Uhapsen Hamdija Abdic - "Tigar" - Stranica 2 - Politika - Cazin.NET Forum

Skok do sadržaja

Slika
- - - - -

Uhapsen Hamdija Abdic - "Tigar"

• Please log in to reply
42 odgovora na ovoj temi

#21 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke
  • Spol:Muško
  • Interests:radoznal brete
  • Ljubavni status:Neću da kažem

Objavljeno 06 September 2006 - 17:09

bil ti gago pruzio otpor nasilnom hapsenju,ja mislim da ti feste pravis sa svojim kolegama jer ovako se optuzuje 5 korpus, :) ebemu pa kad smo mi prihvatali poraze na bojistima zasto ivi nepriznate. :) to sto je on uradio je dobro bar se znalo ko ti je unutrasnji neprijatelj,zasto vi to niste sjetili se pa u kladusi uradili da vidite ko ej za 5 korpus,.niste vi sposobni za takve ideje.nakon ovoliko godina sad iznosite snimke i kojekakve rijeci o zlocinima onih sto nemaju pojma od toga..ni necudi em da si rekao ono za hamdu od tebe je sve nadati se,.
  • 0
zivot se zivi zivot se ne uci

#22 GAGO1

GAGO1

Srednja Legenda

• Članovi
  • 645 Poruke

Objavljeno 07 September 2006 - 15:26

Pa ako ja lazem sjedni u auto i odi i vidi kako i gdje zivi Hamdo Tigar.Pa covjece
njegovi najveci prijatelji sada su Srbi sa kojima vrsi sverc i radi kriminal a nekad je drugacije pricao.Obicni Biscani koji su promrzli na linijama danas nemaju sta da jedu a Hamdu boli jaje za to jer on i oni oko njega su se obezbjedili.
  • 0

#23 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke

Objavljeno 07 September 2006 - 15:36

Pa ako ja lazem sjedni u auto i odi i vidi kako i gdje zivi Hamdo Tigar.Pa covjece
njegovi najveci prijatelji sada su Srbi sa kojima vrsi sverc i radi kriminal a nekad je drugacije pricao.Obicni Biscani koji su promrzli na linijama danas nemaju sta da jedu a Hamdu boli jaje za to jer on i oni oko njega su se obezbjedili.

<{POST_SNAPBACK}>

jebga gago svacijem dodze kraj ili smrcu ili ovako ovim putem,,kad se bavis kriminalom onda negledas skim ces poslovat jer su svi kriminalci i bitan im je novac profit,,opet ce ga osudit a ono sto ima imace opet..
  • 0

#24 doktoraider

doktoraider

Talib

• +PREMIUM MEMBER
  • 3246 Poruke
  • Interests:اقْرَأْ
  • Ljubavni status:Vjenčani

Objavljeno 08 September 2006 - 00:57

• 0
aaa

#25 huso_nl

huso_nl

Majstor

• Članovi
  • 196 Poruke
  • Interests:sve me interesuje

Objavljeno 08 September 2006 - 03:37

TIGAR JE URADIO ONO STO MNOGI NISU SMJELI NI ZAMISLITI ,NAPRAVIO IH JE TAKVIM BUDALAMA DA SU 3 MJSECA MLATARALI USIMA KO SLONOVI

A STA ON SAD RADI I SCIM SE BAVI TO NIJE NASE DA OSUDJUJEMO NEGO DA GA PODRZAVAMO ZA ONO STO JE UCINIO ZA NAS TOKOM RATA
  • 0
Slika

STUDENT OF BESTALERT SECURITY COLLEGE

#26 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 11 September 2006 - 00:56

Imaces priliku da vidis jeli porazen ili nije a nece puno vremena proci.Sto Hamdo i kompanija nisu rekli koliko su tih dana strpali Biscana u zatvor i prebili ih jer su ljudi mislili da je Hamdo presao u Autonomiju pa bili krenuli da  im se prikljuce.Koliko je Hamdo zasluzan za ratna herojstva vidi se danas kako on zivi u ogromnom bogastvu a borci nemaju sta da jedu.Vidjecemo kada ga optuze zajedno za Duceom hocel se sada izvuci prjeteci sudijama i policiji.Sada ce mu doci specijalci da ga hapse pa kad ima muda neka pruzi otpor.

