Jump to content

Recommended Posts

[quote name='unknown' post='180308' date='Sep 18 2007, 22:15']napravit ce se sad plan ubacivanja, ;)

p.s sinoc je ubaceno oko 10 slika novi na chatteri,veceras na posjetioci.....

znaci trebalo bi uvijek tako da se pomalo ubaciva.....
nemoj se ti nama samo sikirati :D[/quote]

Pa ako treba mizicu vako kakvih slika iz cazina od raje ili od cura :D i vako manifistacija,javi se samo ;)

slika iz cazina,mislim od grada cazina nebi bilo lose....

mail imas

profac@cazin.net

il na moj

mizic@cazin.net pa cemo vako nekad staviti koju ;)

da nema ko slika mozda sto se tice izlazaka...znaci navece kafici,diskoteke po cazinu???

treba mi koja slika da ubacim ;)
mail:
mizic@cazin.net

Ja da vam iskreno kazem, stranica je losa.
A Forum je dobar a i Chat.
Pa sve stranice imaju registraciju itd.
I da vam dam savjet, pa ce bar biti jedno 50% bolje:

Joomla!

Admini, moderatori. Zasto dopustate da se pise onako prosto po galeriji? Ako nemate dovoljno kapaciteta da brisete komentare sa uvredama, zatvorite opciju ostavljanja komentara. Ono je strava i uzas kakvi slucajevi tamo vise. Po tom pitanju bi stvarno trebali nesto uraditi. Ono je velika sramota...

[quote name='Apollonia' post='214189' date='Feb 15 2008, 08:58']Admini, moderatori. Zasto dopustate da se pise onako prosto po galeriji? Ako nemate dovoljno kapaciteta da brisete komentare sa uvredama, zatvorite opciju ostavljanja komentara. Ono je strava i uzas kakvi slucajevi tamo vise. Po tom pitanju bi stvarno trebali nesto uraditi. Ono je velika sramota...[/quote]

Uvijek ista pitanja,a to zna malo i razljutiti ;)

Kao sto je receno nekoliko puta,bice uskoro redizajn stranice pa nece ni to biti vise a nemozemo nista ako ljudi nisu prisebi.
A nemoze se ni obrisati koliko oni mogu napisati!

[quote name='breake-dancer' post='214227' date='Feb 15 2008, 13:22']Uvijek ista pitanja,a to zna malo i razljutiti ;)

Kao sto je receno nekoliko puta,bice uskoro redizajn stranice pa nece ni to biti vise a nemozemo nista ako ljudi nisu prisebi.
A nemoze se ni obrisati koliko oni mogu napisati![/quote]

Ok...nisam ranije zapazila...

bilo kako bilo,pratim galeriju vec odavno....

[b]R A J A V I S E N E S T A V L J A S L I K E[/b]

napokon su shvatili.

p e a c e

p.s

zar nije tako u vezi slika

[url="http://imageshack.us"][img]http://img73.imageshack.us/img73/4562/galerijano7.jpg[/img][/url]

[color="#2F4F4F"][size=7]-[/size][/color]

[quote name='breake-dancer' post='214227' date='Feb 15 2008, 15:22']Uvijek ista pitanja,a to zna malo i razljutiti ;)

[b]A nemoze se ni obrisati koliko oni mogu napisati![/b][/quote]

pa ti si napisao u komentarima na slici gdje si s enverom i jos nekim likom sliko ....(slika je izbrisata na zahtjev envera :D)
[b]da raja ne moze napisati koliko ti mozes obrisati[/b]....ispravi me ako nije tako :D.....
ako dsu nije bila u toku ne moras joj tim tonom odgovarati,mogla je koji lijep komentar za tebe napisati pa ne bi morao sve brisati.

ali edo rece jednom : "vrijeme mjenja sisteme....",tako ce doci vakat kad ce samo reg.clanovi moci komentarisati slike,no treba vremena.
licno ne komentarisem ali volim da chitam one vulgarne komentare,ponekad me bace u razmisljanje kako covjek moze neke stvari da napise hehehehhe

p e a c e

N E M A N O V I H S L I K A

[url="http://imageshack.us"][img]http://img73.imageshack.us/img73/4562/galerijano7.jpg[/img][/url]

to je zbog komentara

Evo uspjeli smo da sredimo i novu galeriju na nasoj novoj stranici.

Sad ce i gosti moci stavljati slike,svaka slika ce biti pregledana od strane Administratora i onda biti postavljena.

cazin.net team

Zamolio bih clanove ako imaju nekih slika od cazina ili vase slike da mi posalju na mizic_muharem@cazin.net

hvala