Jump to content
Sign in to follow this  
denoM

Gamin vs. Stvarni zivot

Recommended Posts

Jel vam se desava da u "stvarnom zivotu" koristite neke izraze kao u igri ( OMG, noob ....)?
....
Ja sam cesto (kada sam isao u skolu) na casu crtao neku mapu iz COD2 i smisljao taktiku .... isl.
Zna Mad_Max na koliko je stolova bila nacrtana Carentan ili Dawnville .... Hehe.
A u osnovnoj (kada sam igrao Wolfenstein:Enemy Teritory) mislim da je na 60% stolova bila nacrtana neka mapa .... :D
U zadnje vrijeme mi je navika reci OMG .... ili NOOB ali to koristim samo kada pricam sa osobama za koje sam siguran da ce me razumjeti.:D
.
.
.
.
Vi ?

Ja znam samo u 2 srednje da sam toliko bio opsjednut igrom Final Fantasy IX da sam je sanjava, samo mi je to bilo na pameti, nisam je mogao nikako maknuti iz misli, nekada sam koristio onoga naratora iz UT 2004, "heat shot" nako bezze, uperim prst i kazem to :D :D, nema smisla al eto.
Al ima jedno 2 godine nema toga, nikako koliko sam primjetio, jer nisam sa svojim drustvom koje igra, tako da i t polako blijedi!

Kada si vec spomenuo UT .... ja cesto kazem "First blood" ili "Bonage" (ne znam jel se tako pise) ....
Znao sam ja da moram nesto zaboraviti .... dobro je da me neko podsjeti.:D

za mene to nije normalno :D igrao sam dosta igrica al nisam bio opsjednut tako s njima, ja sam znao samo slotove sanjavat :D kako sam dobio bareve i slot jagoda :D i da sam digao lovu i isao rokat :D

fakat nisam bio tako opsjednut mozda malo al sto je kolega bio opsjednut sa dragon ball z pa on kad vikne kame hame ha to ima da se cipas cijeli dan :D fakat ludilo hhee :D

lynx ... dobro pitanje, ali na pogresnom mjestu ;) cazinski forum , bar 95% "igraca" u cazinu nisu nikad ni culi za izraze puput : omg,omfg,wtf,ftw,lol,noob,rofl,xD,stfu i sl. a jos manje sanse da su igrali dovoljno neke mape da ih znaju napamet crtati :)

Sto se mene tice, cesto u RL govorim " lol , omg , wtf , "

ali evo za one koji ne znaju da pojasnim:

wtf = what the fuck
omfg = o my fucking god
omg = o my god
lol = laughting out loud
noob = (idiot, budala, glup, ne zna igrat , de ubi koga ) :D
rofl = rolling on the floor laughting
xD = lol
stfu = shut the fuck up

:D

[quote name='3rror' post='168768' date='Jul 2 2007, 00:50']lynx ... dobro pitanje, ali na pogresnom mjestu ;) cazinski forum , bar 95% "igraca" u cazinu nisu nikad ni culi za izraze puput : omg,omfg,wtf,ftw,lol,noob,rofl,xD,stfu i sl. a jos manje sanse da su igrali dovoljno neke mape da ih znaju napamet crtati :)[/quote]
Ali ipak vidis da ima oni koji znaju.
Logicno je da nece svi znati sta je OMG, ili da znaju neku mapu na pamet .... ali isto tako ima stvari koje drugi znaju na pamet a ja nemam pojma sta je to.

ne vidim.. vidim neke specificne izraze iz UT-a , sto je potpuno suprotno onima koje sam naveo :)

sigurno da ima i stvari koji drugi (iz cazina) znaju napamet a ja ne znam, no to nesto sto znaju sigurno nije nesto iz gaming-a ;)

Pa nema veze je li izraz iz neke igre ili je samo izraz koji se koristi na net-u pa tako i u gaming-u.
Vazno je da je taj izraz vezan za gaming.

error error error error error error eroor eror eror..trrrrrrrrrrrrrrr....lockajte vi sve ove tome dok ljudi nisu poceli slati bombe u paketima