<{POST_SNAPBACK}>

Pa čovječe o čemu ti priča
  • 0

#27 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 11 September 2006 - 01:18

[quote name='GAGO1' date='Aug 26 2006, 15:59']Ti x-men sada si stvarno otkrio koliko znas o tim desavanjima odnosno da te ispravim da Hamdija Abdic Tigar nije imao brata u Autonomiji vec je u Autonomiji
bio rahmetli Irfan Saracevic
  • 0

#28 GAGO1

GAGO1

Srednja Legenda

• Članovi
  • 645 Poruke

Objavljeno 11 September 2006 - 13:10

Ako je Hamdo imao brata onda on do pocetka te akcije Tigar 94' nije bio u Autonomiji.Mozda je sa Hamdom isao u Kladusu u to vrjeme i dobio taj neki spisak ali da je on bio pripadnik Narodne Odbrane to nije tacno.Kao drugo za vrjeme prve Autonomije bilo je ministarstvo unutrasnjih poslova koje nije bilo niti je moglo biti zajedno sa ministarstvom odbrane jer vojska i policija nemogu imati jednog ministra.I sto se tice te akcije Tigar 94' imam videokasetu na kojoj se sve jasno vidi i sve je snimljeno.Mogu ti samo reci da peti korpus nije trebao ubiti
rahmetli Rasima Basica i Muju Behrica ako su ih vec zarobili.
  • 0

#29 WERONICKA

WERONICKA

Novi član

• Članovi
  • 14 Poruke

Objavljeno 11 September 2006 - 22:57

[quote=GAGO1 :)
  • 0

#30 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 11 September 2006 - 23:28

Ako je Hamdo imao brata onda on do pocetka te akcije Tigar 94' nije bio u Autonomiji.Mozda je sa Hamdom isao u Kladusu u to vrjeme i dobio taj neki spisak ali da je on bio pripadnik Narodne Odbrane to nije tacno.Kao drugo za vrjeme prve Autonomije bilo je ministarstvo unutrasnjih poslova koje nije bilo niti je moglo biti zajedno sa ministarstvom odbrane jer vojska i policija nemogu imati jednog ministra.I sto se tice te akcije Tigar 94' imam videokasetu na kojoj se sve jasno vidi i sve je snimljeno.Mogu ti samo reci da peti korpus nije trebao ubiti
rahmetli Rasima Basica i Muju Behrica ako su ih vec zarobili.

<{POST_SNAPBACK}>

E, jeste GAGO Hamdo imao brata u autonomiji koji je zajedno sa Rasimom Ba
  • 0

#31 GAGO1

GAGO1

Srednja Legenda

• Članovi
  • 645 Poruke

Objavljeno 12 September 2006 - 14:08

Dobro vidjecemo kada se i to bude istrazivalo kako je bilo pa da se sada nebi natezali oko toga jer i zato ce doci vrjeme da se ispita.Problem je sto su na obje strane bili ubaceni ljudi koji su radili jedi za duge.Koje bio u komandi korpusa Fikretov igrac ja nebi o tome sada ali vremenom ce se ito saznati.Pitanje kako su ubijeni Rasim Basic i Mujo Behric ce morati odgovoriti isti oni koji su ih ubili taj dan a kaseta postoji a i svjedoci koji su bili u korpusu u to vrjeme ali ce ljudi sigurno posvjedociti kako je to bilo.
  • 0

#32 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke

Objavljeno 12 September 2006 - 16:18

[quote name='GAGO1' date='Sep 12 2006, 14:08']
Dobro vidjecemo kada se i to bude istrazivalo kako je bilo pa da se sada nebi natezali oko toga jer i zato ce doci vrjeme da se ispita.Problem je sto su na obje strane bili ubaceni ljudi koji su radili jedi za duge.Koje bio u komandi korpusa Fikretov igrac ja nebi o tome sada ali vremenom ce se ito saznati.Pitanje kako su ubijeni Rasim Basic i Mujo Behric ce morati odgovoriti isti oni koji su ih ubili taj dan a kaseta postoji a i svjedoci koji su bili u korpusu u to vrjeme ali ce ljudi sigurno posvjedociti kako je to bilo.

