Jump to content

Recommended Posts

Ljudi, biscani su svoju galeriju sredili i uveli da se moras registrovat sa nickom pa tek onda pisati komentare i da ne moze niko sa tudjim nickom pisat...Definitivno je vrijeme i da vi pokusate uradit nesto takvo..Jer fakat je ruglo ono sto se radi na nasoj galeriji, kad neko dodje sa strane procita bljek..Ma i meni je bljek.. Il ugasit galeriju il nesto pokusat uradit al sto prije..

Galerija se je davno prufuralo, neznam dali jos uvijek tko salje slike ali znam da zna proci i po mjesec dana da se nove slike ne ubace i onda kad se ubacivaju da se po 50 odjednom ubaci. Nekad je to dosta dobro funkcionisalo ali je tad galerija bila najposjecenija!

[quote name='_Sororis_' post='165522' date='Jun 11 2007, 10:08']Ljudi, biscani su svoju galeriju sredili i uveli da se moras registrovat sa nickom pa tek onda pisati komentare i da ne moze niko sa tudjim nickom pisat...Definitivno je vrijeme i da vi pokusate uradit nesto takvo..Jer fakat je ruglo ono sto se radi na nasoj galeriji, kad neko dodje sa strane procita bljek..Ma i meni je bljek.. Il ugasit galeriju il nesto pokusat uradit al sto prije..[/quote]

to je cool,ali nema se cajta,webmasteri idu u skolu a to nije osnovna skola pa da imaju cjelo poslije podne slobodno ;)

mozda bude kakve obrade ;)

[quote name='safet susic' post='165535' date='Jun 11 2007, 11:36']Galerija se je davno prufuralo, neznam dali jos uvijek tko salje slike ali znam da zna proci i po mjesec dana da se nove slike ne ubace i onda kad se ubacivaju da se po 50 odjednom ubaci. Nekad je to dosta dobro funkcionisalo ali je tad galerija bila najposjecenija![/quote]

takodje se nema mozda cajta za ubacivanje ;) profac je isto na faxu,treba cojek uciti ;) a ja nedobivam slike direktno nego jedino kad on posalje,tako da moram cekati ;) :D

[quote name='_Sororis_' post='165522' date='Jun 11 2007, 12:08']Ljudi, biscani su svoju galeriju sredili i uveli da se moras registrovat sa nickom pa tek onda pisati komentare i da ne moze niko sa tudjim nickom pisat...Definitivno je vrijeme i da vi pokusate uradit nesto takvo..Jer fakat je ruglo ono sto se radi na nasoj galeriji, kad neko dodje sa strane procita bljek..Ma i meni je bljek.. Il ugasit galeriju il nesto pokusat uradit al sto prije..[/quote]

Bihacka galerija je uvjek bila takva od samog pocetka pa sve do danas , i zato imaju hrpu slika , i dobri komentara . I Ja sam zato da se to uradi na nasoj stranici , jer fakat nasa galerija je postala katastrofa ..

apostrof ne smijes imati u tekstu

z

[quote name='[TaKe_dOwN' post='162733' date='May 25 2007, 03:20']e pazite...ovo necu u temu

pa zasto ne napises codic mali kakav koji filteruje apostrof ;)

Ja se potpuno slazem da se ta galerija promijeni.
Svi pisu sta hoce i psuju i sta ja znam.
Bar probajte napraviti kakvu Galeriju da se moras registrovati.

Pozdrav ;)

apostrof nije potreban :-p

[quote name='elo' post='165720' date='Jun 13 2007, 11:56']pa zasto ne napises codic mali kakav koji filteruje apostrof ;)[/quote]

malo sam u zadnje vrijeme prikupio slika za Galeriju-Cazinska Subota
nisu bile odavno slike pa sam poceo malo ubacivati ;)
a i nadam se da cemo napraviti raspored pa da budu cesce slike na galeriji ;)

ako neko ima slika od grada Cazina nek mi posalje na mizic@cazin.net

Mislim da bi se godina na slikama trebala promijeniti u 2007 !

