mi trebali i pokuso sam dati svoju pomoc samo stela i to mi je bezveze i

[quote name='PlaYeR' post='170845' date='Jul 18 2007, 13:57']sve ce biti Ok ja mislim ebga stranica je nova dok to malo uhoda a u vezi foruma ce biti isto ok samo da nebude nista preko stele i to ko sto je na ovom forumu, ovaj forum nije los nemogu se pozaliti bilo je fini vremena i nemogu reci da je bezveze toliko jer sam naso dosta info sto su mi trebali i pokuso sam dati svoju pomoc samo stela i to mi je bezveze i trud za nista hebes to ;)[/quote]

da i ja stogod kazem :D

stela? nebi reko,npr neko zna "admina" ovog foruma il sta ti ja znam,a ti npr neznas i normalno je da ce kad se ta osoba predlozi za moderatora sto zna admina biti primljena,npr ti si htjeo biti moderator ali si kako sam cuo uvrijedio muju,znaci nema od toga nista jer je on root ;)
dalje oko stele,et npr ti znas Manuela "doctore" preko chata,neznam da li ga znas uzivo,i dobio si odmah nekog opci moderator,?Kako to objasniti..hmmm??

na cazin.net si htjeo biti prije urednik,dobio si access na kanalu #cazin i odmah si prestao sa vijestima,zasto?
poceo si sad raditi na cazinjani.com kao urednik jer si dobio mod status,? znaci administracija cazin.net-a te sigurno brise sa liste urednika a mozda i operatora,ja se tu nemijesam!!
na mene se je Manuel bio naljutio jer sam ja rekao da cu poceti sa cazin net vijestima jer sam imao pauzu u radu,nebitni problemi...
bio me stavio na impressum listu za urednika iako sam mu jos prije stranice govorio da me nestavlja na listu jer moze staviti na listu ako se ja odlucim za koji cu portal,odlucio sam se...

Znam bilo je i bune od cazinskog foruma za cazinjani.com forum,copy i to...

Ja sam pravio sve podforume na forumu cazinjani.com i sta imam na kraju,obicni sam clan,a i netreba mi administracija nit ista,jer sam pomogao doctoru jer sam mu kolegan,misli da ja izdajem nekoga,ja se nemijesam u nicije svadje!!!!

necu vise dalje pricati,moze se ko naljutiti na mene,nebitno ;)

sve najbolje player i manuele ;) ostajemo dobri sto se tice prijateljstva...

svaka cast...tako si mogo odmah na pocetku uraditi

koliko si zurio nisi ni vidio gresku..

[url="http://imageshack.us"][img]http://img59.imageshack.us/img59/5462/upi84071mm0.jpg[/img][/url]

hmmm, nema se bogzna sta komentarisati ovdje..

uradjeno u joomli, to bi znao svako, cak i ja koji nikada nisam imao posla konkretno s joomlom..

da je neko drugi to sve isto odradio, ti bi manuele prvi bacao na covjeka "drvlje i kamenje" i kao da vec vidim tvoje komentare tipa: "prazna stranica, uradjeno u joomli, sve vec vidjeno, iskodiraj sam cijeli portal"..

i na kraju bi dao neku "objektivnu" ocjenu 2/10..

ma daj, i mene si kao i vecinu ljudi ovdje naveo da povjerujem da si neki za..ban koder-developer..

usput, vidio sam da si (navodno) radio sajt za neku skolu u ljubljani. iskreno, meni se vise svidja ta (ako si je SAM i CIJELU odradio, mada sumnjam) nego ova..