<{POST_SNAPBACK}>

eto kolega zasto da ti govorim da je imao brata kad nisi dobro upucen u dogadzaje u komandi NO--mogu ti reci i na kojoj relaciji je presao dole,al neces opet vjerovat,znaju ljudi i vise nego sto mislis,,ipak zivio..
  • 0

#33 WERONICKA

WERONICKA

Novi član

• Članovi
  • 14 Poruke

Objavljeno 13 September 2006 - 22:14

:)
  • 0

#34 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 13 September 2006 - 22:21

<{POST_SNAPBACK}>

A
  • 0

#35 CheGuevara

CheGuevara

Šef

• Članovi
  • 229 Poruke

Objavljeno 16 September 2006 - 22:05

Danas je Nova TV prikazala film na kojem se vide zlocini petog korpusa nad stanovnicima Cazina. Stvarno nemogu vjerovati da netko moze braniti zlocine nad starcima i djecom. Po meni bila ili ne politika Fikreta Abdica ispravna ono sto je napravljeno nakon rata nad ranjenicima i civilima je ratni zlocin ma sto god vi mislili o tome.
  • 0
<span style='font-size:21pt;line-height:100%'>My Webpagehttp://nasa-zemlja.com/

[color="red"]"Ni

#36 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 17 September 2006 - 08:54

Danas je Nova TV prikazala film na kojem se vide zlocini petog korpusa nad stanovnicima Cazina. Stvarno nemogu vjerovati da netko moze braniti zlocine nad starcima i djecom. Po meni bila ili ne politika Fikreta Abdica ispravna ono sto je napravljeno nakon rata nad ranjenicima i civilima je ratni zlocin ma sto god vi mislili o tome.

<{POST_SNAPBACK}>

Apsolutno ne
  • 0

#37 GAGO1

GAGO1

Srednja Legenda

• Članovi
  • 645 Poruke

Objavljeno 17 September 2006 - 12:01

Ja sam svojim ocima gledao kada jedan ranjenik umire u hangarima u Bihacu.
Nitko mu nije htio pruziti pmoc a kada smo pitali strazare dali bi upravnik zatvora
moga da dodje i da se taj ranjenik odnese u bolnicu strazar je rekao da je upravnik dobio naredjenje da se nikome nesmije pruziti medicinska pomoc.Jedan momak koji je bio u vojnoj policiji a cini mi se da je bio iz Baksaisa je uspio da nekako proturi zavoje i gazu u hangar gdje smo ga previjali ali krvarenje je bilo jako tako da je podlegao do jutra.Takodjer je nakon nekoliko noci podlegao jedan momak iz Coralica koji je imao epilepsiju i kada je dobio napad niko ga nije htio evakuisati i nakon toga je umro.Taj momak uopste nije bio u vojci vec je kao civil
zarobljen u Pecigradu i sa vojskom prebacen u hangare.Takodjer jedan momak iz Liskovca je toliko bio tucen da smo ga nosili u deki jer nije mogao da hoda a jedini razlog sto su ga tukli je bio sto se preziva Abdic.Sin Dzevada Pandzica iz Pecigrada koji je u to vrjeme imao samo 14 ili 15 godina doveden je zajedno sa Dzevadom u hangare i djete su drzali i izgladnjivali ga kao i sve druge.Bilo je slucajeva da su nasima ranjenicima koji su se zadesili u Pecigradu a koji su ranije imali fiksatore u rukama i nogama cupali im fiksatore i tukli ih.I meni ce netko ovdje pisati i mene ubjedjivati sta je ""KLASICNI ZLOCIN"""
  • 0

#38 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke

Objavljeno 17 September 2006 - 16:28

gago tebe ljudi kad sjebu u odgovirima o nekim pitanjima ti odma nadzes price kkao je neko bio tucen i maltretiran,jao kako ste napaceni bili,.. :)
  • 0

#39 Virus

Virus

Gospodar Zvijezdica

• +PREMIUM MEMBER
  • 3304 Poruke

Objavljeno 17 September 2006 - 16:59

[quote name='hunter 77' date='May 1 2004, 07:22']
  • 0
Snivao sam

#40 pa3um

pa3um

Gospodar Zvijezdica

• +VIP MEMBER
  • 3178 Poruke

Objavljeno 17 September 2006 - 21:16

Hamdo se je smirio, ne pije u svom lokalu, ako pije ode van grad, zadnji lokal koji je polupao je rb prije par godina, okrenuo se biznisu koji je dobio (zbog svojih ratnih zasluga, hm..), i postao uzoran gradjanin... To je slika koju vidi sada prosjecan gradjanin Bihaca...
  • 0

0 Korisnik(a) pregleda ovu Temu

0 Gosti i 0 Anonimnih korisnika