[img]http://img177.imageshack.us/img177/4717/clipboard01ir9.jpg[/img]

poZZ

Hej ono je postao cirkus...de radite sta..ukinite je na kraju krajeva...puuj

najbolje bi bilo da se galerija ukine , ili da se stavi mogucnost da posjetioci nikako ne mogu davati komentare ... posto vidim da solucija o registriranju korisnika na stranicu koji kad bi davali komentare pisalo bi njihov nickname , neka bude tako ili da se ukine, najbolje bi bilo..

naravno da se ne bi trebala ukinuti galerija to je zadnja stvar nego najbilje bi bilo kada bi samo registrovani korisnici mogli davati komentare galerija bi licila na nesto vec a ne samo na seljakluk i vrjedjanje ili ako je to tesko za uraditi treba skorz onda ukinuti komentare.

kada sam ja spomenuo da se treba obavezno napraviti da komentare na slike mogu davati samo registrovani korisnici, neki su govorili da je to malo teže jer bi se...

u svakom slučaju, ljudi koji to radite de to riješite, jer je ovako nemoguće sankcionisati komentare a i korisnike!!!

i još galerija je spora, dok se u nju stavi slika, čovjek koji je poslao može komotno umrijeti..., hahahahahahaha

nije samo galerija i na novostima se mogu naci "srcedrapajuci" komentari nasih visoko obrazovno svjesnih suogradjana :) (namjerno ovako napisano)

posto kako vidim se ne moze sve stici, pa dok se ne rijesi ako vec mislite uvoditi reg na galeriji da to uradite i na novostima ili da ukinete i tamo i vamo :D meni nekako to najbolja opcija :rolleyes:

Mah stranica CAZIN.NET da izvinete je jedno veliko GOVNO...nemam nista protiv al brete treba uraditi cim prije tu registraciju, a forum je sada SUPER

[quote name='#DOCTORE#' post='175596' date='Sep 1 2007, 03:21']Mah stranica CAZIN.NET da izvinete je jedno veliko GOVNO...nemam nista protiv al brete treba uraditi cim prije tu registraciju, a forum je sada SUPER[/quote]

daj bolan ko nevoli i mrzi komentare i cazin net nek nikako neposjeciva stranicu i tacka...samo ovdje ko fol kukate,lahko pricati tesko uraditi....

doctore kakve veze ima ta matematika foruma sa galerijom???? ti si puko...

[quote name='#DOCTORE#' post='175596' date='Sep 1 2007, 05:21']Mah stranica CAZIN.NET da izvinete je jedno veliko GOVNO...nemam nista protiv al brete treba uraditi cim prije tu registraciju, a forum je sada SUPER[/quote]
ljubomora

Hm... De popravite to, moram do neki slika
[url="http://shrani.si/?y/13F/ybTZPtf/cazin.gif"][img]http://shrani.si/t/y/13F/ybTZPtf/cazin.jpg[/img][/url]

juče ja haj da vidim ima li novih slika kad ono, imao sam šta da vidim!!! slike se nisu stavile od kako sam dbio adsl, pa to je kako da kažem prava "sramota"!!! ljudi pa šta je to, niko jel nešalje slike pa nema se šta staviti ili... kao i prije kada sam ja poslao svoju sliku nekakvu da se stavi, pa čekao sam jedno mjesec dana... mislim šta reći? prije sam često išao da razgledam al sada..., uh nemam riječi!!!

[size=4]
KLJUDI RJEŠAVAJTE NEŠTO U VEZI TOGA. HAJMO ADMINISTRATORI I MODERATORI, HVATAJTE SE POSLA...[/size]

hvala

[quote name='_B_u_d_A_' post='180273' date='Sep 18 2007, 18:18']juče ja haj da vidim ima li novih slika kad ono, imao sam