Hm joomla je samo pozada drug, a zasto razvijat svoj vlastiti CMS ako postoji vec super a free, ne vidim logike :-)
I de mi reci gdje su te greske, samo spominjete joomle, kad i sami znate da je joomla najbolja

I da dodam ova tema moze pod LOCK, jer ja sam od danas odsutan na forum.cazin.org

PAPA :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='175551' date='Sep 1 2007, 00:33']nemores ti meda[/quote]

loodjaceee :lol:

[quote name='#DOCTORE#' post='175552' date='Sep 1 2007, 00:36']ja jedem samo onaj iz trgovine, necu od privatnika hehe[/quote]

od privatnika covjece, ima saca u njemu, bolji je.. onome u prodavnici iscijede sve sto valja iz njega :lol:

[quote name='#DOCTORE#' post='175543' date='Sep 1 2007, 00:23']Aha ... aj da malo vazim sada

Vako to bija

[quote name='[I-B-R-O]' post='176115' date='Sep 2 2007, 22:53']ma da, ti pametan, mi budale ...

niko nije ni rekao da je stranica iz mrznje, ja sam prvi rekao da radis jer nasem gradu i treba nesto vise.
bio sam se bradovao konkurenciji jer sam se i ja vratio u uredjivacki zivot, ali niste nas mogli pratiti

cak ste u pocetku i nas forum prekopirali ...
pokazao si ti ne samo sebi nego i nama svima da ne mozes zamisliti cazin.net
ipak je ovo cazinska stranica i ovdje uvijek imas dobrodoslice cak i nakon svega sto si nam izgovorio
i cinio, i kleo is ta ja znam sta jos
aha, cak i nakon sto si rekao da vise nikad neces ovdje doci, mi te primamo srcacno ...
ne iz mrznje, samislosti ili necega, nego zbog naseg krajiskog merhameta .

Imao si dobre ideje, ali si odustao zbog velike obaveze.

ne srami se reci svaka vam cast za to sto radite vec cetvrtu godinu ...

zivio[/quote]
Moderatori Halalite ovaj post!

Al za ibrin komentar imam samo :lol:

[quote name='[I-B-R-O]' post='176115' date='Sep 2 2007, 23:53']ma da, ti pametan, mi budale ...

niko nije ni rekao da je stranica iz mrznje, ja sam prvi rekao da radis jer nasem gradu i treba nesto vise.
bio sam se bradovao konkurenciji jer sam se i ja vratio u uredjivacki zivot, ali niste nas mogli pratiti

ipak je ovo cazinska stranica i ovdje uvijek imas dobrodoslice cak i nakon svega sto si nam izgovorio
aha, cak i nakon sto si rekao da vise nikad neces ovdje doci, mi te primamo srcacno ...

zivio[/quote]

To je sigurno sto sam ti reko da moras kupiti Ultra kartice :D
Mah sigurno svaka cast sto radite, vidis da sam i pofalijo sada forum jer radi samo tako dobro, al sajt je jos shit sto moze i svak potvrditi ...
PS. men je bilo bitno samo pokazat kako treba da izgleda jedna stranica, i onda me prosla zelja po takmicenju, jer sto se tice samoga IT pogleda na stranicu sam vas presao to morate priznat, al forum na kojem nema IBRE da buba svaku trecu rijec nije forum :D
Nego radio bi ja jos dalje, imo sam ja namjeru uraditi dobru optimizaciju u google, pogodak ... baciti reklame po carsiji i cak smo bili dobili sponzorstvo sa strane jedne tvornice iz Cazina, al strefi me ovo sto me, dakle dobio stalni posao, onda imam posla preko glave privat + privodim kraju ovo sa hostingom pa se valja tome posvetiti ...
Nego samo se nadam da ce biti Cazin.NET bar nako dobar ko Cazinjani.COM sto se tice pogleda sa strane programera ako ne i bolji :rolleyes:
Ah bome jednoga dana mozda odlucim pa posaljem molbu za administraciju u cazin.net (al ne tako brzo :-) )
Inace halalte mi ljudi sto sam vas malo probudio inace bi bio forum jos na starom serveru, vijesti bi se isto tako pisale ...

Mah vracam se ja na forum, kad vako ima fini forumasica, staces drugo <_<

Safete, znam ja da je tebi tesko sto si se iz nogometasa pretvorio u novinara (to nisu moje rijeci, rece mi jedan igrac iz Krajine)

Aj volim ja vas sve, dobro ne volim bas sve :blink:

See yea

[quote name='[I-B-R-O]' post='176115' date='Sep 2 2007, 23:53']ma da, ti pametan, mi budale ...

zivio[/quote]

ja radim tekar godinu dana :D :D